Коли мій чоловік загинув, я повернувся до роботи в якості керівництва, в одному з поїздок я зустрівся з самим несподіваним пасажиром в відсіку.

Тамара використовувала для роботи як диригента, але коли справа її чоловіка зійшло, він запропонував їй кинути свою роботу. Жінка не розуміла, що ламається від сідла станції. Однак дуже скоро чоловік став дуже хворим. Героїн зробив все можливе для збереження своєї коханої, але доля замовила інакше. Повернулася до роботи Тамара. Через кілька місяців вона чекала найбільш несподівані зустрічі на поїзді в житті. Що відбулося, читайте далі в статті.



За 10 років я жив у душі. На початку наших відносин я працював тренером, і Толя прагнув розпочати бізнес. Я завжди намагався підтримати його, незалежно від того, наскільки важко було для нас в рази. Я просто вірю в мій чоловік, я знаю, що він буде його шлях.

Що сталося. Коли справи Толі пішли вгору, він сказав, Томка, зупинка зникне на дні. Подаруйте свою роботу і зробіть те, що вам подобається. Я хочу, щоб ви присвятили себе вашому дому та сім'ї, не до руттів!



Я ніколи не любила свою роботу. Так, вона приніс хороші гроші, але я не отримав задоволення від неї. Пропозиція чоловіка була привітна. В той час я не знаю, скільки випробувань були попереду.

Толя хвора, і серйозно. Спочатку він був в домашніх умовах, а потім був прийнятий до лікарні. Я зробив все, що я міг зробити життя простіше. Але ні лікарі, ні гроші допомогли врятувати його. Мій чоловік був 40, коли він пішов. Я був виведений на 38.

р.

Ми не мали дітей в шлюбі. Довгий час я спробував прийняти свою нову реальність, практично не пішов ніде і не спілкувався з ким-небудь. Я не їсть і сон добре; я був дуже тонким.

Неймовірний збіг У певній точці я зрозумів, що це не може продовжити. І я повернувся до роботи диригента. Зміна місць, постійного потоку пасажирів і особливої атмосфери, яка переважає на поїздах, які врятували мене. Я думав менше про мій продукт і зосередився більше на роботі.

Тексти пісень, а це означає: Але під час однієї з моїх поїздок, щось неймовірне трапилося мені. Я пішов в відділення, щоб прийняти пасажирський чай, і я був туман, що я бачив. Він був чоловіком, який дивився, як мій померлий чоловік. Важко вірити, але я майже впав чашку чаю з сюрпризу.

р.

Я знав, що не вдалося, але очі побачили, що вони побачили. Я кладаю чай і відразу вийшов, щоб мити. Тексти пісень, а це означає: Потім я думав, що я пішов туди, раптом я думав, що я був.

Але коли я прогулявся в відсік, незнайомець все ще сидить на своєму місці і виглядав чоловіком. Він дивився на мене запитання й сказав: «У вас немає обличчя!» Чи щось неправильно? Я не знаю, що робити, тому я вирішив просто поговорити з цією людиною. Я сказав йому правду.

Звісно, його мати-в-право шокували. Але не знає нічого про дружину. Тоді я подумав, щоб запитати його контактний номер і на приїзді додому відразу пішов на мій мама-в-право. Коли Лариса Іванівна дізналася про все, вона просто сіла в тиші за кілька хвилин. Тексти пісень, а це означає: Тоді вона взяла свою руку і сказала мені її історію.

«Тома, я повинен зізнатися з вами. Ти знаєш мій Толенка не має батька. Він пішов мені, коли я вагітна. Я знайшов я, щоб мати близнюки. Я подарував йому близнюки, але навіть тоді я знав, що два сини просто не можуть тягнути. Я був 19 років, мої батьки були бідними, і я був ще студентом. Тоді я вирішив, що я віддаю одну дитину, сказав мати-в-право, тримаючи спини.



Я не вірю. Чи можливо це? Той чоловік є братом мого пізнього чоловіка. І він не знав, що всі ці роки.

Я не знаю, що робити зараз. Чи можу я зателефонувати незнайомцю і попросити йому зустрітися? З одного боку, ця новина перетворить своє життя. Але він має право дізнатися правду. Що робити?

Редакційна консультація Ця історія доводить, що Неповторні збіги дійсно трапляються.й Зустріч на поїзді з братом дружини Тамара не випадково. І здається нам, що героїня повинна розповісти чоловіка правду, нехай пізно. Вітаю?



Як ви думаєте, Тамара ще раз побажає зустріти таємничого незнайомця?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное