Заснував рецепт з радянських часів, в наступні три дні я лікую додому Ризьке сирець

«Препаратні млинці – це ніжний, але захоплюючий бізнес!» Я сказав собі, шліфуйте тісто своїми руками. Наступні три дні я лікую додому Ризьке сиркецке. Майже кожен, хто був в Ризі, спробував цей сирець і ніхто не залишив байдужим!

У кулінарному каналі «Пропозиція» дуже задоволена рецептом таких сирків. Я пам'ятаю мами в радянські часи завжди приніс мені такий сирець з поїздок до Латвії. Це смачно!



Приготування пшеничних млинців Сьогодні видання "Сайт" Я поділаю інструкції з підготовки відомого Ригай Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Тест інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. корицею
  • 2 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 150г борошна
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 600г сир
  • 2 жовтки
  • 3 яєчні білки
  • 90г цукру
  • 50г сметана
  • 60г родзинки
  • 10г ванільний цукор
  • 1 ч.л. борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 2 ст.л. молока
  • 1 жовток


Підготовка
  1. Для приготування їжі. Тест-бази Залийте борошно в чашу. Натерти охолоджене масло, а потім подрібнити борошно маслом своїми руками в крихту. Додайте корицю, розпушувач, цукор і сіль. Поміряйте його на однорідність. 18304



  2. Додайте яйце і перемішайте тісто. Виходить піщаний і ароматний. Покрийте форму для випічки пергаментним папером і акуратно розподіліть тісто у вигляді. Поставте тісто в морозильну камеру, приготувавши начинку.



  3. У глибокій мисці заливають сир, цукор і ванільний цукор, жовтки і сметану. Зріжте блендер на однорідність. Додайте борошно і перемішайте.



  4. У окремому контейнері залити білки і збити їх на стабільну піну. Додайте білки до основної маси і перемішайте. р.



  5. Залийте до сирої маси чистого родзинок. Подивитися його. Тісто перед випіканням пробивають виделкою, а потім ставлять в попередньо розігріту до 180 градусів духовки протягом 10 хвилин.



  6. Вийняти злегка відшліфовану тісто з духовки і викласти її зверху. сирний сирй Поставте в духовку 10 хвилин. І при запеченій масі збити жовток молоком, а потім, через 10 хвилин залити запечену масу заливкою. Поставте сирець в духовку знову, але за півгодини.



  7. Покажіть це. аромат нарізані на порційні площі або діаманти. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом докладніше, дивитися це відео з чудового кулінарного каналу Prostorecept. Шукайте, надихайте натхнення та починайте варіння!

про:blank

Я також пропонує знайомство з найяскравим рецептом сирків, які готуються буквально за 25 хвилин. І за смаком вони не поступаються класичним бочкам з сиром!



Як можна побачити, варити млинці не займе багато зусиль і часу. Так. Рига Також можна покласти гостей на стіл, поливаючи будь-яким солодким верхом зверху. Цей коктейль достатньо для 3 чайних вечірок для маленької родини.

Особисто я люблю поцілунку на сніданок. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що якщо ранок прекрасний і смачний, то день буде відмінно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное