Тхан Олег Газманов підкорив дружину 18 років

“Ви мозаїка, я моряк, ви є рибальцем, я рибалка. Ви на землі, я на море, ми не будемо зустрічатися! - Я співаю вранці. Я прийшов через Інтернет, а точніше в Instagram, на численних фотографіях від решти улюбленого з дитинства співачки, Олега Газманова. Після новорічних свят співачки і дружини його пішли на відпочинок в Мальдівах.

Марина Муравиєва – друга дружина Олега Газманова, але вона зуміла стати художником. масажй Одруження Олега і Марина вже 15 років і щороку пара виглядає більш красивим і щасливим.



Сьогодні видання. "Сайт" Хочу розповісти вам трохи про омолодження (в кожному розумінні слова) любові Олега Газманова та Марина Муравиєва. Один з найбільш пара Російська шоу-бізнес

Дружина Олега Газманова з Марина Муравиєва Олег Газманов разом з 1997 року. У пара є дочка разом, Мар'ян. Також музикант має перший вроджений Родіон (від шлюбу до своєї першої дружини Ірини), а Марина має сина Філіпа. До речі, син Марина вносить прізвище Олега – Газманова. Перший чоловік Марини Муравиєвої був В'ячеславом Мавроді, братом засновника ММММ Сергій Мавроді.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина Муравива-Газманова (@marinagazmanova)



«Тропічний дощ, хвилі, сапкорд, дайвінг на рибу і корали. І великий захід сонця. Насичені красою і відпочинком і дружиною! – пише 70-річної Олега Газманова в його Instagram.

Я все ще хочу співати і співати на 85, хочу завантажити музику з глибини Всесвіту! І шукаю в кімнаті, мені потрібно знати, що ви ще не завадили мені! Співачка 70 і в великій формі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Олега Газманова (@oleggazmanov)



Ви можете побачити, що митець надихнув і щасливий. Причиною цього щастя він вважає дружиною, Марина Муравиєва.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Олега Газманова (@oleggazmanov)



До зустрічі з Олегом Газмановим, Марина працювала бухгалтером у скандальній фінансовій піраміді «МММММ». У Воронезькому зустрілися з Марією. Олег Михайлович побачив красу з віконного автомобіля і попросив одного з його музикантів, щоб надати Марина запрошення на концерт.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина Муравива-Газманова (@marinagazmanova)



Спочатку дівчина відмовилася і попросила месенджеру розповісти про те, щоб запрошувати її до своєї вистави у людини. Незабаром вони зустрілися знову, і Марина приймала запрошення співачки, хоча вона не була шанувальником своїх пісень. У парі з’явилася пара. За 8 років співачки звернулися з преси обраного. І в 2003 році відсвяткували пишне весілля. Відбулася урочиста зустріч Юрія Лужкова, Валентина Юдашкіна та інших.

Друга дружина співачки не одна з тих жінок, які повністю розчиняють в сім'ї. Вона завжди прагнула зберегти свою індивідуальність, тому навіть прізвище посіла подвійну: Муравива-Газманова. Марина обмінялася нудною роботою як бухгалтер для професії дизайнера інтер'єру.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина Муравива-Газманова (@marinagazmanova)



Марина також випустила книгу, яка містить вірші Олега Газманова. По дорозі Олег Михайлович – чудовий поет!

Олег Гасманов міцно підтримує дружину. І, швидше за все, що незабаром буде аудіо-версія книги Марини Муравиової-Газманової. пісні Олега Газмановай

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина Муравива-Газманова (@marinagazmanova)



Сама Марина говорить, що Олег Газманов є прикладом людини, яка дійсно знає, як насолоджуватися життям.

«Ми сміхаємо стільки, що м’язи на обличчі і шлунку боляче! Якщо ви не сміятися з вашим чоловіком, щоб сльози і слабкість, думаю, це ваш чоловік? Спасибі, чоловік, для того, щоб бути таким щасливим. Я намагаюся так довго змінити це, не розуміючи мого щастя, він нарешті прийшов! Я хочу, щоб приїхати до нього. Не думайте, що не продаємо, не дайте! Закупівля Газ каже:

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано в ТОП ФОТОГРАФ Каріна Kiel (@karinakiel)



Чоловіки можуть мати дітей у будь-якому віці. Я рекомендую вам перевірити список гордих тад, які довели його.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина Муравива-Газманова (@marinagazmanova)



За словами друзів. альтанкаМарина Муравиєва може любити всіх. Любитель Газманов 15 років і щороку відносин подружжя стає краще.

Дружина Олега Газманова – 18 років! 70 - час, щоб насолоджуватися життям, це не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное