Ольга Матвей готує торт «Пломір» без духовки та інших труднощів, каструлі досить

Різдво і Новий рік пройшли, і 8 березня все ще далеко. Не заперечуйте себе солодкою, якщо душа вимагає свята! Плунжерний торт. безшовні Це бюджет і легко готувати. У той же час смак і аромат цієї делікатеси не можуть бути передані словом.

Торт вийшов ніжним, красивим і одночасно не солодким солодким, не жирним. Сама. Пломби кремові Смакує як морозиво. Це чудовий варіант торта, в якому навіть духовка не повинна перевернутися!



Торт "Пломбар'єр" без випічки Сьогодні видання "Сайт" інструкція із застосування приготування торта ПломбаМожна легко варити в каструлі. Рецепт чарівного Ольги Мавей!

Тест інгредієнти
  • 150г вершкове масло
  • 250г борошна
  • 80г цукру
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • 50г вершкове масло
  • 2 яйця
  • 150г цукру
  • 1-2 ст.л. крохмаль
  • 500мл крем
  • 1-2г ванільний


Підготовка
  1. Для Тестування Змішайте борошно, цукор і щіпку солі. Протерти масло і подрібнити її борошном сумішшю до стану крихт. Дитина повинна вийти однорідною і м'ясною.



  2. У товсто-знизеній сковороді, на середньому вогні обсмажують тісто, постійно помішуючи. В результаті малюк повинен стати золотистим. Перемістити готову кришку з каструлі в чашу.



  3. Для кремовий На сковороді збивають яйця, посипають цукор і ванільний цукор. Подаруйте мені міксером. Потім надішліть шматок вершкового масла і сметани. Подивляйте все вінком. Додати кукурудзяний крохмаль, перемішати і покласти на вогонь.



  4. Варіть крем на 6 хвилин на середньому вогні, постійно помішуючи. Крем повинен бути густим.



  5. Форма для випічки (близько 20 см в діаметрі) була покрита пергаментним папером. Тісто ділиться на 4 частини, а потім відокремлюють іншу частину для посипання. Залийте деякі крихти до нижньої частини хлібопекарської форми. Тонкий, рівномірний шар повинен вийти. Поставте близько 2 ст.л. (з гіркою) вершки на тісто. Ретельно розподіліть вершки ложкою, потім залийте новий шар борошняної крихти. Відновити крем зверху.





  6. Потім залийте кришку знову і покрийте її рештою кремом. Зверху коржі посипають заздалегідь крихтою. Покрийте торт пластиною і поставте його в холодильник на ніч, щоб замочити його добре.



  7. Вранці зніміть торт з цвілі і пергаменту і наріжте на порційні шматочки. Торт добре зберігає форму і чудово виглядає. Бодибилдерши!





Ось відео рецепт. Ольга Мавей, спасибі за вашу роботу. В першу чергу я готую за рецептами, і все добре йде!

про:blank

Також я пропоную вам дізнатися, як зробити торт "Наполона" в каструлі. З цим рецептом можна сміливо відсвяткувати День народження в країні, де немає духовки!



Плямбірський торт. без випічки щось схоже на королівський млинець. Вам просто потрібно багато терпіння, коли ви кремите це крихке тісто. Я застрягнув ложку спочатку, а потім звик до неї.

Замість вершкового масла можна використовувати холодний маргарин. Також замість крему «Пломбар'єр» можна приготувати заварний, але потім він стане аналогом «Наполона». При бажанні торт можна посипати цукровою пудрою або шоколадом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное