Я не засудив Олександр Абдулов, хто не визнав свого сина, він може мати свої причини.

Олександр Абдулов зробив сліпучу кар’єру в кіно і театрі, залишивши за більш ніж 100 яскравих ролей і єдиною дочкою Євгена. Головний «принц радянського кіно» ще мріяв шанувальників, а не так давно захопив увагу ЗМІ. Той факт, що у листопаді родина актора виявилась в секретній кишенї старої куртки чорно-білої картини дитини. Як виявилося, хлопчик на малюнку є сином нелегітим.



Олександр Абдулов син Сзаді на фото читати: "Саша, це ваш син. Оля. Не знаю, хто Саша і Оля були і де шукати їх. А потім фотодруковано на сторінках Комсомолської Правда з закликом відповісти всім, хто знає щось.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Showbiz Новини (@showbiz_news)



Без назви і дати народження, пошук здавалося бездії. 13 січня вступив в редакційне бюро. "Я на фото", автор заявив, повернув його слова з іншими фотографіями того ж малюка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Комсомолської Правди. Новини (@onlinekpru)



Журналісти звернулися до передбачуваного спадкоємця Абдулова. Виявилося, що «баби» 34 роки і його ім’я – Олександр Коваль. Народився 20 липня 1987 року в Казахстані, в місті Усть-Камнегорськ.

За словами Олександра, його матері, Ольга Коваль ніколи не сказали йому про батька. Але побачивши свою картину в газеті, він попросив її безглуздим: "Абдулов мій батько?" У 1986 р. в Одеській кіностудії.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ретро Кінотеатр (@soviet__films)



Абдулов, потім породився в фільмі «Тен Негроес», і Ольга працювала дизайнером костюмів. Офіційна вафферія не тривала. Повернувшись до свого батьківства в Казахстані, і незабаром подарував хлопчику Олександру на честь батька. Вона ніколи не одружена після цього.

Молода людина говорить про те, що до 30 років він збудував успішний бізнес-продюсер автомобілів. Але раптом він відчував непристойну тягу для акторів і переїхала до Москви, де закінчив театральну студію і вже встигав зірвати в декількох епізодичних ролях.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від новин знаменитостей (@zvezdyshowbiz)



Олександр готовий зробити тест ДНК, але потрібно отримати згоду Євгенії Абдулова. «Я буду робити аналіз тільки для себе. Я хочу бути впевненим у відносинах. Крім цієї впевненості, не потрібно нічого: ні грошей, ні спадкування, запевняє Ковал.

Колишня дружина кінозірки Ірина Алферова, шокована появою сина Олександра Абдулова. Я не знаю нічого, і я не хочу знати! Це не для мене, вона прокоментувала на порталі новин BLITZ+.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація вболівальника Олександра Абдулова (@abdulov0553)



Вдова брата Олександра Абдулова, Альбіна, вважає, що Саша ніколи не була розмовником і могла зберегти секрет глибоко в душі. А актор Марк Горонок визнав, що він побачив той же малюнок хлопчика назад в 1997 році.

Абдулов заявив, що він був сином, він ніколи не бачив. І тоді він просить порад: зустріти хлопця або ні. Як ми зараз знаємо, що ця зустріч ніколи не була. І Олександр Ковал все одно шкодує, що він ніколи не захопив свого батька.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное