Мій чоловік і я вирішив не дати нашим дакам і їхнім пансіонатам будь-кому, ми всі живуть в одній квартирі, абсолютно щасливі.

Реальний чоловік у сім'ї відчуває себе впевненим і повним. Про нас самотній, без теплої сім'ї, чоловіки по 50 поступово втрачають себей Ця історія про одну незвичайну сім'ю, де кожен щасливий і поважати один одному. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Чоловік в сім'ї Наталі давно занурився. Вона і її чоловік придбав чотирикімнатну квартиру, в якій близнюки виросли. Діти з'явилися лише три роки тому, і Наталя вже звикла до великої родини імен. Кожна ніч вона бажала повернутися від роботи.



Недавно, мама приречена Наталії з важкою новиною: вона вирішила розлучити її батько. А великий будинок, побудований своїми руками, вона хотіла зберегти. Він не був справедливим, але мій батько був чесний чоловік. Він тихо пішов з дружиною, з якою він жив більшу частину свого життя. Він осідав на літню кухню.



Наташа розповів сусід про це. Серце моя дочка переходить. Вона сказала чоловікові і попросила його залишатися з ними. Більше достатньо місця. Чоловік думав трохи і вирішив, що нічого не виправда з ним. Спочатку Дад протистояли. Said він сказав, Не потрібно жити з молодими людьми.



Проте дочка переконувала свого батька, щоб переїхати з ними. Перші тижні Микола Петрович спробував не показати себе особливо власникам квартири. Але в місяць він повний. Він спілкувався з батьком-завдяком, прогулявся своїми онуками і приготував його коронні страви.

Важко вірити, але незабаром ситуація повторюється. По суті, батько чоловіка і мама розлучається. Наташа відразу ж запропонувала чоловікові перемістити батька до них. Він був вірним, як батько вже жив з ними. З іншого боку, У цьому р. вона була щаслива, що батько Наталії, що вона була впевнена в цьому рішенні.й Дад буде мати когось, щоб поговорити, і їх сім'я буде ще більшою і теплою.



Це сталося. батько чоловіка переїхала з ними. Тоді було трохи складно, бо Задоволення всіх досить важко.й Однак батько-в-право і батько-в-право собі оплатити комунальну, варити і шукати дітей. Будинок завжди чистий і затишний. У будь-якому випадку, що перерви, чоловіки зафіксують той же день. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Всі вони з'явилися разом недавно і вирішили, що Варто придбати приватний будинок.й Діти ростуть і потребують більше місця. Отці сімей висловили бажання подбати про свій сад, щоб завжди були свіжі овочі.

Ми повинні пам'ятати, що не всі сім'ї однакові. Ви не можете відпочивати серед багатьох людей. Але хто потребує такої великої і дружньої сім'ї, яку я розповіли в оповідання вище.

р.



Навіть якщо хтось вважає, що все в сім'ї незвичайне і не за правилами, не варто звертати увагу на це. Головне, що всі ваші рідні щасливі і комфортні в домашніх умовах.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное