Молодий лібертаріан був написаний Тітка з США, дівчина вже збирається літати, щоб відвідати спадщину, але доля відіграла жорстокий жарт з нею.

Виточки долі не завжди неоднозначні. Що робить людину нещастям, що робить його щасливим. Але, можливо, це те, що це робить нас маленькою. Як ви знаєте, кожен кошмар свого щастя. Однак іноді можна переборщити його зусиллями, щоб захопити таку пташку щастя хвостом.

р.

Героїн цієї історії нещодавно виповнилося 32 роки. Вона працювала в бібліотеці і відрізнялася тільки від зайвої розмовності. Дівчата називали Юлію, але через такий юнацький характер і навіть мислення, її колеги торкнулися вона була. дивнийАле в загальному, дуже красиво. А Юленка мала реальну мрію - щоб отримати багату і зробити нічого іншого.

Чи можете ви подумати, що шановний читач, який не бажав такого блаженства? Багато на власних кухнях обговорюють, як вони б виграти лотерею або знайти скарб у своїй ділянці. Юленка також провела багато лотерейних квитків і розповіла всім, що одного разу вона стане багатою жінкою. Моя друзі просто сміється на ній і свінгери над Юлію.

р.

Після того, як Юлія сидить на роботі і нудно листувала через її запити на листування в одній з соціальних мереж. Одного листа зловила свою увагу не за жарт. Ш. жінка І вона розповіла мені про розбиту англійську мову, яку вона була в США. Дівчина зацікавила і просила ще кілька питань. Але ще немає відповіді.

На обіді інші співробітники заявили, що син глави бібліотеки збирається в Америку на стажування. Юлія без другого думу сказала: «Я збираюсь!» У мене є тітка. Вони були на соцмережах, Жінки здивовані такими фантазіями, але привели до страшного жарту на Юліні. «Так, мій сусід мав брата в Англії. Він пішов, щоб побачити його. Його брат був багатим і допоміг його сусіду. Я подав на ремонт і для автомобіля. У слов’янській слов’янській слов’янській До того, як вона здійснила гачком.



Американська тітка зрозуміла, що її інтерв'ю І вона почала надягати більше локшини на вухах. На фоні Американських визначних пам'яток Юлія чекає двоповерхового будинку практично на березі. Жінка зробила історію, яку вона нібито була одружена на її дядько за короткий час, завжди любила його і не могла жити без нього. Тим не менш, родичі ніколи не приймали як Мері, так і її племінного союзу. Юлія була дуже схожа на її дядько (фото і пости на сторінці дівчини дав достатню інформацію). казки Юлена були намальовані як збиток. Її надмірна нудота тепер не дозволяла думки про будь-який прийом.

Так вони говорили майже на місяць. Тітка почала плавно вести Юлію найважливішим. Вона сказала їй, що вона не хоче подарувати їй дітям, але що вона не хоче подарувати їй властивість кожному. Якщо Юленка прийшла і проживала в сонячних Штатах. Крім того, Аліна Марія, яка представила себе Марії в американському порядку, запевнила, що вона не мала довгого, і дівчина повинна терміново приходити.



Юля не мала грошей, але вона знав, де вона була. Мачуха і її банківська карткай Сім'я не була насиченою, тому дівчина мріяла про казкові багаті з дитинства. Марія з Америки написав, що вона вже замовляє все, що вона повинна літати в Америку і повернутися назад. Вона послав Юлію на сайті і попросила її сплатити за все. Подумав, що це звичайний сайт, де ви купуєте квитки і вводите всі дані з карткою матері.



Несправжня скеля повинна сказати, що з карти відписати всі грошіТе, що були лише там. Але Юля вирішила, що це було необхідно. Вона вказувала Марія, яка вона була оплачена за все. Жінка відразу душила її з хвилею повідомлення і сказала, що вона не може чекати, щоб побачити її кохану niece. Тільки після чого з'являвся Марія.

«Як твої тітки, Юленка? Коли я повинен бути на зв'язку з вами? "Я не знаю. Але вона купила мені квитки, незабаром я полетіти до неї, дівчина сказала без другого думки. «Ді вона оплачує квитки? Співробітники Юлії в шоку. "Ні, я оплачується за це. Вона відправила мені посилання і тільки вводила необхідні дані. Жінки дивилися один одному, посмішка зникла від своїх обличчя одночасно.



Жінки відразу перейшли на комп'ютер Юлі і почали з'ясувати, що посилання Aunt Mary кинув її, але побачили, що майже все в листуванні було видалено. У той же час, в офісі, а зі сміхом почали транслювати, що царський князь далекої східної країни підійшов до неї в інтернеті. «Подивитися на цьому,» Іра сміється, «до чого подумали шампани». Принци вже амбулаторні. Смішні, він не зрозумів, що я не купив його. Але Юленка тихо вкрита її обличчям своїми руками і кричавою.

У наш час кількість інформації просто величезна, і ми повинні навчитися фільтрувати правду від кришки. На жаль, Юлія. свінгери І почула його гірко. Але давайте її справу прикладом до багатьох. Не все золото, яке світить. Тим не менш, якщо це золото приховано в старій сумці, і вони просять велику суму грошей, щоб побачити її.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное