Євген Клопотенко розповів, як приготувати худий варіант charlotte, який не гірше звичайного

Мій чоловік суворо дотримується швидкості, але він не може жити без випічки. Дуже корисний рецепт Клопотенка. Мій улюблений сказав, що худий charlotte є справжнім шедевром. Структура пирога є, звичайно, не як пишна як звична версія з яйцями, але при цьому теж. соковитаЦе ніжний і смачний!

Щоб зробити торт ароматним і більш насиченим, не соромтеся додати, крім ванільного цукру, шкірки і апельсинового соку!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Латинкий Євген Клопотенко!

р.

Лент charlotte Склад
  • 220 г борошна
  • 100мл апельсиновий сік
  • пілінг 1 апельсин
  • 140г цукру
  • 100 мл рослинної олії
  • 10г ванільний цукор
  • 1 ч.л. цукрового піску
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 100 мл води
  • 3-4 яблука
  • щіпка


Підготовка
  1. У глибокій мисці залити воду, цукор, ванільний цукор і щіпку солі.



  2. Потріть з одного апельсина, будьте обережні, щоб не випадково захопити білу частину, вона буде гіркотою. Вичавити апельсиновий сік, але використовувати тільки 100 мл. Якщо є більше рідини, тісто вийде рідиною.



  3. Залийте рослинне масло в чашу і перемішайте. , Україна



  4. Змішайте борошно з розпушувачем, а потім додайте суху суміш до тесту. Перемішайте тісто ретельно до однорідності.



  5. Очистити яблука і нарізати їх на невеликі шматочки. Краще використовувати кислі сорти яблук, тому смак charlotte буде більш збалансованим. Залийте яблука в тісто і перемішайте.



  6. Накрийте форму для випічки пергаментним папером, а потім змащуйте рослинним маслом. Дно форми посипати борошном, а потім залити в форму тісто яблуками. Еквалізує тісто по всій поверхні форми. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин.



  7. Це, діаграма готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує читання інструкцій для виготовлення пісного вишні. Рецепт досить простий приготуванні і не висококалорійності, тому його можна приготувати не тільки в пості!



Лентен charlotte може бути не тільки з яблуками, але і Ягоди Або фрукти. Головна умова полягає в тому, що вони не занадто м'які, інакше тісто може змочити. Крім яблук для charlotte, груші, персики або полуниці відмінно підійдуть.

З мого серця я рекомендую підготувати цю делікатність, ваш будинок обов'язково оцінить ваші зусилля до їх повного!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное