Він був більш ніж рік, оскільки його син був з його новими батьками, Зінаїда спокійно прогулявся по дворі, але раптом чоловік з'явився на воротах.

І Чи потрібна дитина батьків?Якщо вони не виконують своїх обов'язків? Природно, питання спірне і досить суб'єктивне. Хто так, головне - сім'я, що це. Для дітей важливо, що любов, виховання та розуміння. І якщо мама і тато не можуть її обробляти, то дивовижники можуть мати шанс занадто.



У будь-якому випадку, на жаль, на жаль, є все ще високим. Що робити, якщо люди не навчилися брати відповідальність? Вони не подбають, що діти страждають від неї. Діти.

Чи потрібно батькам Зінаїда лікувати своїх школярів з усім серцем? Всім дітям були всі діти та їхні діти. Для роботи вчителя в дитячому будинку необхідно розуміти, що кожна дитина потребує різного підходу: характер дітей відрізняється і вони не завжди готові піти дорослим на зустріч. У той же час, будучи другом всім і всім не буде працювати. Як і взяти участь в долі кожної дитини.



Але Зіна спробувала. Вона не може стояти, щоб хлопці. Непристойність в державних установах відчувалась буквально скрізь, і вона всердно бажала дати максимум вона могла. Навіть влада з небайдужим поглядом попередила її: не виштовхуйте так важко, вигорніть. Але вона не могла нічого робити.

Ось Мітка. 5 років. Хлопчик вже знав, що зраджує і зуміє бути розчарованим в житті. Його мати, щоб не відлякати нові «сортовані», вирішили піти в екстремальні заходи. Я просто залишила дитину на дверцятах дитячого будинку. Чому її рішення. Тепер Діма каже всім, що вона більше не пам'ятає, як це було раніше. Не хочете гасити дорослих. По суті, дитина не хоче поділитися своїми спогадами з ким завгодно. І не сказати, що вони були особливо добре.

Зіна пішов на будинок, щоб поговорити. Сім'я нормальна, не пити. Так, жінка виглядає вичерпається, очі її втомилися. До питання про те, чому вона вирішила зробити це, відповіді не було. Тільки тихий баби під нею ніс, що вона не може жити без чоловіка, все важко і краще буде для Зіни, щоб залишити. Не чекайте вдома Діма. На жаль, це реальність життя.



Але незабаром змінилися речі. На Димці вирішили взяти дитину з дитячого будинку і їх вибір. Вона сміхала багато і грала з хлопцем. Чоловік просто курив і дивився навколо. Незважаючи на свій зрілий вік, він був чітко нервовим. Після підготовки всіх документів, пара прийняла остаточне рішення і висловила готовність прийняти хлопчика до свого дому.

до Дякую. Dima є дуже хороший хлопець, не пошкодити його.
до Він дуже щасливий, мій чоловік і я мріяв сина довго.
- Вика, нехай. Ми бажали піти в покупках. Зінаїда Андріївна, дякуємо вам та завітайте. Приходьте! Приходьте, Дим.

Зіна була дуже рада, що ще один з її студентів вдалося знайти сім'ю. Кілька разів вона пішла на відвідування сім'ї і кожного разу вона побачила малюка стати щасливим і щасливим.

Рік і половина пізніше, темно-зелений іноземний автомобіль тихо поїхав на дитячий майданчик дитячого будинку. З нього вийшли два з них: вирощений Дімка і його stepfather. Зіна негайно помітила їх і навіть трохи щасливих, хто знає, можливо, вирішили відсвяткувати ювілей. Небагато, але приємно запрошувати. Але новина не було

Справа в тому, що згідно з stepfather пара нарешті вагітна і тепер вони не могли дозволити собі тримати Dima. Вони не можуть тягнути двох дітей. Зіна попросила мене думати більше, просто бутиgged. Але людина залишилася застібкою. Попри те, що дитина не була там: він пішов, щоб грати з друзями, які він не бачив дуже довго.



І це все знову почав. Twice присвячений Dima закрити себе і розбити все на своєму stepfather. Він був з ним, що він пов'язаний з днем, коли хлопець знову повернувся до вихованця. Зіна розуміла це, тому вона не хоче сперечатися з студентом. місяць пішов, потім кілька більше.

Напередодні Дня захисника України з’явився перший літній ранок. Жінка з'явилася з квітами і світлою гайкою пішли негайно п'яні Зіна. Вона дала квіти і запрошувала вчителя, щоб прийти і поговорити. Вона посміхнулася і squinted щасливо навіть через великі лінзи сонцезахисних окулярів.

- Привіт там. Що це таке? Дякую за квіти, я кладу їх в вазу прямо зараз.
- Але я хотів запитати вас, що адреса батьків Діма? Вони вирішили забрати його так раптово, і я був в лікарні. Бажаю, що я хочу відвідати його, ми так щасливі разом. Але реальні батьки мають більше прав, ми розуміємо.
- Очікується, що ваш чоловік каже вам, що Діма бере участь у її біологічних батьках?
- Так, що неправильно?



Зінаїда зламалася. Його очі були червоними, а рум'яна спалахнула на своїх щоках. П'ятий кроквяще кричав, хлопчик був правий. Займав 15 хвилин монології, в якому викладач сказав все в найменшій деталь. Про те, як з'явився новий крок Як він прийшов з ним і дав його назад, як розірвав товари. А потім Зіна сказав, що вона сама думає про це, не соромиться у виразах.

- Зателефонуйте сина, коханого сина. Я хочу побачити його. Діма, Дімочка, прощати мене!

З'явилася хвилина пізніше, хлопчик спочатку не хотів потрапити в руки не рідної матері. Але побачивши її сльози перемир'я дозволили охопити, але тільки за хвилину. Потім губи пробурені і тепер обидва вони були в сльозах. Незабаром жінка тягне себе разом і витягнула мобільний телефон.

- Мама, yeah, hello. Шукаю, я дивлюся Misha. Він мене хитрий. Так, в часі я буду там. Ні, він ще не знає. Я не хочу нічого робити з цим чоловіком. Так, Діма буде жити з мною. Я. Повідомляємо вас пізніше.

Виявилося, що навіть у дорослому віці люди можуть сміливо лежати, якщо вони потрібні. У сім'ї не було ніякого поповнення. Я не можу прийняти те, що тепер він не отримує всю увагу дружини. Чи є вона самолюбна, значить? Я. Чи варто це не так.

3250Р. 3700Р.

Зіна згодом стала друзями з Вікою і навіть стала свого роду богом. Хлопець ніколи не зраджувався знову. І він нарешті знайшов своє, хоча дуже мало, але дуже любляча родина. Життя, трохи потроху, почали покращувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное