Побачила, що батька, не відмовляється від нас.

«А рік тому наш батько вийшов далеко. Ми все ще живемо через цю втрату. Моя батько була хвора на тривалий час, і ми готуємося до найгірших. У нас є сім'ї. Ми повинні переходити, піднімати наші діти. Наша мама вирішила жити, що, як виявилося, залишила все спадкування батька до себе, говорить Вера.

Vera тепер 30 і її молодша сестра 25. І сестри мають дітей і чоловіків. Незважаючи на те, що Vera і Nastya вже дорослі, фінансова допомога не з них зайва. І батько їх був добре. Коли він загинув, його дружина успадкувала трикімнатну і однокімнатну квартиру своїх батьків, а також заміський будинок. Цей конфлікт, коли діти дізналися, що вони не успадкують нічого від батька.



Я повинен визнати, моя сестра і я не чекав цієї поведінки від моєї матері. Вона була вдовольнила рік тому, але вона, ймовірно, була легше, ніж мій сестра. Я кажу, що тому що моя мама вирішила дуже швидко, що робити з усіма майноми. Вона вже планувала все, не обговорювалася з ким-небудь, і поінформувала нас про своє рішення, просто поставивши його до фактів.

У сім'ї батька, всі не погані, поки його смерть була в хорошому положенні. Моя да завжди мала дощову пасти. На жаль, в темний день для нього прийшов дуже скоро, коли Дад продала машину, щоб платити свої лікарняні рахунки, але нічого не допомогло йому. Коли лікарі сказали, що він не встиг жити, він заборонив продаж.

Габаритний зображення

Моя мама тепер живе в трикімнатній квартирі з молодшою сестрою, чоловіком і дитиною. Здам в оренду однокімнатну квартиру так що є щось для оплати боргів, адже вона вже кілька років відмирала. Мій чоловік і я живу в квартирі, для якої ми сплачуємо заставу.



Через півроку мій сестра і я вирішив, що ми можемо поділитися спадкоємністю батька. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Все буде щасливим. Одного разу ми всі зібралися разом, і мама сама починала говорити про переміщення до кімнати батька, щоб сестра могла розпочати ремонт в дитячій, адже вона чекає на поповнення.

р.

І сказав Настя, що не можна кинути на ремонт. Коли ми ділимося спадщиною батька, ми можемо думати про переміщення, а потім зробити ремонт в новій квартирі. Мама здивувала, що її сестра бажала виїхати, а потім вона сказала, що ми не отримали ніяких спадок.

«Коли Дад зрозумілий, що йому мало часу, він передав мені своє майно. Ти молодий, твоїй життя попереду. Побудувати будинки, купити загальний житло, і в старому віці я розділяю спадщину однаково серед вас. Тепер я буду орендувати квартиру, як раніше, і це, трикімнатний, я не продаю. Я жив кращих років життя з батьком.



Для того, щоб ми були шоковані, щоб сказати нічого. Мій чоловік і я спокійно відреагував на таку антіку, мій чоловік не потребує незнайомця, ми якось справляємо. Нестя припинила спілкування з матір'ю. Сестра дуже засмічена, вона також сиділа протягом декількох місяців на стороні батька, не залишила його. І це, як він погане її. Всі права, квартири, але я можу дати будинок до сестри? ?



Милолюбні люди часто позбавляють своїх дітей спадкування. Вони будуть успішними і цінувати, що вони мають. І якщо ви годуєте дітей з срібла ложка, вони просто відходить гроші батьків і не навчаться заробляти самостійно. Про це Для того, щоб допомогти вам не зашкодити. Ви зіпсуєте дитячу квартиру? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Зняти дітей їх спадкування краще, ніж дати їм відходи свої гроші. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Може бути, він дійсно хотів бути незалежним. Що б ви робили в такій ситуації?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное