У той час як я подбаю про мій хворий чоловік, мій мама не дасть мені зносу макіяж, зважений рельєфом після того, як він пішов.

Сьогодні хочу поговорити про терпіння. Наприклад, догляд Для інших, як більшість вважає, що це повинно бути. Людина, вид. Але в той же час він повинен бачити кордони і не робити чужу роботу до розпаду себе або своїх близьких. У той же амбулаторних робітників або пожежників, які працюють на пені, обов'язково зрозуміють і підтримують нас.



У сім'ї одного з наших читачів виникали проблеми. Вона намагалася впоратися з власною міцністю, але це не було достатньо. Як це сталося, що ніхто не прийшов до порятунку і що далі? Помилкуйтеся, щоб не приїхати. Ви можете дізнатися більше про її історію нижче.

Я проживаю, що мій чоловік. Я став, хто я сьогодні через нього. Я думаю, що я буду підтримувати багато жінок, які мають однакову ситуацію.

Я ніколи не був кар'єром, і в той же час іноді шкодую, що вибираєтеся жити як домогосподарка. Так, я підняв дві дочки, дав їм участь, допомагав їм знайти спосіб життя. У той же час я тримав серця, слухав чоловіка практично все, і в цілому я думаю, була хороша дружина в цей раз.



Я не розумію, що деякі жінки можуть «покинути» навіть якщо не дуже часто. Ця поведінка неприпустимо мені. Я хочу спробувати, щоб пройти кар’єру за пару років. Коли я був молодий, я пішов на курси обліку, і я був досить добре на ньому. Але з народженням дочки, не залишилося вільного часу.

Хоча мій чоловік і я був живий, як коти і собаки за останні 3 або 4 роки, коли ми були діти, ми не заважали, що все ще було чудово. Вони сміхалися, жартували, грали свою частину. Але, будучи тільки, ми просто пішли в наші номери і зробив щось інше. Так, буває. Я не втратив повагу чоловіка. Але любов довга.



Перший живіт не розумів нікому: втома, головний біль і апатія. Мій чоловік ніколи не скаржав, але як жінка, застрягти мене, що він кладе на диван довше, ніж звичайний без звуку. Я дивився телевізор без навіть перемикання передач. Потім прибули походи в лікарню, препарати і все.



Алас, не допомагає. Ми, звичайно, як ми можемо, відкласти жахливу дату. А діти допомогли. Але не сталося дива. Коли я сказав, що мій чоловік, я похилий з усім серцем. Ви бачите, у мене немає ніякої небезпеки для цього чоловіка. Так, почуття пішли, багато минулих приємних моментів забуті. Але у нас є діти з цим чоловіком. І я не шукаю іншого. Це право.

Тепер на горизонті стоїть нова проблема. Моя мама-в-одному. Не хворіли жінки. А лікарі кажуть, що це серйозне. Максимально п'ять до шести місяців. Тексти пісень, а це означає: Я вірю в Бога, іноді я піти до церкви і бажаю її всім кращим. Я не маю жодного позитивного емоції, коли я чув про це новини. Не дивлячись на те, що хтось, і мій батько-в-право за життя приніс багато болю і розчарування.



Це відрізняється. Тільки дочка тепер за кордоном. Я думаю, що її найближчий родич мій. Тож я збираюся подбати про неї до кінця. Крім того, вона живе відносно далеко і для того, щоб не витрачати половину дня на дорогу, лікарі радять переїхати на квартиру або взяти цю жінку самостійно. Я вже маю досвід роботи в таких речах.

Так що ви розуміли, коли я прийшов, щоб відвідати Світлана Юріївна, вона виглядала мене в оці, закрівля і збочений, що я не чекав її квартири. Вона вже підписала її дочку. Як я зацікавив цей ящик. Але ставлення ви знаєте? Я не знаю, що робити.

доб. 797

З одного боку, так. Немає нічого не залишилося і ніхто не може допомогти їй крім мене. Ви не можете залишити чоловіка, незалежно від того, що він є. Не забуваю, що я був недавно відведений. Не дівчині більше. Я хочу жити як нормальна людина, мені не потрібно багато. Хочу ходити по місту, спілкуватися, дихати повітря. Не сидить над хворою 85-річною жінкою, яка просто не завадить мене. В цьому житті все частіше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное