Для місяця я не купую хліба, я варю пісну турецьку хліб, башму на кефірі, родичі жарту, що можна відкрити вашу хлібну випічку.

Прості торти на кефірі або воді знаходяться на кухні багатьох країн. Вони довго були обсмажені в Росії, любили в Північній Кавказі і Центральній Азії. Турки називають цей домашній хліб "базлам", а індуси - "чапаті". Хтось з'їдає його маслом. І хтось додає різноманітні начинки.



Але в будь-якому випадку рецепт хабарить те, що інгредієнти можна розраховувати на пальцях однієї руки. Недорогі приправи. Ми використовуємо для того, щоб побачити наші кухні.

Прості торти на кефірі Інгредієнти
  • 400г пшеничного борошна
  • 250мл кефір
  • 1 ч.л. солі (без гірки)
  • 1 ч.л. соди
  • 1 ч.л. цукру


Підготовка
  1. Запитайте борошно з сіллю, цукром і соди.
  2. Змішайте м'яке тісто. Залежно від консистенції кефіру може знадобитися трохи менше або трохи більше 250 г. Наприклад, мені було близько 300 грам.


  3. Отже, тісто не прилипає до рук, змащуємо руки рослинним маслом.
  4. Поставте тісто в холодильник на 10 хвилин на відпочинок.


  5. Розкачати тісто на невелику ковбасу і розділити її на 5 частин.


  6. Кожна частина рулону в тонкий круглий млинець.
  7. Зробіть млинці по всій площі виделкою. Прогріваємо каструлю добре.


  8. В середньому обсмажте тістечка з кожного боку до золотистого. Не потрібно змащувати каструлю маслом.
    р.

  9. Коли тістечка просочені, змастити їх маслом.


  10. Як бачите, приготування таких тортів не дуже складно. Це великий замінник придбаного хліба.
  11. Смачні та нові кулінарні відкриття!


Калям - Узбекський свіжий торт з смачною начинкою кріп або зеленою цибулею. Такі коржі можна запікати в духовці або обсмажити в сковороді. Вони хрусткі зовні, м'які і нашаровуються на внутрішній стороні!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное