Історія солодкого бабуся Зої, який закликав всіх привітати на свято або нагадувати їх посміхатися частіше.

Кожен знає, як іноді тільки одна людина змінює своє життя. Дзякуйй Ви можете почути повідомлення, яке поламало ваше серце. Або почуєте щось, що дасть йому крила і дозволить йому піднятися на сьомий небо з щастям. Але що про короткі та іноді дзвінки? Чи дійсно вони не грають роль?



Це історія про звичайний бабуся Zoe. Вона проживала 83 років, але не поспішала залишити рідне село. Діти називаються, запрошують і приносили матір'ю до міста, але відчували як птах у золоті клітки. Ніщо робити, ніде йти. вона. літнійй Що, якщо він раптом поганий і ніхто не навколо? Ви можете не тільки прогулятися з дітьми або онуками. Досягнення Зої не хоче бути тягаром для будь-якого.

«Як я можу залишити будинок?» Для мене простіше дихати. Є малина, полуниця, яблука, виноград. Хто буде рости? Як розбити Емма Германівна? Вона буде йти без мене. Я не так слабкий, як ви думаєте, я. Я дійсно хочу купити собі коза. Я збираюся зробити домашнє молоко. І я не тільки там, стара жінка занурилася в машині Святого Валентина.



«Мама, ми купили Вам новий мобільний телефон», відповіли дочку Зоя Мар'янна з переднього сидіння автомобіля, «його старика ледь лука». Ми будемо раді бачити вас, щоб ви могли зв’язатися з нами. Чи? «Чому я отримав таку величезну?» Я добре з минулим. Так, він виписав весь час, але ми назвали один раз на тиждень. Що ще хочу?

Автомобіль благополучно до с. і зупинився біля тидного будинку. Єдина сумна річ, що на відстані лише кілька таких будинків, і нічого іншого. Сфери, загиблі, старі двори, поховані добре. Діти допомогли мати потрапити в будинок, приніс кілька величезних пакетів положень. Мар'янн почав показувати Зое, як вона була. мати телефонй



Перша бесіда була «Я не схожа на те, що ти повернувся до цього дикого». Дякую за підключення. Мама, ви можете принаймні приїхати до ваших почуттів взимку. Або мені доведеться змусити вас і збирати речі, Валентина сердитися. "Валья, чому ви ви дивилися? Я сказав вам, що я не залишаю будинок. І я не продаю, Zoya відповів різко. «Хто буде купувати його в такій диференції?» продовжував нервовий син.

«Мої, зателефонуйте нам щодня. Ось такий тариф, що перша хвилина безкоштовно, а потім за гроші. Але ви носите, не соромтесь, зателефонуйте всім, щоб ви не сиділи. Чи знаєте ви? жінка - сказав він "Я чув, Марішечка, я розумію все."

Дуже наступний день, Зое Макаровна. Я поспішав довести її всім.вона не слабка стара жінка. Це означає, що вам потрібно набирати всіх і весело побажати хороший день. Але більшість всіх, Zoe запам'ятали фразу про безкоштовну першу хвилину. Так я вирішив говорити лаконічно і лаконічно.



Бабця на телефоні "Emma Germanovna" - Зоя кашель ретельно і оббивається гучномовцем в телефон - Я запрошую вам пиріг з вишнею. Почуєте мене? Це зо Я пішов з дітьми. Я чекаю, що ви прийшли. Зоя відчувається як молодий телефонний оператор, який озвучив кожне слово. Зателефонуйте іншим.

Так в короткий час Зя вдалося зібрати дітей, онуків, зателефонувати друзям і подругам, нагадувати парамедичних і навіть сільських рад працівників себе. Зоя проінформувала лікарів, які вона все ще має лікарські засоби, і в сільській раді запитала про допомогу з придбанням і доставкою козацтва. Зоя завершила свою бесіду дуже швидко, бажаю всім гарним днем в кінці. Діти запевнили, що її мати може говорити довго, але Zoe сподобалося її підпис стиль більше. Так само, коли труба почув: "Щодень, це бабуся Зої." Щиро вітаємо Вас! Не забудьте посміхатися. Добрий день.

р.

Поза «69» Вчені та журналісти прийшли.й Ми поглянули, подивилися на корисні копалини, говорили на голову місцевої ради. Баба Зоя зацікавила ці люди, вона відразу ж кинулася до воріт і уважно дивиться на вулицю. Один з журналістів помітив бабуся, і весь натовп перейшов на будинок.

"Чому ти будеш? Якщо ви прийшли запитати щось, то виходите, або я дам собаку вниз, Зоя сказав зі страхом. «Грандми, ми журналісти, і є науковцями. Вивчити цю область через особливості рельєфу і грунту. Не боятися, ми не зашкодимо вас, високий молодий людина з мікрофоном в руках запевняють, що його бабуся з посмішки.

р.

«Це наша примітка», - сказав місцевий офіційний представник компанії «Grandma Zoya» Він закликає всіх і привітати або просто нагадувати їм не забути посміхатися. "Так, що я роблю, - сказав Зое гордо. «Грандма, ми зробимо вас зіркою. Ви зараз зробите свою улюблену річ за користь інших, сказав журналіст. «Що робити це?» запитав Зое.



У рамках благодійної програми «Після слів». Ідея полягала в тому, що багато людей похилого віку не говорять на телефоні, але без одного. Збирають номери телефонів і дають їм волонтерам. Баба Зоя також був одним із волонтерів. Тепер вона щодня. дайвінг і бажає всім гарним днем.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное