Сусід Тетяни зробив новийзбірний ремонт, зануривши всі заощадження в ньому, я пішов, щоб оцінити, щоб бути чесним.

«Коме в, шановні гості, як вам подобається японія в інтер'єрі?» - сказав сусід в будинку Нещодавно Тетяна скасувала новий ремонт, перекусивши всі свої заощадження в неї. Таня говорить, що це стиль «японди» і що він стане наймоднішим стилем. інтер'єри в 2022й

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Сьогодні видання. "Сайт"розповість вам про особливості нового свінгерий Важливо позбутися від усього зайвого і залишити в просторі якомога більше повітря.



Стиль japendi або японія (повно mojo) є вкрай гармонійним об'єднанням скандинавської практичності і японської craving для простоти. З Скандинавії цей стиль успадкував практичність, замовлення, комфорт і любов натуральних матеріалів. І з Японії - мінімалізм, велика кількість джерел світла і рослин, прості лінії, натуральні текстури, низькі меблі і виняткова функціональність всіх предметів.

Японія Скандинавська філософія «Для того, щоб бути щасливим» і японською естетикою «не більше». й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація DECORATOR Тина Хабарова Москва (@tinahabarova)



«Як ви робите японія в домашніх умовах?» ви запитаєте, і я відповість. «Перший, зробіть приплив на прості форми!» У японіяді приймається тільки натуральна геометрія - овальна ваза, прямокутний кухонний острів.

Приховані корпуси в міжкімнатних дверцятах, коробках без ручки з системою відштовхування. А наше улюблене - занурення стін у вигляді плінтусів і форм з цим стилем повністю відсутні. Це допомагає очистити інтер'єр від усього зайвого.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація інтер'єру Японії (@japandi.interior)



По-друге, підберіть світло. Природні: бежевий, молочний, коричневий, пастель жовтий, сірий. Японія в основному використовується натуральні, порошкові і хвойні відтінки, а також будь-які відтінки деревини.

По-третє, лінії повинні бути м'якими і гладкими, простими і чистими.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з вашого інтер'єру Ідеальний (@naomi_mebel)



Виберіть світлий дерево, грубі текстури, бамбук, льон, бавовна та вовна. Дерево виглядає гармонійно з металу, каменю, бетону. Плюс, він компенсує свою надмірну холодність.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(UA) 2013-2014 _ Всі права захищено



Прикрасити будинок не статуетками і сувенірами, але з розгалуженими рослинами або витонченими гілочками. У скандинавсько-японському стилі плетені вироби прийнятні - kashpo, кошики і килими, висушені квіти і, звичайно, живі рослини, які підкреслюють єдність з природою.

На етапі ремонту обов'язково подумайте про освітлення - приміщення повинно бути світлим, але без яскравих світильників світло повинно бути м'яким і розсіюванням. Велика кількість природного світла досягається за рахунок мінімуму текстилю на вікнах, відкритих просторах, що дозволяють легко перегородки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Monika (@monica.rablewska)



На мій погляд, японія трендий Завдяки своїм численним проявам, він вдало вписується в точну ситуацію і буде затребуваним протягом тривалого часу.

Якщо ви є однією з тих, хто цінує лаконічність, подобається, коли все в своєму місці - зверніть увагу на це!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація інтер'єру Японії (@japandi.interior)



Також я пропоную дізнатися, який інтер'єр колективного господарства буде виглядати як в 2022 році, так і познайомитися з основними тенденціями дизайну. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація інтер'єру Японії (@japandi.interior)



На мій погляд, японія в інтер'єрі є дійсно ідеальним. плоский стиль (18-48 метрів) і типу "Хрущов". Тепер я знаю, як пояснити всім гостям і бабусям, чому у нас є бетонна стеля і стіна. Кожен приходить і просить, коли ми збираємося натягувати стелі.

Я дуже люблю japendi - це лаконічно і відповідає духу цього часу. Особливо після життя в радянських перевантажених квартирах це чистий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное