Мама хоче взяти 5 літрів кондиціонера для білизни в країну, ми не використовуємо, але я знайшов його блискучим

Кондиціонер для прання одягу вже кілька місяців тому я зрозумів, що він утворює цвіль в машинці. Справа в тому, що кондиціонер зберігає вологу в машині і не миється повністю, тому якщо ви постійно не промиваємо порошковий лоток і не очищаємо машину тривалий час, можна зіткнутися з грибком. Неправильний з цим, але так як миття автомобіля, я припинив за допомогою кондиціонера для миття, а кондиціонер все ще не відкрився вдома.

Я ніколи не кинути щось, якщо я можу його використовувати. Кондиціонер добре пахне. Виявилося, що його можна зловживати кількома способами.



Експериментально я прийшов до висновку, що собака важкого волосся набагато простіше чистити, ніж довгий кошеня вниз. Він навіть не прилипає до тканинних валиків. Це де знаходиться кондиціонер. Необхідно зробити кондиціонер розчином з водою в співвідношенні 1: 2 і обприскати суміш на меблі і підлогу. Потім вакуум. Так можна набагато ефективніше позбутися від вовни в будинку.



М'які килими Приємно запах кондиціонера пом'якшує тканини і знімає статичну. Тому можна використовувати для видалення статичного з килима. Змішайте кондиціонер з водою в співвідношенні 1: 3 і розпилює агент на килимі за допомогою обприскувача. Так килим буде м'яким і не так швидко буде брудним.



Жорсткі щітки після фарбування часто стають непридатними для повторного використання. Щоб пом'якшити щітку, замочіть її в кондиціонері для білизни. Ви можете змочити щітку і не смажити кондиціонер до наступного використання.

Згодом наліт накопичується у ванній кімнаті. Утворюється через хімічну реакцію. Устілка в ванній кімнаті і кухні легше мити, якщо протерти її перед миттям з кондиціонером. Це працює з вапняним нальотом, а з старим жиром на кухонному фартухі.



Дерев'яні меблі досить важко доглядати за. Щоб позбутися дерев'яних поверхонь відбитків пальців, дати поверхні ідеальний блиск і позбутися від пилу, протріть їх ганчіркою, замоченою в кондиціонері для очищення.



Домашній повітряний освіжувач виготовляється з трьох інгредієнтів: води, соди та кондиціонера для миття. Сода видаляє неприємні запахи, а приміщення заповнюється приємним легким ароматом нижньої білизни.

Мотористи говорять, що якщо ви протирають вітрове скло автомобіля, то в дощі навіть серветки не доведеться перевернути. Муд під час дощу просто не використовується на поверхні слизьки. Так можна мити вікна в будинку, немає мильного причепа і розлучення.



Як ви можете побачити, є багато хто використовує кондиціонер для прання. Не варто відразу переносити зайві речі до сміття. Перед тим як зробити це, подумайте про те, чи можна використовувати це десь ще. Якщо справа або інструмент хороший, він не розширився, то можна подарувати або продати на кого-небудь, хто його використовувати. Завжди спробуйте купити тільки те, що потрібно, щоб не створити хаос в будинку. І використовувати його мудро. Ви використовуєте кондиціонер для прання?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное