Чоловік відмовився від дитини, дізнаючись, що у нас була дочка, не сина.

«Людина покинути дитину. Я не вірю, що це сталося мені! – каже Любов, героїня сучасної історії. Вона знайшла себе в складній життєвій ситуації, з якої не так легко знайти. Чому чоловік пішов з маленькою дитиною в руках і що нещастя жінка буде робити, читати далі в статті.



Я один з тих жінок, які вдалося завагітніти на першій спробі. Я не маю обмежень на щастя. Вова буквально здійснила мене в руках вперше, кейтерінг до мого кожного з них. Він навіть захистив себе від матері, хоча це не сталося раніше.

Антоніна Алексєєвна часто зварила з собою. Ми проживали разом, і вона, як звичайно, сподобалося, щоб перетворити на бітумний режим. Я кладаю мене на виворітному місці, і я не зробив вечерю, що добре.



Я не хочу жити під такою ж дахом, як мій чоловік. Але після весілля не було багато вибору: мої родичі живуть в іншому місті, і ми не змогли виділити гроші на оренду житла. «Я буду просуватися, і ми негайно перейдемо, - Я побачила мене. Я просто мав чекати.

Я теж працював, але при віддаленому місці. Моя мама не вважала роботу. Я можу зробити так багато в комп'ютері і навіть отримати гроші за це! Я намагався пояснити її, але досить скоро я втомився від кидання перлів перед свинями.

Мій чоловік і я мріяв про дитину довго. Вова бажала стати батьком і підняти спадкоємця, сина. Я завжди хотів мати дівчину. У будь-якому випадку, Боже, я нічого не робив.

Р

Я думав, що вона заспокоїла мій мати-в-право, але вона почала атакувати мене ще більш примусово, якби вона була божевільна. Антоніна Алексєєвна подобалася повторювати: «Для того, як ви можете, отримати інтелект, інакше ви подаруєте народження, і ви не зможете подарувати дитині щось!» Божевільний!

За кілька місяців я жив у постійному напруженні. Незабаром з'явилася боротьба з чоловіком, тому що він хотів знати секс дитини і я не був. Вова з'ясував мене, щоб перейти до УЗД з усіма правдами і тіньками. Додана олією в вогонь і мати-в-право. Вона бажала онука, теж. Дівчата, ви бачите, завжди були народжені в неприємності. Ви можете розповісти про своє маму.



З кожним днем, ситуація стала напруженою. Моя людина взяла у бік Антоніни Алексєєвни і збити нерви. Я ніколи не погодився дізнатися секс дитини. А потім вона кладалась для збереження: це не раніше.

На деякий момент Вова почала рубати мене. Він залишить мене, якщо я не скажу йому, що ми будемо мати, хлопчик або дівчина. Спочатку я був сміятися, бо я думав неможливим.

Але життя приготував багато сюрпризів для мене. Наприкінці грудня, але вода зламала тиждень раніше. Я був вже в лікарні, тому я відчував себе краще.



Вова не прибуває відразу. Або ж кілька днів після народження дочки. Чоловік думав, що в глазурі нашої новонародженої дитини, думав трохи і сказав в духі: «Я не можу, любов, я не можу!» Я хотів сина, не дочка.

Я забрав зворотний зв'язок і запитав, що це призначено. Але я не отримав чітку відповідь. Мій чоловік тільки покинути нашу дитину. Для гендерної нерівності! У зв'язку з тим, що наш шлюб був довгий час.

В минулому я не помітив багато в поведінці Вової. Я думав, що він втомився на роботі. Але виходить, що наша історія набагато більше прозаїка. Він не був полем дитини, мій чоловік просто необхідний для того, щоб залишити мене. Перейти до іншої.



Антоніна Алексєєвна розповіла про це. Незважаючи на те, що вона не любила мене, дії Вової зробили її дуже сумними. Вона вважала, що чоловік повинен жити з жінкою, одруженим за решту свого життя. Моя мати-на-правила чоловіка з дому, і я пішов з дитиною до батьків.

З чистого серця я поверніть цю сторінку: все, що це повинно бути.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що навіть найпримітніша близькість людини може бути Не можна підготуватися до цього, але ви можете дізнатися дуже важливий урок життя для себе. Ми впевнені, що любов не буде крок на тому ж граблі знову і зустрінемо людину, яка по-справжньому любить її.



Я дивлюся, якщо ви коли-небудь зіткнулися з такими ситуаціями?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное