Випадково чули розмову чоловіка з матір'ю, відразу ж вирішив, що потрібно навчити їх гарним уроком.

Катя думала про те, як навчити чоловіка, урок для розшуку вона і її маму продемонструвала її, і вона прийшла до великої ідеї. Сьогодні ви дізнаєтеся історію Надмірна довіра у найближчих людей Це може руйнувати ваше життя протягом багатьох років. Прочитайте і навчайтеся бути обережними!

Практичність Катерини завжди радує її, адже ця якість допомогла уникнути багатьох неприємних ситуацій. Проте ця практичність дав серйозний блиск, коли дівчина зустрічалася Антоном. За перший раз в її житті любов захопив все для леді.Незвичайне почуття.



Не вдалося зрозуміти, чому кожне слово молодого чоловіка заливається в вуха з реальним медом. Вона хотіла бачити його щодня, спілкуючись з ним і дати всім йому. Про рік Антон запропонував покатати руку і серця.



Це був перший раз, що дама була злий, але Вона вирішила ігнорувати її інтуїцію. і домовленість. Антон був дуже добрим і ніжним. Весь вільний час він провів з дівчиною, взяв її в ресторани і в будь-який зручний спосіб затримали. Каті не міг вірити, що ці хлопці все ще існували.



Вона була щаслива з Антоном, але вона почала трохи. Кошикй У той же час на весілля. Антон сказав, що Він влаштовує все себе, і його сім'ї сплачувати за весілля.й Катя вже давно сперечалася, тому що вона здавалася ненавидимою до неї.

батьки Каті пішли за кордон і Залиште дівчину гідною кількістю житлай А тепер, з часу до часу, пристойні суми прийшли на картку з них. Кате було втілено, що Антон збирається провести величезну суму на весілля з власної кишені. Наречена була навіть боятися зустрітися з матір'ю.



Проте Ніна Валеріївна була гостинною жінкою. Вона посміхалася багато і зламали всі стереотипи про непристойність матері та дочкий Кожна поїздка для відвідування матері майбутнього чоловіка приніс тільки позитивні емоції. Це просто сумлінна Катя продовжує турбуватися про гроші на весілля.

Ще одна розмова про це з Аноном призвела до того, що Катя розповіла про свій рахунок з великою кількістю батьків. Він відреагував спокійно і сказав, що він мав зустріч. Якщо Катя так хвилюється, що він єдиний, хто витрачає гроші на весілля, Вона може зробити пуповинну оплату за іпотеку на будинок він купив для двох з них.й За словами Антона, це повинно бути Його весілля подарунок.



Прокинувшись з мрії Катя, а потім пролетіли з щастям і домовленістю. У будинку Антона вже розпочато бесіду. Поцілунки коханої людини, дівчина Я не збігаю в таксі.й Але виходить, що Забули свій мобільний телефон з Антона.й Швидко повернувшись назад, Катя виявила, що в кімнаті забули закрити вхідні двері.

Вона була про перерву в квартиру щасливо. jokingly звинувачення Антон безтурботностіАле раптом почула розмову. Антон чітко розповів про свою матір на телефоні.



- Так, вона вірила. Сайд вона зробила свій перший іпотечний депозит на ніч. Я подарував, що захотіти всю інформацію. Звісно, на весілля немає. Як тільки SMS-повідомлення про передачу коштів на рахунок, я відразу ж заблокую цю фіфа всюди. Не хвилюватися, мама. Я думав, що це все через...

Катя тихо захопила свій телефон з передпокою і залишила вхід. Все було зрозуміло в її голові. Любов захопився в невідому дистанцію, і практичність прийшла до її заміни. Дівчина мала всі дані про іпотеку, і вона вже шукала номер телефону звичного нотаріуса. Її життя тепер в руках.



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Я не хочу жити в постійній тривожності і підозрі. Проте, ми в середині звичайних людей, не з чесними ангелами з небес, які нездатні відчаття. Завжди бути оповіщення і тримати вуха відкритим. Це чудово, що Катя змогла вчасно знімати рожеві окуляри. Але що сталося, якщо любов не допустити її прокидати вчасно?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное