Найромантичні фільми, які можна подивитися на День закоханих з другою половиною

14 лютого я вирішив залишитися вдома. Ми з'їдемо різдвяний торт і стежимо за романтичним. любовй Я вже збираю свої улюблені романтичні комоди і мелодрами. Красивий і атмосферний, деякі з дотик драми, деякі "солоді", але все ж, як я думаю, не занадто дівчиний, тому хлопець або чоловік теж може сподобатися.

Сьогодні видання. "Сайт" готовий до вас, шановний читач, романтика День Святого Валентина. Вони можуть дивитися разом, а також з друзями, сім'єю і навіть окремо. У вас є гарний настрій!

Романтичні фільми про любов

Дія картини відбувається в середині-50-х, основні герої є членами невеликої провінційної сім'ї. Франк і квітень Колесник вважає себе родиною середнього класу, на відміну від інших сімей, і мають велике бажання рухатися до Парижа. Однак доля приготувала дружинам ряд неприємних сюрпризів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Post by #advertising сувеніри (@helen.sidorova)



"500 Днів літа" Головний герой працює в агенції, що видає листівки. Він робить всі смішні підписи, які ви і я читаю на них. Молода людина закохується в любові з колегою і вирішує, що вона є однією. Але 500 днів їх відносин показують героя, що шлях до щастя непередбачуваний, неконтрольований і неймовірно смішний.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Лесю з двох світів (@lesya_booksaroma)



"Великий Гатсбі." Все красиво в цьому фільмі - костюми, атмосфера, акторка. Не знаю, що це щасливе закінчення. Це історія, яка не означає лояльність і визнання. Історія про те, як в світі розкоші і веселощів, можна по-справжньому нещастя. Історія полягає в тому, що створення образу і надягання маски не пізніше її видалення.

Фільм виграв Оскар для кращих декорацій і костюмів!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дарія Ємельянова (@dolly348)



Вік Адаліну. Ще один чудовий фільм з красивими костюмами та декорацією. Ви хочете жити назавжди і не виростити старий? Як ви падають в любові? Дуже цікава і романтична історія. Я бачив цей фільм 2 рази і хочу, щоб подивитися його знову!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано DECOR ВАС (@group.of.posters)



"Коли Гаррі Мет Sally" Дуже witty, милий і болючий відповідний фільм. «Чи люди і жінки ніколи не будуть просто друзями?» і дотик на багатьох темах про взаємини, які стали повсякденними поняттями, такими як «високий рівень сервісу» і «транспортна особа».

Фільм був номінований на премію «Золоті глобуси», а також «Оскар» за найкращий оригінальний сценарій. Meg Райан і Біллі Кристал, що фільм є великим!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація GRAZIA MAGAZINE RUSSIA (@grazia_ru)



"Дірті Танці" Ще один культовий фільм з харизматичним Патриком Swayze в ролі заголовка і танці, з якого ви не можете взяти очей! Фільм старий, але дуже красивий і захоплюючий. Для тих, хто його не бачив, я дуже рекомендую.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Aesthetis • Краса • Візуальний (@na.styakuz)



Правила видалення: The Hitch Method є романтичною комедія starring Eva Mendes і Вілл Сміт, яка вчить seduction. Олексій "Хіч" Гетченс знає секрети підкорення жінок. Він ніколи не не був і готовий поділитися знаннями з іншими чоловіками, таким чином, зробити бізнес. Один день підійшов до скромного бухгалтера, Альберта, який закоханий у його клієнт Allegra.

Алегра - це складна і дуже відома дівчина, тому немає шансів на Альберт. Але Хіч приймає цей комплексний випадок своїми руками, неприпустимо, що його методи завжди працюють. Головна картини в Нью-Йоркському пейзажі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Best of the Movie World (@archyfilms)



Головною причиною перегляду цього фільму є музика. Стрічка вийшла в 2017 році, і ці пісні я ще співала.

Ця картина про двох снів, які, від волі долі, зустрічають і діляться своїм внутрішнім всесвітом один з одним. Гослінг і камінь дивують дуелі, вони виглядають неймовірно на екрані. І пісні. Які пісні там? І що виробництво... Ось чому ви можете подивитися цей чудовий фільм!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з ТОП BEST FILMS (@iskysstvokino)



«День Валентину» Чому не дивитися фільм День Святого Валентина? Ділянка зачаровує, і актор красива!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ольга Еллер (@olga_eller)



Як одружитися в три дні Не суддя заголовку. Відео Це легко. романтичнийПри якому американська фривольність і безперешкодність розбавляють Ірландською сутністю і прагматизмом.

О, як красива ірландська заміська, провокуючи історії британських лицарів, які блукають зеленими пагорбами і вузькими шляхами. І ці красиві руйновані старовинні замки, які перенесли настрій Середньовіччя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з кіно/серій/кінема/Animals (@lubly_kino)



"50 Перші акції" І хочу закінчити цю колекцію з цим добрим, дотик і теплим романтичним мелодрами. Про можливість подолання будь-яких перешкод, на шляху до щастя, якщо є любов. Ну, актори, як Адам Сандлер і Drew Barrymore, просто прикраса цього фільму. Я дуже люблю цей фільм! Я шукав мільйони разів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація кіно вечір 2022р (@kinonavecher2022)



Також я пропоную познайомитися з вибором чудових драматичних фільмів, які розтоплять серце навіть застібки. Красиві фільми!



Я дивився майже всі ці фільми більше одного разу, і я готовий дивитися їх багато разів! А вам подобається романтичний. любов? Що ви бачите на цьому списку?

Я теж рада, якщо ви можете поділитися своїми улюбленими кіноми!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное