Чому жінки не хочуть брати свою назву

До шлюбу багато жінок і дівчат думають, Назва чоловікай Хтось вважає його своїм обов'язком, і хто не знає, чому це зробити на всіх. Сьогодні "Сайт" Ми розглянемо це питання з різних кутів. А наприкінці статті ми поділимося різноманітними думками жіночої частини нашої редакційної колегії. Я дивую, що точка зору ближче до тебе?

По-перше, було право, за яким жінка повинна взяти шлюб чоловіка після шлюбу. Але ті дні довгалися. І це чудово, тому що багато людей не готові говорити про те, що їх ім'я покоївки. Є кілька хороших причин.



Для зміни назви необхідно змінити всі документи. З паперу, голова піде круглий - ви не можете сумніватися. Не всі люблять працювати і боротися з бюрократичним системою. Крім того, він коштує багато.

По-друге, є думка, що, відкинувши ім'я покоївки, дівчина відмовляється від себе, свого роду. Це як зрада. "Я не змінююю власний для чогось" Це пам'ять мого батька. При зберіганні свого колишнього прізвища деякі жінки сплачують заручку батькам, які більше не можуть бути живими.



І є більш прозаїчні історії. Наприклад, дівчина просто не любить своє ім'я чоловіка, але ім'я дівчини, навпаки, звучить набагато краще. Крім того, жінка може досягти серйозних успіхів і досягти значних висоти з її назвою. Яка точка зміни все і зміни її?

Ми переконані, що ви не повинні дотримуватися далеких норм суспільства, якщо вони не підходять. У минулому жінки часто засудили не брати своє ім’я чоловіка. Без загального імені не існує нормальної сім'ї. Це свого роду символ відданості подружжя і сили облігацій, які зв'язують їх.



Не гарантує, що шлюб не може зламатися. Все залежить тільки від самих людей і їх відносин, і не від імені, що дружина бере або залишає те ж саме. Якщо жінка бере свою назву, то не означає, що дружини ніколи не будуть ходити і конфліктувати.

У випадку, коли чоловік наполягає на тому, що улюблене ім'я. У цьому випадку варто обговорити питання довіри з ним. Чоловік може бути впевнений у собі або його майбутній чоловік. Подумайте двічі, чи хочете виїхати власником, який виявить вас тільки дружиною, а не самостійною особою.

6016786

На щастя, ера жорсткої патриархії поступово захоплюється в облив. Чоловік більше не має бути єдиним хлібом, і жінка може легко стати головою сім'ї. Не дивно, що іноді чоловік не змінює свою назву. Про схожу історію розповідає наш читач Єкатеріна: «Мій друг не міг вчитися правильно писати ім'я майбутнього чоловіка, він спрайт і взяв ім'я дружини при маррінґі. й

Експерти провели багато соціологічних досліджень на цій темі. Наприклад, діти, що народжуються в шлюбі, не піклуються багато. Про те, що мама і батько живуть під різними назвами.



Я кажу ще більше: дитина може дати ім'я матері, якщо вона хоче. Повністю нормально. І я живий доказ того. Коли я народилася, батьки дали мені ім'я матері. І точка тут зовсім не в прокреації, але просто в гармонії самої назви.

Якщо ви страждаєте і не можете вирішити, чи можна взяти ім'я чоловіка після весілля, є простий вихід. Зробіть Ваше ім'я подвійний. Так ви будете любити свою дружину, і ви не пошкодите своїх родичів. Документи будуть змінені в будь-який час.



Наприкінці статті я пообіцяв поділитися з вами думками моїх чудових колег. Більшість з них погоджуються, що не потрібно змінити назву. Якщо ваш чоловік має гарне ім'я, чому б не?

Моя колега Анастасія Чубар Вона сказала: Я думаю, що всі члени сім'ї повинні мати однакову прізвище: чоловік, дружина і діти в майбутньому. Це як соціально, так і есотично правильно. й

Що ви думаєте про це? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное