Старі сини, які здійснюють свої мами в руках

Коли ми стаємо успішними, ми часто забуваємо тих, кому ми любимо все – освіта, розвиток. На щастя, є винятки до кожного правила. Наприклад, відомі сини на нашому переліку не втомилися від щирого серця. Ці Голлівудські красуні повністю діляться своїм новим



Не багато хто знає, що мати зірки блокбустера «Тітанік», «Ірмелін ДіКапріо», проживала дуже складне життя. У 1943 р. в німецькому бомбосховищі народився дочка російського біженця і німецького норера. Вона провела перші два роки свого життя в лікарні, потім емігрував її батькам до Сполучених Штатів, де вона породила сина, Леонардо, 1974 року.



Поза «Ложки» Не рік пішов, так як батько залишив сім'ю. Намагатися підняти дитину самостійно і дати йому гідну освіту, Ірмелін працював протягом багатьох років в декількох роботах. Але вона знала час, щоб прийняти сина на кастинги і надихнути його впевненістю у власних здібностях.



GettyImages: В кінці, є тільки одна людина, яку я хочу подякувати. Я виріс в дуже міцному середовищі на Сході Л.А. І мій мама переповнить мене до школи 3 години на добу, щоб показати, що були інші можливості. Не дивно, що він приходить до майже кожної церемонії нагородження з коханою матір'ю.

Райан Гослінг канадський актор і музикант народився в сім'ї Мормонів, де суворі моральні і
Не було телевізора. Але один раз хлопчик побачив культовий фільм про пригоди Івана Рамбо і магію кіно назавжди вніс своє життя.



Поза «Ложки» За кредитом Донни Гослінга вона зуміла дізнатися більше про дитячу привабливість. Свою маму утворили Райанський смак, демонструючи його класичні фільми і підкреслюючи акторську діяльність. А у віці 12, вона взяла сина на кастинг в підлітковому шоу Mickey Mouse Club. Там, Госслінг, прихований Britney Spears і Christina Aguilera протягом двох років, і незабаром висаджував свою першу роль.

Незважаючи на бідність і проблеми в її особистому житті, Констанс Лето вдалося зануритися у своїх дітей любов мистецтва і хорошої музики.



GettyImages: Моя мама була жорстким працівником, ніколи не припинила сновидіння і бджільництво. Найголовніше вона навчила мене мріяти, а потім отримати роботу, щоб зробити мрії. Я вдячна за це. Вона найкраща, Лето каже. І ми також вдячні цій жінці за те, що син Ярослав Лето ми любимо так багато.

Брадлі Коопер

Восьмий час оскарження оскаржує не тільки про свою матір, але і приносить їй світло, забуваючи про моделі і актриса як супутники. І Глорія світиться з задоволенням і каже, що її відомий син завжди був підтримкою і джерелом гордості для неї.

Метью Макконаґей Один з найуспішніших голлівудських акторів є захопливим написанням, має намір розпочати політичну кар’єру і одночасно знайти час, щоб привести його сторінку в Instagram.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Метью Макконаугей (@officiallymcconaughey)



Не так довго, Матвія доторкнулася до миття, поділу картини 90-річного матері. Варто відзначити, що в блузи з хитромудрим принтом і тиарою Марія дійсно виглядає просто дивно.



Поза «Ложки» Макконагей дуже любляча мати і завжди бути близьким до неї з дружиною і дітьми в Техас. У своїй автобіографічній книзі «Зелений світло» актор згадує, що його мама завжди була і залишається для нього прикладом визначення і впевненості в собі.

Роберт Downey Jr.'s mother, Роберт Downey Jr., відігравав ключову роль у своїй кіноіндустрії. Після того, як вона була гарною акторкою, виконувала 17 різних ролей і взяла участь у написанні декількох сценаріїв. Під впливом своєї матері Роберт присвятив себе акторству. І коли Елсі Даунс помер у віці 80, він присвятив доторкнутися до неї.



GettyImages: Вона була рольова модель для мене. Як актриса, як жінка, яка в змозі впоратися з труднощіми і перебуванням, як це для відпочинку її життя. Амбітність, лояльність, надія, мета та віра. Він був всім мені. Якщо у вас ще є мама, можливо, не ідеальний, але викликати її в будь-який час. Скажіть, що ви любите її, Роберт Downey Jr. urges слідчі на Facebook сторінку.

Як ви можете побачити, це були мати, які вперше вважалися успіхом Леонардо DiCaprio, Ryan Gosling, Bradley Cooper та інших героїв нашої статті. Жінки, які навчають своїх дітей мріяти і працювати важко, щоб зробити свої мрії. Ми вдячні за своїх чудових дітей.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное