Я вирішив попросити мого брата за гроші для пральної машини так, щоб його дружина не змивалася своїми руками, але замість грошей він вийшов ручкою і листом.

Микола завжди мав нормальністьй Він не міг уявити, що його один раз безневинний запит буде відхилити сумніви на їх продовження спілкування. Однак це сталося, і ситуація була найбільш приємною. Чому герой більше не хоче спілкуватися зі старшим братом Анатолієм і як цей сюжет закінчується, читати далі в статті.



Є два з нас в сім'ї: мене і мій старший брат Толя. Я не можу сказати, що ми завжди були друзями. Як дитина, я був ревнощом своїх батьків і хотів бути краще, ніж його. Але різниця 5-річного віку виконана у своїй роботі. До тих пір, як Тля був успішним у всьому, він взяв на себе, я був спустошувачем.

Я вгадаю, що я був просто ревнощим, тому стосунки з братом в кінці не був кращим способом. Але ми вирощували і мої пріоритети різні. Я одружився і став батьком, мій фокус в житті більше не на перегонах з Toley, але на сім'ї. Я також допомагає батькам, які живуть в сільській місцевості.



Але мій брат захопився з гнізда і рідко запам'ятовує своїх родичів. Він став успішним бізнесменом, який подорожує багато і живе на власний смак. Я щасливий Толя, бо він завжди хотів. Але іноді я вважаю себе мисленням, що ми ніколи не можемо зробити контакт, оскільки ми занадто різні.

Ми рідко зустрічаємо, крім свят. Толя нещодавно прийшов до ювілейної нашої матері. Я не бачив його в довгий час, тому я був дуже щасливий, щоб зустріти його. Крім того, мені потрібна допомога брата.



Моя дружина і я недавно запозичила квартиру, щоб зробити кінці зустрічі. До всіх проблем було зламана пральна машина, яка залишила дружину миття речей своїми руками на місяць. Так я вирішив, що я запитав мого брата за кредит, щоб полегшити життя дружини.

Незвичайний стан свого брата Жене не сказав: він знав, що вона буде проти неї. Але я не бачив нічого сором'язливого про це, а не чужих. Це те, що я думав до мого брата, у відповідь на мій запит, витягнувши ручку з шматком паперу. "Тілья, писати", - сказав Толя в рівному голосі.

Я дивився на нього. І сказав він: «Пописати чек, все право». Я не вірю, що мій брат не довіряв мене достатньо, щоб попросити мене писати квитанцію, щоб отримати гроші. І це незважаючи на те, що він дуже заможливий людина!



Ні, не думав про це, я даю його до кожного копійки. Але я ніколи не уявляв, що це буде така сцена. Цирк! Я мав написати цей дамський розпис, щоб будь ласка Tola.

Коли я знаходився, вона була дуже сильна: Я розповім, що не запозичувати з сім’ї. Це не дає нічого хорошого! Я, моя дружина. Я ніколи не зроблю це знову. Пройшов місяць і мій брат, запитуючи мене, коли я буду платити його назад.

Вибрати 42 _

Виникає питання: чому пекло я написати цю квитанцію, якщо він все ще дзвонив мені і вимагає повернення заборгованості? Після цієї ситуації виникає відчуття, що наші відносини з братом ніколи не поліпшать. Далі я чекаю ще одного кредиту або позичальника, ніж попросити Toli. Я не вірю!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що сімейні зв’язки не гарантують, що люди розвиватимуть хороші стосунки. Все залежить від індивідуального. А іноді ви можете подумати, що ви знаєте брата, сестру або навіть вашої матері. Але в реальності вона виходить дуже різними.



Хтось скаже, що запитує Анатолію написати квитанцію нормально. Однак, ми, як правило, вважаємо, що дроби можуть знайти різну точку контакту і бути більш відповідальними один одному.

Бажаю, якщо брати зможуть поліпшити відносини в майбутньому. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное