Шановні друзі!

Я дійсно вірю, що коли сім'я живе з батьками свого чоловіка, відносини йдуть вниз. Для кого Цей вид проживання буде добре працювати.й На жаль, в більшості випадків нічого хорошого виходить з довгого часу.

Сім'я живе з батьками чоловіка Аля сати на дивані і хрящі. З почуттям незначності і бездопомоги. Побачити, що мама і тато будуть жити з ними. Аля і Артем жив у мальовничій трикімнатній квартирі, яку купили разом.



Дружина кладе душу в дизайн квартири. Вона була серйозною про її ремонт і проживала кілька років на ньому. І все для того, щоб батьки чоловіка вийшли «на всі готові». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Так страшно, що вони будуть жити разом. Однак Ала знала свою маму і батько-в-право. Першим буде однозначно розпочати роботу тут, як вдома. Вона буде повільно, але впевнено. охоплення території та встановлення повноважень над нимй По-перше, кухня піде під її керівництвом і всім комфортом, що Al приніс туди, підійде до пекти.



«Фаворит» мати-в-право і мати-в-право – справжня смородина. Вона рідко слухає всіх і повністю ігнорує думки людей навколо неї. Він завжди правий і ніколи не буде визнати її провиною, навіть під катуванням. А потім Вона не дуже обережна, і концепція краси дуже своєрідна. Ала ретельно підбирається стиль кухні. У будь-який час був затишний мінімалізм, який порадує будь-який сучасний західний дизайнер.



Але мати-в-прави ближче до так званої сільський шик: широкими карнизами, деякими фігурними фігурками і смаковими стравами. І, звичайно, на всіх поверхнях, які назавжди збирають пил. Подума про ці зміни в рідному і улюбленому просторі Ale стала гірше і гірше.

997450 р.

батько-в-право також є фруктами. Це коханець розсіювання своїх піддонів, де він може і не закриваючи двері туалету. Аля виросла в інтелектуальну сім'ю, в якій були приведені певні значення. Наприклад, особисті межі і простір. Її родичі здивували, що вона вибрала чоловіка з абсолютно протилежної сім'ї.

Аля щиро любила Артема і думав, що Вони не мають нічого спільного з батьками.й І тепер я дізнався новину свого руху, що застрягла її як гром. Вдово почула зображування вхідних дверей. Артем прийшов і побачив дружину кричу.

р.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Артем пішов з коханим і сказав, що він вирішив все з батьками. Він. Не дозволяйте їм руйнувати шлюб і стосунки.й Це чудово, що все вирішується. Але страх залишився. Можливо, в якомусь моменті Аля і її чоловік не зможе його витримати. Напір для танків Артема.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. У нас завжди впадуть новини, і нам потрібно взяти його адекватно і не брати його до серця.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное