На паркані кладовища вони захоплювалися тонкою жінкою, всі в рогатках Ярослав визнав її, але спокійно кладуть свою нову дружину в машині і зліва.

Здається, що весь світ знає, як поганий життя може бути. Увійтий Це описано в книгах і знятих в фільмах. Ми симпатизуємо з деякими та нехай іншими. Чи може все бути унікальним в кожній історії? Хто є негативним характером, який псує ці жінки все своє життя?



Неприємна жінка Жанна була р.й Багато хлопці захоплювали її товстим і блискучим волоссям, зануренням зелених очей, тонким табором, довгими ніжками. Модель все. Вона повинна боротися з кав'ярами столиці, а не взяти ковпачок до пасовища. Мати Жанна, Марія Андроновна, думав. Жінки відроджували дівчину досить пізно і, як часто справа, катували дитину з гіперпротекцією. Вона також наполягала, що Жанна була справжньою принцесою і що всі інші повинні поцілунати її ноги.

Жанна тільки це було і потрібно, тому що вона вже з молодого віку зуміла додати ціну. Дівчинка виросла з багаторічних хитрощів і зарубів. Не можна сказати, що Марія принесла її в погану людину, тільки живі умови самої дитини призвели до цього. Жанна народженийЦе одна з улюблених розмов для села. Вона ніколи не знав свого батька, і її матір завжди сказав, що він був реальним сердечником і її дочкою був зобов'язаний маррі тільки гідний чоловік. І візьміть їх як з сільської місцевості.



Я повинен сказати, що з цією місією Жанна пердят плюс. Вона мала не менше водойми з села, але дівчина не зацікавила екстрадиції. Все, що навколо неї був вражений своєю спокійністю і впевненістю. Якщо ви не знайшли свого мільярдера? Що робити? – жартівливий з кермо-класантами над бідним Жанном. «Якщо я впадаю в такий недовго знеболення, то я буду маррію свою Ганні». Він буде таким щасливим, що він залишить вас на той же день, Жанна сарккасно відреставрований.

Але не потрібно маррі Жанна. Її князь прибув у чорному джипа і відразу помітив красу серед натовпу місцевих жителів. Ярослав був сином місцевого будівництва. Його батько побудував торгові центри, магазини, ресторани. Я вирішив відкрити свою точку в с. Жанна, і відправив Ярик для розвідки. Він не був стійким, тільки дуже добрим і вразливим. Жанна не знайшов труднощів розкошувати повстанців Ярика і після короткого часу вони почали спілкуватися серйозно.



Не шкода батькам Ярослава. Тим не менш, Жанна здавалося їм дівчину розумною, добре вирваною і дуже приємною. Що про бідну сім'ю? Це не означає, що людина погано. Не батьки, які живуть з нею. Жанна і матір її молодят, якби діти мали, і вже зробили грандіозні плани для комфортного життя. Звичайно, це було ретельно приховано від сім'ї Ярика, і добре вибране, але відійшов і ремесла дівчина приховала її обличчя за маскою доброти.

Ярик запропонував Жанну і Незабаром вони одружилися.й Ми влаштували гарне весілля, щоб всі міста були ревнощі молодят. У селах заважали, як син багатих нащадків до маррі Жанки. Але дівчина тільки підібрала її ніс з гордістю більше і більше. «Я не мій рівних». Я розумний і насичений. П'ята завжди буде мені зараз. й



З часом Марія почала помітити дивні зміни поведінки Жанна. Вона почала дотримуватися своєї дочки і помітила, що вона почала вафель на боці. Не з кимось, але з Ярославом. «Що ти тебе?» У вас є будь-яка ідея, яку небезпеку ми? Чому ви йдете до брата Ярика? Що не так з тим, хто любить дитину? Він переніс у руки. "Війшов і звершив його." Ви побачили, що він не дав мені гроші, як він звик. Я не маррі, щоб бути бездомним. й

Марія змащена і відчувала дивну перегноту в вухах: «Японія, я заборона тебе робити те, що ви робите». Ви ризикуєте все і ми можемо дійсно втратити Ярик. Зареєструватися Як тільки вона витерла ці слова, вона впала без почуття на підлозі. Жанна відразу ж зробила лус, званий лікарями і отримала гістеричну в руках свого улюбленого чоловіка. Вже в лікарні сім'я повідомила, що Марія мала інсульт і повинна бути відновленняй



Всі секрети... Ярослав обробив ситуацію дуже відповідально. Він розумів, що мати-в-одному був старий і може бути викликаний бабуся, а не жінка. Але молодий чоловік спробував. кицька Щоб допомогти коханій людині і зробити Марія краще. Марія Андроновна також приєдналася до Ярика з усіма її душею. Вона була дуже щасливою, щоб побачити, як цей відкритий і хлопець не залишав їх у складній ситуації. Але було буря.

Ярик завітав у стаціонарі, як і раніше. Лікарі розповіли, що вони можуть звільнити Марія завтра. Але він отримав холод на вулиці і Ярик вирішив піти додому, щоб отримати теплий одяг для своєї матері. У домашніх умовах він знайшов тільки пусті шафи і касети, і кохану дружину і причеп був заморожений. У ретельно лівому листі Жанна писав: "Ви дуже добре людина, але мені потрібно більше." І я збираю. Я хочу все з життя, щоб пробачити мене. І подбати про маму. Я не повернусь назад. Жанна.

р.

Погана погана жінка Марія була майже вразила іншого удару, коли вона дізналася про свою дочку. Ярослав розгромився, його батьки на всіх пальцях і кинув, але нічого не можна зробити. Вони не хочуть, щоб громадськість не розуміли своїх сімейних проблем. Жанна не тільки втечула, але й приймала гроші з сімейного бюджету. Добра душа Ярослава вирішила залишити Марія І тепер це називається нічого, але бабуся. Де ще це бідна жінка збирається?

Серія цих подій візуально відтіняє Марія 10 років, не менше. Вона перетворилася на виправку старої жінки, які віддали перевагу не залишати приміщення і промені постійно. Ярик намагався не позбавити Мері будь-якого одягу або їжі, але вона закривала себе. Небагато контакту.й З часом Ярик приніс нову дружину, Антоніна, в будинок, але Бабця Марія змащена тільки щось схоже: «Це ваша покарання!» Не молитися! Напередодні нового дня, батьки Ярослава запропонували відправити Марія на рідну домі, але чоловік не міг дозволити Маріям не помилитися.



З Тоня в Ярикі зійшли, і через кілька років пара навіть мала близнючки Тимур і Мілан. Здоров'я матері тільки гірше. Вона добре знав, що вона стала тягаром на багату і красиву сім'ю, і вона блювала себе ще більше. Один день відчув, що Вона не залишалася довго. І назвав Ярослава для розмови.

У вас є велика людина душі, сина, я завжди буду молитися за вас на небі. Я завжди буду запитати Бога, щоб благословення вас і всіх ваших робіт. Я заподіяла вашій родині. Дякую за кожну частину хліба і води. Може небес відправить вам необмежений хороший, так само, як і себе. Марія збив її останні слова і закрив її очі назавжди. Ярик підібрався довгий час біля ліжка. Він був. З повагою Ця бідна стара жінка залишилася з нічого на кінець її життя.



Після виходу на церковний дворик Ярослав Антоніна в його машині і помітив, як брудна жінка, тонка, з виправленням вираженням, що переходить до нього. У ній Ярик і всі інші сільськогосподарці ледь визнали красиву Жанну. Постійне переслідування грошей, ненависть всіх живих речей і любов пити необрано навіть її божественне обличчя. "У вас захотіли маму!" вона кричала, а потім покаталася над обіємом зеленого змія і впала в грязь. «Хто це незабутня жінка?» попросила Антоніна в жаху. «Не одне,» Ярослав відповів байдужим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное