Батько вчив, як зробити виміри, якщо немає лінійки під рукою, універсальний читальний лист

Як зробити вимірювання, якщо у вас немає нічого під рукою, що нагадує лінійку? Я дізнався принаймні два способи, які допомогли мені в житті. Я говорю про них та інші способи, щоб вимірювати щось на сьогодні. Хтось хитрує мій тато навчив мене, він завжди винахідливий. Перед тим як дізнатися способи, подумайте про те, як ви заміряєте плаття, якщо у вас немає метра на руці.



У урокі роботи викладач показав, як виміряти максимальну довжину нитки так, щоб вона не плуталася під час пошиття, і це досить. Якщо потрібно виміряти 1 метр тканини або мотузки, взяти кінець мотузки, обмотати його навколо частини руки від пальми до ліктя і спинки. Довжина передпліччя у людини в середньому становить 46-50 см. Ось близько 1 м.



Цікаво, 1 фаланж індексного пальця - 2,5 см. і довжина великого пальця - 5 см. Якщо потрібно виміряти 10 см, складіть долоню в кулак, відстань від суглоба індексного пальця до суглоба маленького пальця становить всього 10 см. Використовуйте зображення нижче, як обманний аркуш. Звичайно, кожна людина має різний розмір рук, але різниця невелика. Так, приблизних вимірювань цей метод просто правий. І краще міряти свою руку один раз заради інтересу, щоб зробити виміри більш точними при необхідності.



Як тихо вибрати розмір кільця для коханого? Використовуйте ключ. Наприклад, ключ на 13 розмір кільця 15.5. Це найменший розмір жіночого кільця.

Щоб взяти вимірювання з одягу, будь-який гнучкий об'єкт підходить: стрічка, нитка, мотузка, патч тканини і так далі. Тепер кладуть сантиметрову вагу на предмет. Можна використовувати нитку без ваги. І зробити виміри, як це: OG - 1 нитка, OT - 1⁄2 нитки, і так далі. Цей метод ідеально підходить для тих, хто не любить вимірювати одяг в магазині. Головне - мати нитку з вами.

Моя бабуся - про в'язання вовняних шкарпеток. Щоб зв'язати її шкарпетки, вона обмотує нитку від її кулак до плеча круглого столу. Точно стільки ниток потрібні для початкового набору, щоб в'язати спицями, гачком ще один набір.



Коли я хотів, скільки коштує, щоб отримати татуювання, я прийшов на цей опис: «Ціна чорного тату для фігури 20 см кв (матчбокс)», – скринька ідеально підходить для точних вимірювань, так як з Радянського Союзу має строго регульований розмір: 50: 30: 10 мм.



Стандартний лист A4 має довжину 29.7 см і ширину 21 см. Щоб взяти вимірювання, будь-який об'єкт в будинку, розмір якого ви знаєте напевно, підійде: чаша, поштова скринька, банкнот і так далі. Але реальна лінія паперу я навчився робити в класі математики від простого аркуша до клітинки. У класі завжди була коротка кількість ліній, а вчитель запропонував зробити домашній. Пам'ятайте, коли ми почали новий пункт, крокуючи назад чотири квадрати в блокнот? Тепер кожна клітина 5 мм. Просто мітайте його.

27210р.

Редакційна колегія будь-якого товару має власний розмір. вимірювальний пристрій може бути постільною білизною, яка має стандартні розміри, ланцюг, довжина якого вказується на тег або банківську карту. І заходи, такі як дюймовий, arshin, sazhen були використані навіть в Росії, коли не можна говорити про сантиметрову стрічку. Люди своїми руками вимірюється відстань, висота, ширина і так далі.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное