Після того, як чоловік пішов до своєї господині, Оксана приурочила її життя до дитини, вона не знаю, що гіркі слова вона почула від своєї дочки в 10 років.

Ускладнюється взаємозв’язок батьків та дітей. Дитина нічого не нудьгує батькам, бо він не просить його народитися. З іншого боку, деякі діти є настільки добрими і люблячими, що вони можуть навіть приймати батьківські залишки, якщо вони відчувають себе непривабливими.

Наташа серйозно стурбована станом матері. Вона не могла зрозуміти, що збиралася в душі. Історія сім'ї складалася. Хоча критичні події пройшли довгий час, вони все ще оновлюються як її, так і її матір'ю. Тато пішов до свого молодого фіфе, коли дівчина була тільки 9 років.



Ця подія значно шокувала Оксана Іванівна. Вона закріплюється на дочку, щоб якось заспокоїти її біль і відчай, що заповнила її душу. Ксенія була в любові з Сергієм з її підліткового віку. Вони жили в душі і дівчина не знали, що Сергій обдурив на лівому і правому.



Коли Ксюша з'ясувала, що Наташа буде народжена найближчим часом, вона була біля себе з щастям. Вона не відчувала бурю, що надходить і найчорніший страк свого життя. Народилася дитина, і Оксана повністю припинила вибачення, що сталося навколо. За дев'ять років вона проживала, поклавши свою любов в дочку і давала їй повну увагу.



На жаль, Серйож цієї любові був недостатньо, але тепер він повністю перестав відчувати його. Він захопив свою дочку, щоб взяти дружину. Це часто буває в юних сім'ях, які не дуже готові до дитини. Дружина поспішає народжувати, і чоловік боятися сказати, що він не готовий до такої відповідальності.

Мати, які не змогли видалити рожеві окуляри Коли дочка перетворилася 9, Сергій ухвалив рішення і залишив. Він сказав, що він пішов до своєї коханої, хоча він просто не може стояти розігнений спосіб життя. Він хоче відчути люблячу дружину, не завжди зраджена мати. Оксана пізніше усвідомила, що реальна причина розлучення не була коханим, але сама. Вона була її поведінкою, яка була остання солома.



Ксенія Івановна відмовилася приймати правду, на жаль. Вона захопила Сергія і занурила в материнку ще більше. Роки пройшли і тепер всі її раз невизнаний невдоволення з чоловіком вона почала залити на Наталі. За її словами, дівчина була страшною дочкою і давала мало часу її матері.

Оксани не змогли прийняти те, що Наташа доросла і вона має своє життя. Всі друзі жінки розповіли історії про безтурботне і жорстоке ставлення до до неї. Звісно, її друзі симпатізовані з нею і розглядали дочку Оксани реальний монстр.



Наташа неодноразово відійшов до догляду за матір'ю, постійно лівою роботою і часто втратили друзів. Так що мій мама не відчуває себе самотніми. Але не вистачало. Одного разу вона не могла стояти її і сказала кілька гірких слів до неї. Ната була втомлена і виснажена після довгої зустрічі з її перевагами. Коли вона отримала додому, вона отримала скандал від матері. У своїх серцях дівчина збочена:

До речі, я не побачила себе! Ти і твоїй дівчині були в біді до мене. Чому це ще гірше мати дитину? Ви дійсно себе, мама. Ви завжди думали про ваші потреби. Я не люблю мій батько, але я просто шукав комфорт. Я добре розумію, чому він пішов від тебе!



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Звісно, Наташа придбала її слова. Вона не хоче боляче маму, вона була просто вичерпана і втомилася. Після цього інциденту вона стала більш віддаленою від матері, намагаючись поділитися своїм життям.

На жаль, сімейні стосунки часто повні з набагато більше драми, ніж ми хочемо. У ідеальному світі батьки тільки породжують, коли вони готові. Але наш світ далеко від ідеального. Тут люди, які роблять помилки.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное