Чоловік залишив дочку з дружиною, такий акт не чекав від неї.

Дружина залишила сім'ю Євгена, коли дочка була тільки 1 рік. Чоловік не знає, що робити. Він не був готовий зібрати дитину самостійно. У першу чергу сусід допоміг, але героя дізнався, що це буде тільки складніше. Тоді на своєму шляху зустрілися Алла, найсолодша жінка душі, яка також має дочку від її першого шлюбу. Якщо мачуха може зробити друзів з stepdaughter і чи буде ця історія щаслива закінчення, читати далі в статті.

58880р.

Коли дружина Євгена залишила сім'ю, він не знає, що робити. Вона залишила замітку на столі: «Соррі, це не моє життя». Я не можу це зробити. І зліва. У руках чоловіка залишалася щорічна донька Sonya. А кредит на квартиру з розбитим серцем.



За підтримки старшого сусіда Тетяна Петровна Жінки сидять з дитиною під час роботи. Вже 5 років до Женя вдалося знову закохатися. Вибір чоловіка був новим колегою. Алла оцінила його. У мене є дочка, її ім'я - Anya і вона 5 років. Євгенія сміється: Я не думаю, що ми були настільки схожими. У мене є дочка, її ім'я Sonya, і вона також 5.

Алла не чекала чути це, але не плутався і сказав, що вона буде щаслива, щоб зустріти дитину. Однак Соня не схожа на нову пристрасть батька. І це не дивно, бо він почав витрачати більше часу на неї, і не з дочкою. Насолодіться любов'ю і починали жити разом.

р.

Sonya швидко стала друзями з дочкою Алли, а на мачуха прогрівається. Звісно, вона не зателефонувала мамі, але їх зв'язки обов'язково досягла нового рівня довіри. Що не можна сказати про Євген і Алла. Для підтримки великої сім'ї людина почала працювати більше.

На якийсь момент він став занадто нервовим. Я був майже кричущим. Він не був щасливим в домашніх умовах, і в роботі все дратує. Алла намагалася підтримати чоловіка. Вона думала, що він все ж був про свою першу дружину, залишаючи його сім'ю і виїжджав. Але я боївся говорити про це.



Sonya також відчував, як її тато було різним. Саме тому вона стала ще ближче до її мачуха. Я також хотів бути друзями з Анною. Вона не мала ідеї, що це ніколи не закінчилося.

Тим не менш, Євген не міг уявити таку ситуацію до одного дня, він очевидився незаперечною сценою. Уранці він кинувся з будинку до роботи, забуваючи його рюкзак. Він швидко запам'ятався йому і повернувся до своєї квартири. Але він припинив на дверцятах, слухаючи на кричить, що надходить з кухні.



Дайте мені цукерки зараз! Для моєї дочки! Мачуха нервово сказав її stepdaughter. Вона не зрозуміла її чоловіка. Він відразу приймав дочку в руки і забрав її в спальню. Алла не може навіть сказати слово. Тоді Євген Шаутд, «Якщо вам подобається моя дочка, то я не хочу жити з вами! й

В той час, як, маленька Sonya тримала батька її одягом і намагаючись сказати щось. Але він не слухав. Євгеній, який пішов з розуму, дивився дуже вичерпається. І нарешті відповів: «Лорд, Женья, ми просто послухали казку!» Sonya та Anya беруть участь у дитячому театральному виробництві в дитячому садку. Я розповідав вам це кілька разів! Ведуться роботи. й

Р

Євген не відразу зрозумів, що сталося. Він дивився на дочку, яка дивилася на нього з блювотою поглядом. Сеня, нарешті, сказала: "Дад, Алла мама розповідає правду." Я спробую розповісти вам про те, що ми виконуємо. Ви не слухали мене!

У цей момент людина нарешті усвідомила, скільки він випав з життя. У роботі його споживали і він просто вигорнув. «Я був таким фольгом!» Про нас Я пообіцяю, що це ніколи не буде знову. й



Щодня, Євген взяв відпустку і нарешті приурочив час сім'ї, не працювати. Алла не відчувала так багато тепла і догляду за чоловіком протягом тривалого часу. Вона була щаслива - маленька дівчинка Sonya здавала свою маму вперше.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія прекрасно ілюструє, що може статися з людиною, яка не відпочиває. Burnout є типовою проблемою, яка стикається з людьми, занурюється в роботу. Вони часто повинні працювати над тим, щоб підтримувати своїх сімей. Але не кожен вважає, що через цю сім'ю можна просто втратити. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное