Чоловік вирішив вказати своє місце дружини в будинку, але вона втратила свідомість від втоми, що сталося приніс чоловіка до своїх почуттів.

Деякі чоловіки все одно заперечують, домогосподарка є професіяй Приготування, очищення, миття і прасування речей - не всі завдання, які кожен день виконують чужу матір, дружину або бабуся. Коли є діти в сім'ї, перевантаження і ступінь відповідальності жінки значно підвищується.

3610Р. 4200Р.

Василиса знає по-перше, Що таке господиня? Однак чоловік бачить нічого складного в цьому і постійно критикує її. Але незабаром все приходить до кінця. Що відбулося в житті героїні і як інцидент впливає на її стосунки з чоловіком, читайте далі в статті.

Коли Васильса першою стала матір'ю, вона була впевнена, що вона справляється з новою роллю з гурою. Вона не була прикрашена її внутрішніми хорами - все буде успішним. У той же час жінка продовжує працювати дистанційно. Чоловік був щасливий: будинок очищається, одяг відмінно прасують, а домашня їжа завжди на столі з підігрівом.

Але ситуація різко змінилася, коли Василіса відродила свою другу дитину. Діти, насправді. Ні, ні її чоловік планував мати трьох дітей. Але не було місця, щоб піти: «Все буде Боже!»



Дві молоді діти в руках і дочку першого класу, гора домашньої роботи і робота, яка Василіса ніколи не дала. Це те, що життя виглядало як після другого народження. Все почалося випалати з рук. Потім каша загорнеться на плиті, після чого молоко буде відходити, потім праска забудеться відключати і обпекти ще одну сорочку її чоловіка.

І він, до речі, не збирався перенести «неприємний прийом» дружини. Він наполягав, що Василіса дасть роботу до тих пір, поки діти виростуть: «Вася, ви не можете впоратися!» Наскільки наша квартира стала. ЗАМОВИТИ Коли ви нарешті вийшли? ?

3610Р. 4200Р.

Анатолій критикував дружину за найменшу причину. У всіх клопотах і нещастях Василіса було б полум'я. І вона не мала вибору, але для припинення нападів свого чоловіка і зосередження на бізнесі і по догляду за дитиною. Але терпіння навіть найнадійніших жінок рано чи пізно може лопатися.

Це сталося, коли родина святкувала День народження Анатолія. Дата туру - 40 років. Василіса в'язана чоловіком, як метелик, підготовлена їжа для компанії солдатів і клацнув всю квартиру для блиску. Коли гості розсіюються, жінка почала чистити, а потім пішли ставити дітей до ліжка.

Так само, як і молодий впав дупа, лютий крі зламався за стіну: «Ва-а-я!» Приходьте тут! Здавалося б, забути найважливіший подарунок! Не вдається ведмедя, бідна жінка побігла на крі і відірвала: Тля, закривши зараз! Я кладаю дітей до ліжка, ви прокидаєте їх!

, Україна

Такий поворот подій не задоволений п'ятином людиною: «Що ви можете самі, мати?» Ви зараз заховані! Або ж ви забули, хто приносить гроші в будинок? Василиса бажала об'єкту чоловікові, але від невинності згорнулися до підлоги. Не дивно, що після такого важкого дня жінка просто втратила свідомість, тому що вона не їсть нічого ранку!

Приносив Анатолію своїм почуттям. Він відразу ж назвав амбулаторію і поклав дружину на дивані: вона ніколи не повернула свідомість. Лікарня сказав, що жінка так звана вона не допускається додому відразу. Вона потребує допомоги відпочиваючим і фахівцям.

Коли Анатолій повернувся додому, щоб зібрати речі для своєї дружини, він помітив відкритий блокнот на столі. На сьогоднішній день на сторінці була повна задача Василіса. Він був вражений, як важлива кожна хвилина часу.

«Мій Божий, чому я заневажаю, що вася?» Вона навіть не встигла сидіти! - Анатолій думав в той момент. Він вирішив, що він зробив все можливе, щоб полегшити життя дружини. Але в наступний день я перезапускаю, пропускаючи сніданк і готую дочку для школи.

Р

На щастя, мати-в-право прийшов, щоб допомогти: ні світло, ні сновидіння троянда і зробив все. Коли Анатолій з'явився на кухні, вона подивилася на нього сенсливо і сказав: «Ви знаєте, Толя, мій чоловік був так само, як ви.» Я думав, що господиня була обов'язковою для кожної жінки. З роками він зрозумів, що це реальний виклик, тверда робота, професія, якщо ви будете! Я вірю, що ви будете розуміти, що й

«Я вже розумію, Лариса Дмитраєвна, я вже розумію,» Аното збив у відповідь. Він пішов до лікарні, щоб попросити дружину за прощення.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Чоловіки часто занижують робоче навантаження своїх дружин. Багато хто ще вважає, що тільки жінка повинна чистити будинок і варити. Проте такі оповідання показують, що це не так.

637361

У сімейних відносинах дуже важлива підтримка і взаємодопомога, чіткий розподіл обов’язків і можливість переговорів. Без цього, будь-який шлюб перетвориться в няньку, що один з подружжя повинен пройти через кожен день. Дуже важливо, щоб Анатолій зміг зробити висновки з того, що сталося. Але може його дружини прощати?

Як ви думаєте, що ця історія закінчилася?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное