Історія, в якій чоловік залишає дружину пару днів після золотого весілля

Ідея сім'ї формується з дитинства. Дитина бачить стосунки батьків, дідівців. А потім в майбутньому бере на себе приклад з них, щоб побудувати своє особисте життя. У сім'ї Вероніка, що нещодавно трапилося, що дещо погострило свою ідею ідеального зв'язку. По-перше, виявилося, що найбільша любов в житті свого дорогого діда не бабуся, але незнайомець. І ці почуття не підходили протягом 50 років шлюбу.



Peels Biggest Любов в житті Недосвідчена новина Здавалося б, що тільки місяць дідівці відсвяткували золотого весілля. 50 років разом! Не кожна пара здатна витримати так багато. На прикладі Veronica батьки. Проміжна сім'я тривав лише 10 років, і в результаті дівчина повинна дати батька тільки у вихідні дні. Ще одне грандіознепаренти - особливе стабілізацію і реальний бекон в пектичому світі відносин.

"Якщо я збираю когось, що я збираюся мати однакові відносини з", - сказав Вероніка. Я шукав ідеального партнера. Проте вона не була впевненою в її монтажі. Головний приклад життя руйнувався перед очима. І не було нічого, що можна зробити.



Пелес Віктор Іванович залишив дружину Галину Алексєєвну 2 дні після святкування золотого весілля. Не тільки Галина, але для всіх родичів. Оскільки нічого не занепаданого такої поведінки. Але, як це виявилося, не все було як рум'яна, як інші розмальовані.

Любов з минулого Вероніка спробувала відродити онуки, але і проти. Не хочу повернутися до цього шлюбу, і його бабуся не хочу тримати його силою. Вероніка пізніше дізналася історію, яка повністю змінила ідею ідеального шлюбу.

Той факт, що бабуся не перший і тільки коханець Віктора Івановича. До зустрічі Галина, у нього був друг Олена. Той, хто хоче маррі. Але це так сталося, що її батьки переїхали на іншу область, і її дочка з ними. Вони не залишили адреси, не всі мали телефони. Тому Віктор може тільки здогадувати, де і як його улюблене життя.

до 60 000 100 000 250 000 500 000 1 000 000 >1 000 000 000 €

Через рік Галичина з'явилася в місті. Яскрава і економічна дівчина, яка миттєво впала в любов з Віктором. І він вже не був проти того, щоб жити партнером. Так, приймав долю, Віктору та одружену Галину.

Це був хороший шлюб в плані стабільності. Не було пристрасної любові між подружжям. Ось чому вони разом. Все змінилося, коли Віктор випадково знайшов Олени на сайті Однокласники. Починався відповідати, а потім Віктор зрозумів, що він хотів провести останні роки тільки з цією жінкою.



Як Віктор пізніше був прийнятий до Вероніки, він хотів залишити ще раніше, але вирішив «зберегти цей запис до його золотого фіналу». Тепер він нічого не може зробити. Він чекав занадто багато років, щоб відірвати любов свого життя.

Найвища любов в житті, Віктор тепер живе з Оленою. Іноді він називає Галину, щоб дізнатися про своє здоров’я. Вона дивно продемонструвала значну відвагу і спокійно приймала виїзд чоловіка. Як вона знав, що один день буде відбуватися. Він мав дітей і онуків, які підтримали її з усіма їхніми



Пелес Вероніка зустрів Олени. Вона була коханою жінкою, яка ніколи не пощастило, щоб побудувати сім'ю. А якщо це не було для зустрічі з соціальними медіа, вона все одно буде єдиною.

В кінці Вероніка змушена визнати, що не все золото, що світить. Але в той же час вона отримала шанс побачити історію ідеального шлюбу з абсолютно різним кутом. І так вона отримала багато поваги для своїх онуків. Вони жили не так багато для одного, як для всієї родини.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Наскільки ми іноді хочемо, щоб ідеалізувати людей і їх об’єднання, є час, коли найбільша любов людини знаходиться кудись далеко. Чи варто дотримуватися його (і тим самим розвести довге шлюб) або прийняти вже замовлене життя, це до кожного. Таким чином, кожен бізнес реагує на такий захід. Але завжди пам'ятаємо повагу і розуміння.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное