Чоловік пообіцяв повернутися в тиждень, але зникнув протягом 20 років

Існують різні типи особистості. І відразу ж здогадуючи, що чоловіки залишають і які не завжди можливі. Але немає сором'язливості в ненадійності невірної людини. Але боляче? Посуд.

Ірина знала, що це було схоже на те, щоб відчути покинутий і забутий. Людина, любов її життя, просто ліворуч. І через 20 років немає слова від нього. Але один короткий виклик змінив все.



Неймовірно зателефонуйте Ірину. Німець використовує його будь-яким чином. А рідкісні дзвінки, як правило, виявляються для реклами, призначених для пенсіонерів. Не те, що Ірина була пансіонером, але реклама за її щомісячною виплатою вона обов'язково не потрібна. Тепер світ зв'язку регулюється мобільними телефонами. Ірина вже 2 років, син його дав.

Ірина дуже горда її родині. Незважаючи на те, що діти не відвідали її часто, вона добре розуміла, що сучасний світ вимагає більш часу і енергії. Вони називають, і це чудово.



Пелеса Суденно жінка стрибає. Вона була забута про те, що її телефон звучав як. Поганий і навіть дратівливий. Очікується почути ще один запис, який записує хороший кабельний тариф, Ірина підібрав телефон. На іншому боці з'явилася родзинка:

- Привіт, Ірunchik, що ви?

- Костя?

Ірина пощастила мати крісло поруч. З старого знайомого голосу ноги жінки припинили її, і вона нащадилася на сидіння.

Про це Після 20 років він знайшов свій номер телефону!, Ірина думала. Вона насправді хотів ставити. Вона довго чекала.



Минулого року університету зустрілися події минулої Ірини та Костянтина. Це був унікальний почуття першої любові, яка залишається з людиною для відпочинку свого життя. З одного боку молоді люди не змогли відбитись. Костянтин написав вірші до Ірини, і приніс йому смачні торти. Він був швидким підходом на весілля. І хоча Костянтин ще не зробив пропозицію, Ірина впевнена, що це не далеко.

Але замість пропозиції Ірина почув щось зовсім інакше. Костянтин заявив, що його батьки перевозяться на іншу площу. І він повинен піти з ними. Тексти пісень, а це означає: Але він буде повернутися в тиждень. Не можна відокремити їх.



П'ятниці вийшли на тиждень, потім ще. Костянтин не прийшов, писати або викликати. Ірина почала писати літеру кілька разів, але швидко запам'ятав, що вона не знає нової адреси її коханця.

Болінні тижні виросли на місяці, а потім в роки. Ірина закінчила навчання, отримала роботу і заміжала хорошу людину. Хоча Ірина була щаслива з родинним життям, вона запам'яталася Костянтином майже щороку. Уявіть, що життя не залишилася.

Історія Костянтина - Що потрібно? - Ірина просила. - Чому ієр?

- Давайте мені відвідати вас. Хочу пояснити.

- Добре. Пам'ятаєте адресу?

Увечері Костянтин перехрестив поріг її квартири. Він виглядав втомлений і застрягнув. Його одяг, однак, продемонстрував хороший одяг. На жаль, Ірина не може похвалитися цим. Вона запросила йому до чаю, не з задоволенням, що вона не відчуває очікуваного буріння емоцій. Це набагато простіше.

до Де ваш чоловік? запитав Костянтина.

- Кращий світ.

- Я шкода. Я косачка.



У той час як вони були німими, але потім Костянтин сказав:

- Я вам доводжу. Я дуже винна до тебе. Я знаю, що це важко, але я спробую пояснити чому. Але це насправді дуже trivial. Коли ми переїхали, виявилося, що мої батьки хотіли ввести мене до дівчини. Вона була заможливою сім'ї, дочка друга її батька. І я впав в любов. Чи не було грошей. Покрівля відірвалася, вона була настільки красивою. І я повністю забули про вас. І коли він запам'ятався, боявся зізнатися. Я не хочу шукати траєктора.

Ірина прислухала свою першу любов, відчуваючи нічого, ніж пітливість і контемпт. Вона приймала, але не хочу думати, що її обрано можна просто покарати.

- Ви знаєте, я думав речі, вона сказала. Я сказав себе, що ви втратили в лісі. І він потрапив на голову таким чином, що його пам'ять було втрачено. І ви були лише одними. Тексти пісень, а це означає: Але що ви прийшли, щоб побачити мене зараз?

- Конука, Константин відповідав гірко. Я думав про мої помилки. І було багато з них, і я спробую виправити щось. Я сподіваюся, що ви пробачте мене.

Ірина зітхнула голосно. Вона не може допомогти, але визнати, що відмова ніколи не відійшов. Але тепер вона знав, що вона не хоче зв'язати своє життя з такою людиною. По суті, вона пощастила, що він ніколи не повернувся. Ірина щасливо загрожувати її перше кохання. Тоді я купив його деякі цукерки і ходив до дверей. Вона сподівається, що це буде їх остання зустріч.

, Україна

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Не важливо, хто і коли зрадився, зрада, відхилений. Але дуже важливо вчасно звільнити образ, щоб він не вплине на решту життя. І найголовніше не те, що люди залишають, але ті, хто залишився на життя. Ірина була щасливою, і вона зрозуміла, що її життя було добре. На жаль, не за життя, був чоловік, який любив її і дав їй щастя.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное