На дверцятому будинку стояв незнайомець з дитиною в руках, стверджує, що це син, він не розумів, як це було можливим.

Коли дивець з'являється на порозі вашої квартири з дитиною в руках і стверджує, що він ваш, ви можете зрозуміти бурхливу реакцію відвідуючи родичів. Як це? Ви просто запропонували Оксани! Шамінь і шамінь! Що ви думаєте? І в перші хвилини зовнішнього вигляду несподіваного гостя неважливо, де правда. І помилка, безсумнівно, зіпсує відносини з близькими і нареченої.



Цього дня мав бути щасливим для Олега, бо він вирішив запропонувати своїй подругі Оксани. Увечері на свічниках він почув пошану «так» і наступного дня проінформував всю родину.

Приноси Олега з цієї нагоди вирішили оформити справжній бенкет. Мати і батько, дядько і тітка. Кожен вирішив взяти участь у святкуванні такої чудової події. Оксана вже була рідною для них. І той факт, що їх Олежек ще не одружився з такою чарівною дівчиною привів їх лише до бджільництва.



П'ятий пучок був просто дивним. Кожен гість приніс щось смачне. Стіл наповнений всілякими стравами. І хоча одна з родичів була наречена про майбутній сімейний життя, хтось панує дверний дзвінок.

Невідомий візит Олега відправився бачити, хто прийшов. Він відкрив двері і побачив молоду жінку на дверцят. На руках вона провела ваговий пакет, який не зупинився накачування навіть під час розмови.



Чи можу я допомогти вам?

- Чи нехай ти? запитав незнайомця. - Я втомився від його утримання.

- Солодкий, який там? - Хто ти?

- Я мама сина, жінка вказував, що підняла пакет. - Я не знайшов тебе? Ви думаєте, що просто “відкрита” одна ніч і ви можете забути про все? Зареєструйся! Ми несемо відповідальність за наслідки разом!

Жінки так гучно говорять, що всі інші родичі витягуються в коридор. Насамперед, вони були вирощені, що деякі явно не локальні жінки починають гойдувати права і вимагати щось з Олега. Вони навіть почали їздити її, але вона замовила її слухати.



Трута і Делюсіон: Я не хочу конфліктувати, але я повинен сказати це. Цей чоловік був водіння через місто 11 місяців тому. Ми зустрілися в кафе, а потім коротко зустрілися. Я вагітна і він пішов. Тоді я дізнався про своїх друзів, де він живе і прийшов тут. Ось ми йдемо. Хтось повинен відповісти на свої дії.

Починався довгий профільний суд. В той же час, породжений його і гучно захистив його історію. Олег не міг навіть поставити слово. Так, він був в цьому місті 11 місяців тому на діловій поїздці. Але він ніколи не зустрівся з цією жінкою. І я не хочу дати, дійсно.

- Я не мій тип! Олег помітив його родичам. - Чекаю, Я пам'ятаю!

до Що я кажу?! жінка кричав. - Я прошу його!

- Ви відвертаєте на противагу, мій колега. Я бачив, що ви відходите і струшуючи. І згадав мені про деякі «сторми пригоди», і я не звернув увагу. Я просто пам'ятаю, що наступний день в машині від нього був страшний удар.



П'яти - Приходьте, незнайомець подивився на нього дивний. - Я думав, що я бачив тебе.

до Немає способу, ви Це Костик, батько сина. Я не знаю. Так йде до нього, тут адреса. Якщо все, я оплачую вам за тест ДНК. Просто оберіть тут.

- Всі права. Добро, тиха жінка з'явилася і квартири, і всі люди навколо зітхнули рельєфом.

Оксани покинули цей випадок. Після того, як невідомий розфарбовував явний зрадник Олега, він вже пошкодив свою згоду на тисячу разів. Але хорошість зарядів була тільки висипним шлаком.

до Що ви робите тут? попросити Олега.

до Це океї, - сказав Оксана. - Я так радий, що ти не п'є. Як я знаю, що ви з цими ... Настає гусячків.

І в той час я почув на столі:

до Немає, добре, це чудова історія для татуювання протягом 5 років вперед!



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Іноді важко розібратися з речами. І де правда і помилка дійсно стає чіткою. Що таке історія вчить? Ймовірно, що здоровий спосіб життя не тільки від небажаних проблем здоров'я, але і від небажаних знайомств.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное