Я не можу зрозуміти, чому один кіт спить в ноги і інший любить круче біля голови.

Є думка, що коти відібрали накопичену негативну енергію від власника. Нерідко можна спостерігати картину, коли кішка лежить на хворому місці: починає рятувати і запускає кіготи в господар. Саме тому не варто їздити котом з колін, якщо він вирішує подарувати людині масаж. Крім того, гаманець кота є одним з найбільш приємних звуків в природі. Цікаво, що кішка обирає місце для сну на ліжко власника. Іноді кішка спить в ногах, а іноді біля голови. Вчені зацікавлені в цій поведінці котів, це як вони пояснюють обране місце для сну.



За звичкою кішка лежить на ногах людини, пам'ятаючи, наскільки комфортно було спати біля кота-мате. Тепер чоловік піклується про кота, і кіт бере його на батьківство. Якщо кішка лежить в ногах, то він довіряє власника. Крім того, він не буде лази робити масаж своїми ніжками до своєї людини - це справжній прояв теплого почуття.

Кіт може піти в ліжко на ногах, якщо він хоче знати, коли власник буде виходити з ліжка. Людина не може виходити з ліжка без прокидання свого вихованця. Це зручно для тварин, бо він негайно запустив за ноги, щоб випити свій сніданок.



Я не знаю про маму кота, але мій кіт Baby, він Бабася, він Хатул Мадан, коли я зламав мою тобою, мучився на литі, точно на переломі! Я не знаю. І тепер він знає, чому, коли нижня спина дуже болюча - вона підходить під нею! І тільки старий 8-річному М'язі сніться на голову, а потім не завжди, воліє поставити голову на подушку і піднятися під ковдру, під боком господарів Олександр чудеса.

Вчені довели, що коти полегшують стан людини, яка має проблеми зі здоров’ям. Тексти пісень, а це означає: Ліжко на сонці пляма, кішка зігріє її теплою, і загоює людину. Крім того, коли ми холодні, ми робимо це теплими ногами: одягаємо теплі шкарпетки і обмотуємо їх ковдрою. Так доглядають коти не по-справжньому, щоб зігріти дорогою людиною, до тих пір, поки він ламав і вранці заливають трохи більше їжі до теплого друга з ніжками.

р.

«Мої ноги завжди були запашними, і останнім часом вона змінилася. Зробіть впевненість, що я повертаю на спину, і лежаю на грудях, я не комфортний з кіткою великий 7 кг, говорить Вера. Ще одна причина, чому кішка спить у своїх ніжках - визнання людини як лідера пачки. Це знак, що кішка довіряє і визнає людину над собою. У той же час, коли кішка не сходить на голову, вона зручна як для людини, так і для кота. У будинку є гармонія і розуміння.



Нотичне ставлення кота на батарейці або під ковдрою є загальним. Коти не просто генерують тепло, вони дуже захисні і респектабельні. І, як ви знаєте, 80% тепла людина виробляє з головою. Так, можливо, кішка просто приманка на голову її власника.

«Я маю одну кішку біля голови на руці і зміщуючи при зміні сторін, щоб завжди бути на обличчі. Інший завжди спить в ногах. В її ніжках, спокійних, довірчих і не турбується про що-небудь. Ви можете покласти обличчя на живіт і не боятися, що вона подряпина. І той, що спить на обличчі, шлунок ніколи не дає вам торкнутися, може бути нещасливим, що я перемістив його, може ходити по будинку і грмелі, Аліона посміхається.



Котики красиві як зовні, так і внутрішньо, вони цінують приємний запах, що надходить від людини. Виявляється, що кішка може бути як шампунь, так що він намагається плутати в приємному запахі волосся.

«Я дуже часто спить в ногах. Вчора я мав головний біль протягом всього дня. Сльози. Я пішов на ліжко рано, відкинувшись несподіваним почуттям, що щось було на голову. І це koshara піднімається вгору на подушці і надягаючи її передні ноги на голову. Таке лікування «накладання лап» – говорить Ірина.

Р

Кіт, як люди, мають свої звички і характер. За багато років життя з вихованцем, кожен власник знає, що бореться з ногами. Це хороша допомога, тому що коли кішка змінює свою поведінку, простіше зрозуміти чому. Тварини не говорять нам, але їх поведінка може визначити, чи є вихованець комфортним в будинку або турбувати щось.

В домашніх умовах котячий ще предатор. Він повинен знати все. З голови господаря відкривається широкий вид на територію, щоб кішка таким чином захистила себе і власника. Вважається, що коти лежачи на голові особи домінують. Це ударний дзвінок і індикатор складної природи вухастого друга. Але ви не любите його через це? Як сніться кішка?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное