Чоловік розкриває бажання взяти другу дружину і постійно говорить про це, я не можу слухати його, але я не знаю, як розсудити віряну з цього приводу.

Полігамія в Росії Тема не є закритою, але все ж вони намагаються не педалі багато. Так, це відбувається, особливо в регіонах, де є багато чоловіків зі східних країн. Але тільки якщо всі сторони шлюбу мають позитивне ставлення. І чоловіки і жінки.



Максимальна кількість жінок в полігамі 4 хвй Чоловік зобов'язаний підтримувати їх і бути однаково хорошим чоловіком для кожного. Наш читач вивчав тему трохи, але все ще не погоджується поділитися своїм чоловіком з іншими. З чисто психологічних причин і освіти. Тим не менш, чоловік чоловік вже вирішив все для себе.

Я 34 роки, я мама трьох чудових дітей. Ми живемо з чоловіком протягом 7 років, хоча ми зустрілися трохи раніше. Я люблю його з усім серцем. Юнус – міцний, обов’язковий. Я ніколи не підніме мій голос, якщо є причина для нього. Він надає для нашої сім'ї і вимагає нічого повернення.



Звичайно, я дізнався багато після зустрічі. Я розвивав жіночу ніжність, ніжність. З будучи stupid і fickle party дівчина, я став розуміння дружини і, сподіваюся, гідна мати. Я маю нагоду, радника мого чоловіка. Я можу сказати йому щось, підтримую йому будь-яку хвилину. Так само, як він підтримує нас.



Але нещодавно Юнус почав підказувати мені, що він хотів би мати іншу дружину. Він сказав, що наша любов буде рости сильніше. Довіра. Що ще, він запропонував, щоб я знайшов цю жінку себе, так що я не думаю, що він був керований пристрастю і бажанням. За його словами, він хоче більше спадкоємців, бо це те, що його внутрішній почуття мита і давні традиції розповідають йому.

Я хочу, щоб ця жінка стала іншим членом сім'ї, вона буде мати свої права і обов'язки. Я зустрілася з чоловіком, в тому числі мене і моїх дітей. Тексти пісень, а це означає: І я повинен лікувати його, як якщо нічого не відбувається, і все це ідеально.



Так як справа дружини почала йти вгору, і ми почали мати достатню кількість грошей для будь-яких змів, він часто повертає на цю тему. І якщо він використовується для звуку, як дурна фантазія, тепер все змінилося. Я думаю, що потрібно вирішити зараз. Але я особисто дуже проти таких змін.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ідея вашого чоловіка полігамі, якось пов'язана з спадщиною своїх предків, ніхто не може його переконувати. Так як він не є владою. Якщо причина точноавтопаркінгБажання мати дітей від іншої жінки – кілька розмов може нести плоди.

Але в першому випадку можна допомогти самому. Ви просто повинні прийняти, що немає спини. Хоча, якщо ви сказали, що ви не можете жити з іншою жінкою, ви нічого не втратите. Щоб зробити це, спробуйте зробити його максимально доступним і категоричною, щоб передати вашому дружині, що це питання стосується вас. Диворце - єдина реакція, яка приходить до розуму.

Р.

Не варто скандалізувати або спробувати принести чоловіка до емоцій. Всі ваші слова будуть тільки негативні для нього. Гра символів почнеться, що плавно перетвориться в принцип. Можливо, він вимагатиме цілого гарема. Не потрібно. Візьміть кілька днів, щоб планувати вашу розмову. Ви повинні бути міцними і стійкими до вашого положення. Що таке питання.

В результаті можуть бути як розуміння ваших емоцій на складі вашого чоловіка або прискорення вже неприпустимого розлучення. У будь-якому випадку, нічого незвичайного і незрівняного. Але ви повинні тільки зробити це, якщо ви 100% впевнені, що це життя не для вас.



До речі, тепер мода для полігамі в шлюбі з'явилася в «типових» слов'ян. Багато успішних росіян часто пускають інші жінки в шлюби, і їх дружини добре знають про це. Офіційно такі відносини можуть бути засуджені, але для деяких не є підставою для зміни своїх змів. Ми змінюємо світ.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное