Чоловік постійно змащував свої кулінарні збої, тепер я боїться готувати і не знаю, як її подолати.

Особисті страхи Вони можуть мати величезний вплив на нормальне життя людини. Але ми народилися, щоб бути щасливими щодня, а не бути сумними для нічого. Чи може бути проста побутова проблема вдарив хворому так важко? Ця історія доведе, що страх може бути подолати. Нехай всі варені сумніви і турботи відходять.



Особисті страхи Лідія одружена Андрія словінглій Хоча б це те, що 18-річна краса виглядала так. Дівчина виросла в сім'ї доброго і м'якого батька, де дитина була похилою і похилою. Вона думала, що чоловік продовжить робити це. Не тому, що Lida був самогубним. У той же час молода істота дуже близько до серця і була дуже сумна через це.

Андрій був сліпий шармом Ліди. В першу чергу, він подумав, що не потрібно нічого іншого в житті, поки він був там. Але з початком сімейного життя хлопець змінив його розум. Лайда намагалася робити господарські хори, але це не ідеально. Про нас підтримка І допомогти їй, але Андрій не поспішав.



Перший кварель Більшість всіх Андрія ссанимій Він не міг назвати продукти, приготовані Lida. Він завжди зданий йому, що щось не було з прянощів, щоб страва була підбадьорою або перетравленою, щоб супи просто не змогли їсти. Ліда спробувала попросити чоловіка кожного разу, дізнаючись про помилки і не намагайтеся повторювати їх. Але не вийшло. До вогню додано масло дівчини.

Жінки один раз. прийшов на молодий пара Я був дуже голодним. Лайда відразу кинулася на кухню і почала встановлювати стіл. У цьому випадку дівчина не помітила, як мати-в-праву і сина її розмовляли один одному. Молода дружина подається гарячим борщом і драніками зі сметаною на столі, і мати-в-право з важливим видом, перенесеним на стіл.

р.

Андрі мама намагалася ласощі дуже ретельно, хоча було відразу помітно, що це не принесло їй задоволення. Після засмічення борщу жінка негайно попросила до солі, потім перець, потім щось ще збити смак. Lida знав, що вона не була майстер-кухаря, але ця поведінка відступила її.

«Лидочка, мій Андрій правий. Не можна їсти. Я не знаю, як ваша мама не вчить вас, як приготувати, але годувати мій син недбалий, як це нянь. Ви повинні зібрати себе разом і дізнатися, як приготувати так, щоб Andriushik добре смакує. Ви розумієте мене? – з процідженим посміханням, мама-в-завдяки завершили її позначення. Lida просто відчував її голову, але її очі трехерно приколів, і вона відразу ж побігла з кухні.



Після того, як Андрій пішов після Ліди і почав продовжувати читання моральності. «О, подивіться, леді була відхилена. Чому ти лікуєш, леді? Що я кажу вам, щоб боляче? Я хочу, і ви не слухаєте мене або поважаю мене. Як мій син збирається їсти все, що погано? Він потребує міцності, бо працює на роботі. Не торкнувшись, підійдіть до кухні і вивчіть, як приготувати, я допоможе вам.

На кухні з сльозами нічого не залишилося. Слова Андрія була більшою, як інструкція для службовців, ніж повна допомога. Дівчинка робила свою роботу на автопілоти і зрозумів, що вона не повинна чекати захисту і підтримки від чоловіка. Нагадуючи про те, як погані кухарі Lida. Тексти пісень, а це означає: Тоді Lida вирішив самі, що немає Що життя.



У шлюбі пара жила трохи більше року, але дівчина все одно зробила план. Один день був закінченням любові, яка виявилася міфом. Андрій прийшов додому з роботи і вимагав їжі. Ліда ретельно подається гарячим супом, картоплею, шпаклівкою і прохолодним соком. Але тільки доторкнувшись до супу, Андрій вражаючо сказав: «Дуже, як поганий смак Баланди». Не можна їсти. І без солі. «Гарячий», впевнено сказав Лайда і заливали залишки супу з горщика на голові припливного чоловіка.



Вивчився з гіркого досвіду, Лайда спробувала не приймати все так особисто. Її нещасливий і чоловік спробував почорнити її в очах сусідів і знайомих, але дівчина не доглядала. З її другим чоловіком, Tolik, Lida намагався бути зперед прийняттям своєї пропозиції руки і серця.

«Я не можу варити взагалі», - сказав Ліда чесно. "Я не скрутний. При необхідності я можу жити на хлібі і воді. Що ще варто жити? Якщо ви не знаєте, ви дізнаєтесь більше часу. Або ми можемо навчатися разом. Я люблю смажену картоплю дуже багато, але я завжди зали їх. «І я боїться солити,» Ліда перебила його посмішки. "Ви бачите. Ми є ідеальним пара, Tolya - сказав він

доб.200

Доля Андрія була більш прозаїка. Він також одружився другий раз, але отримав у сильні стосунки. вся в сокуй Його дружина Pauline була дуже потужна жінка і не боїться нічого в цьому житті. Морські викладання матері Андрея до лампочки, а якщо Андрі не люблять варіння Поліни, то жінка ретельно заливала все в траву і запропонувала їсти звідти.

Lida live happily з Tolik і часто indulges його з різними домашніми благами. Справжня любов і турбота перетворилася з секретної мишки в красиву і господарську леді. Тепер її запашний борщ з апетитом їсти не тільки рідним чоловіком, але і тріо здобичих онуків. «Грандма, і ми все ще хочемо, щоб ваші брендовані палички зі сметаною,» загнічують дитину Лідія. Що, звичайно, вона буде домовлена.



Від редакції. Ми доставимося до нас. Хтось не знає, як варити, хтось не їздить на машині добре, а хтось не може. Але це зрозуміло, що немає причин. Вам необхідно спробувати, експериментувати, навчатися. Далі Це божевільна робота.й Не забуваємо, що всі ми колись не знали, як прогулятися і тримати ложку в руках, але після ряду невдалих спроб, щоб

Категории

Смотрите также

Новое и интересное