Ковтання сліз, жінка подякував Богу, що не було дітей цим чоловіком, тому що після цього неможливо залишити.

Потерпілий зловживач не завжди усвідомлює, що вона є жертвою. При маніпуляції людей добре знайомляться з слабкістю своїх жертв. Зловживання може бути родичем, другом, колегою або дружиною. Чому, коли людина лікується погано, нічого не про це? Вже 6 років я одружився. У неї є молодий син, і чоловік – це розумний і ввічливий чоловік. Він зловживає дружиною. Коли я попросив мого друга, чому вона не залишила його, вона ламала сльози: «Що про мій син, він повинен мати тато. й

Сьогодні Хочу поділитися надихаючим сюжетом про жінку, яка знаходить себе в аналогічній ситуації. Про те, що багато думати. Любов сліпий, коли ви любите людину, ви закривите очі до своєї антетики, навіть якщо ви страждаєте самі.



Важкий час зловживача Anya попередньо занурився на дзеркалі, нервово випрямляючи її плаття, перевірили її макіяж, і в її розумі ходової лінії: «Клотеї запечений, суп варений, пироги в духовці» – так вона колись зустрілася зі своїм хлопцем, бажаю порадувати його у всьому. Віктор завжди чарівний молодий чоловік, красиво доглядав за квітами. Тепер він став чоловіком, все одно говорить про це, приносить букет красивих квітів кожен день після роботи. Чи не так?

Дівчинка побігла по кімнатах, перевіряючи, якщо все було чистим, виправивши ковдру на ліжку, поспішно перевірили, якщо на підвіконні виникне пил. Весь день очищається, варена, ran shopping і приносила комфорт до будинку. З роботи надійшло двербеля і Віктор. Він ніколи не відкрив двері з ключем, він завжди очікував дружину, щоб його привітати. Коли Алла захопила його, Віктор хотів вдихнути аромат м'якого волосся: «Привіт, моя любов, це для вас», - ставимо букет з червоних троянд в руках.

344194

«Дякую вам, дорогій», - сказав Аліна і посміхалася. Він знав свою дружину кохану гвоздику, але Віктор ніколи не дав їм. Потрібні бути щасливими, Anya дізнався довго. Вона ніколи не благнула чоловіка на що-небудь.

Віктор майстерно освоїв ідеально чистоту кухні, сати на столі і почав за смаком. Він не схожий на ресторанний критик: «Зовні нові,» з'явився невеликий шматочок м'ясника з супу. Віктор раптово засмачений, трохи інший шматочок, їсти хліб: «Анечка, ви розбавили сіль з супом?» Аня перевернула червоною, сльозиться з очей, і вона автоматично покривається обличчям своїми руками, тому що вона знав, що чекала її. Віктор ненависний солоний корм.

Коли він не схожий на щось, він перетворився в монстр. Після свого ляпаса Ая не залишила будинок на тижні. Перший ляпас, потім другий ... Чоловік став жорстоким, Аня спробувала спокійно торкнутися, щоб не дратувати його ще більше: "Я бачу," вона заспокоїлася.



Не довершена сім'я, «Ви забули, як варити?» Я не розумію, чому ви не можете бути щасливою дружиною. Ви сидите в домашніх умовах на всіх готових, я роблю все для вас, і ви просто трохи. Якщо ви не любите щось, підберіть свої ганчі і звідси, Віктор продовжував курчати дружину важче і важче. Нарешті він запалив двері для ванної кімнати.

Увімкнено в біль і спробували пам'ятати, коли речі пішли неправильно. Коли зробив ручний хлопець, розумний і полоітний, перетворюйте в життєздатність? Він сказав: «У вас є коротка стрижка». Ви дивитеся в цій сукні. Не виходите з друзями Чому потрібно працювати, я подбаю про все, фрази, які використовували протягом багатьох років. Вони звучали легко і ненав'язливо, поступово відриваючи її свободу вибору, поступово перетворюючи її в службовець.



Припинили прийом гостей в будинку, оскільки Віктор втомився від соціалізації. У будь-який час зустрілися з друзями в кафе, а потім раптом усвідомили, що протягом двох місяців, якби ніхто не назвав. У найближчій людині, сестра Ані, занурила чоловіка на рік тому: «Увімкніть, поки у вас немає дітей, ви можете залишити його», - Алла, яка дійсно бажала стати матір'ю, сердитися. Тоді вона припинила розмову до сестри.



Це любов? «Я люблю мене,» вона подивилась на себе в дзеркалі. Бліда, сповнена сліз. Вона намагається бути зразковою дружиною. Я втомився від виправлення моїх недоліків. Припустимо кільце, звуконепроникний в її голові: «Біч, отримай звідси», і відчувається від ненів. Вона ніколи не дозволяла себе сердитися, тому що хороші дружини не повинні бути такими, як. Тепер вона нарешті розуміла значення фрази «добра, що немає дітей» – тепер вона розуміла все.

Перемога з телефону: "Чому ви пропускаєте пара, Петрович?", його колега роздратування. Віктор пропустив лекції. «Аня, ти, чому ти не прокинувся?» Костюм на вішалка непідготовлений. Він кинувся по кімнатах, шукаючи його bastard, але не бачив її паспорт, речі, а в передпокої кладуть замітку і її ключі до квартири. Замітка мала одне слово: «Зображення».



Хочу вірити, що життя дівчини покращився. Хоча після такого зв'язку жертва зловживача тривалий час не може відновитися. На жаль, такі історії рідко мають щасливе закінчення. Потерпілий ніколи не замислюється, що він не здатний приймати рішення самостійно. Завжди зупиняючи щось. Потерпілий зловживач постійно згасає зловживача: діти, які люди думають, я не маю ніде жити, я більше 40, ніхто не буде любити мене. І так далі.

Здорові стосунки є взаєморозуміння, підтримка, спілкування. Це відносини, де партнери рівні і мають особисті кордони. Тексти пісень, а це означає: Що ви пішли неправильно, як удачі. Важливо дотримуватися підтримки близьких. Повернемося до терапевта, щоб ніколи не закінчитися токсичними відносинами. На жаль, ніхто не є безпечним.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное