Гробний бізнесмен збирався запекти пенсіонера з бізнес-класу, але коли літак висаджував, вона захопила себе пілотом.

Хвороба є захоплюючою. Ми пропонуємо неймовірне відчуття легкості. Позбутися від загиблості, які могли б любити в душі протягом багатьох років, людина стає жителем.



Це підтвердило героїні нашої нової історії Лідія Миколаївна. Вона повинна бути приурочена, і навіть не відмовилася від своєї дитини. На протязі багатьох років вона спробувала зрадити з дорослим сином. Якщо він міг прощати свою матір, читати далі в статті.

Гомперний бізнесмен вказав пальцем до Лідії Миколаївни і розповів про польотну агенцію: «Я не буду сидіти поруч з цією жінкою». Шукаю її: може бути в бізнес-класі? Відправити її в економіку!

Погана жінка не знав, що робити. Вона вже провела всі свої заощадження на цьому пошкодженому бізнес-класі. Вона поставила на свій кращий наряд, вивів її останні ювелірні вироби з бункерів, які руки не піднімалися на продаж. До прибуття в аеропорт, Лідія Миколаївна розбризила останні краплі її улюблених парфумів. Це так, як вона зберігає всі ці роки, щоб використовувати цей важливий день.



Лідія Ніколевна - 75 років і ніколи не протікає літака. Вона ніколи не була за кордоном. Тому я відчував ще більше незручності перед цим високим чоловіком в строгому костюмі. Він отримав і звернувся до Авіакомпанії: "Я можу переїхати на економ-клас, це не проблема."

Вона відповіла, “Ви платите за квиток, тому ви маєте право бути тут.” А потім в рівному голосі вона розповіла чоловіка, що кричить на всю каюту, яка вона буде називати безпеку, якщо він не заспокоївся.

бесіда серця Попередження відвідувачів рейсу переоцінив гранатомет. Сидіння на своєму місці, підігрітий під медальйоном. «Я це твій?» чоловік звернувся до Лідії Миколаївни. Вона відразу захопила її шию і не знайшов ніяких ювелірних виробів на шиї, відповів, «Так, це мій медальйон». Важко змінити застібку. й

р.

Бізнесмен дуже цікавиться цим коштелем, оскільки він працює в античному магазині. Чоловік дивився на яскраву рубін, бордюрував невибагливим обідом, а потім поглянувся на бідну стару жінку, яку хвилину тому він хотів викласти з світла: «Я хочу, щоб вам заспокоїти». Я не маю на увазі, щоб скасувати вас. Це просто поганий день, все випадає з руки. Він ламається в полум'я без мислення. й

Лідія Миколаївна була дуже любою жінкою. Вона сказала її супутнику, що все було добре, і вона була про занурення себе в читання книги, коли раптом він сказав знову: «Соррі, де ви отримали цей медальйон?» Я був в ювелірних прикрасах довго, але я рідко бачу таку красу. й



«Це мій матовий медальйон. Моя батько дав її на світанку своїх відносин. Я успадкував його, Лідія Миколаївна перекручувала прикрасу в руках і відкрила медальйон. Чоловік відразу помітив одну чорно-білу і одну кольорову фото. Перша зображена батьками жінки та друга зображена маленьким хлопчиком.

Він запитав. Лідія Миколаївна відповів: "О, ні, це мій син." Це єдиний малюнок у мене є його. Коли він був маленьким, мені довелося дати йому. Мій чоловік залишив мене перед народженням, мої батьки вже не живі. Я просто не можу впоратися з ним. Я бачу, я, ймовірно, не тягаю тебе з моїм оповіданням."

81551

"Ні, ні, будь ласка, я дуже зацікавлений", - відповів бізнесмен. Стара жінка гасила і продовжує: Моя подруга працювала в дитячому будинку і допомагала влаштувати сина в хорошій сім'ї. Помічник і Олена протягом багатьох років не змогли мати дитину і вирішив прийняти дитину. Коли всі документи були готові, вони приймали дитину і переїхали в інше місто.

Протягом багатьох років Лідія Миколаївна не знайшла місця. Вона знав, що вона була зраджена її дитину, але не могла робити інакше. Коли вона повернулася на ноги, вона вирішила знайти сина і попросити його прощення. Коли жінка дізналася, куди живила, вона почала надсилати йому листи, просили на зустріч. Але він не відповів.

зображень

Тоді Лідія Миколаївна вирішила купити квиток на літак, який був керований сином. Він став першим класом пілота і пролетів по всьому світу. На площині він відсвяткував свій 45-й день народження. Вона бажала провести хоча б раз з сином.

Ця історія доторкнулася бізнесмену дуже багато. Але не тільки його, всі навколо нього чули. Політ приховує навіть крише. Повідомляємо пілота, що матір його на борту, який зробив таку непросту подорож, щоб познайомитися з ним.



Час на площині пропущений неочищений. Після прибуття один з учасників рейсу підійшов Лідія Миколаївна і попросив її перебування. Вона дурно трималася в її місці. Через кілька хвилин її син вийшов до неї: "Хі, мама". Я бачу, що я не відповів на листи. й

Лідія Миколаївна захопила її сина щільно і кричав: «Ви пробачте мене». У мене немає!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? А жінка, яка добровільно подарувала їй дитину, відлякала себе за її життя. І тільки одна людина має право пробачити всі гріхи - це її вирощена дитина. Син Лідія Миколаївна не дивиться на можливість прощення. І хоча вона не підняла себе, у своїй душі він став схожим на неї, рідною матір'ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное