Пройшовши через те, що відступив чоловік і випадково знайшов старі листи, відразу пішов на станцію

Чи є в цьому світі гідна людина? Це питання прокинувся в голові Светочка, коли вона неодноразово оглянула речі свого чоловіка. 6 місяців тому, Олег був в аварії страшним.І тепер вона сама. Вони не мали дітей, і тепер світло навіть радіють. Вона вже заспокоїлася і нарешті починає думати про майбутнє. Про моє майбутнє без Олега.

Світлана відкладала цей непростий момент, поки вона не могла. Але це час, щоб остаточно розібрати речі Олега і назавжди закрити це питання. Починалася жінка зі своїм одягом, поступово переходить до книг, а потім її руки досягла документів. Серед звичайних рахунків та деяких угод про роботу Це маленька коричнева папка.



Всередині світла я знайшов кілька конвертів. Подумайте, що це таке. Листи від колишніх партнерівЖінка сміливо відкрила перший і трохи дивилася. Лист рукописний, не друкується. Усвідомляючи, що рукопис явно жіночий, светочка охнула у читання.

Мед, дякую Вам за допомогу. Моя дитина і я дуже важко зараз. Юрочка вже почала говорити трохи. Я розповідаю про нас, що чудовий тато він має. Я думаю, що він пропускає вас багато. Приходьте швидко.



Света вдарила листа в сюрприз. Коли вона прокинулася, вона продовжує читати. У десятку листів з'явилася одна історія. Ліза написав чоловікові кілька років. Текст був про дитину, а також були слова вдячності. У одному з листів світло навіть знайшов картину. Зображений. Олег, який провів в руках спеки щасливої дитиний Олег був одягом, він ніколи не був.

3250Р. 3700Р.

Є ще одне дивне в листах: Невідома Ліза ніколи не назвала Олега за назвою.й У тексті спалахнув тільки "сірий" і "пов'язаний". Свєта знала, що її чоловік любив її необмежено, не хотів душу в ній. І він неодноразово заявив, що він не хоче дітей і всіх його костюмів. Чи не пристойна людина Света використовується для того, щоб побачити його дійсно так?

Жінки важко вірити, і вона вирішила зрозуміти ситуацію. Перш за все, до станції вирушали вдоволення і зайняли квитки в місто, де батько Олега жив. На жаль, на зустрічі було мало. Чоловік сказав, що він не знає, що він говорить про. І все ж, на самому кінці розмови світло почув дивну фразу від нього.

2564934

Я завжди розповів Тетяну, що це не було нашого бізнесу, але вона продовжує заважати життя Олега та Артема.

Світло приглушений. Назва Тетяни була матір Олега. Хто був Артем? Жінка продемонструвалась і звернулася до списку мешканців міста. Вона попросила йому побачити, чи жив він десь у своєму місті Артем з тим самим прізвищем, як і його чоловік. Здогадка була правильною: У декількох вулицях був чоловік.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Знаючи правильний будинок, вона пішла до другого поверху і занурила дверний дзвінок. Вона була відкрита в хвилину пізніше. На дверцят... Олег. Він був обов'язково! Свєта захопила своє серце, і Олега розтанув:

"Це все право ... Не хвилюйтеся, він дійсно пішов!

Це було останнє, що вона почула до того, як вона зачарувала. Вона кинулася на дивані, і незнайомець сідає сумно поруч з нею. Тепер жінка побачила суттєві відмінності. На відміну від Олега, і висловлення його обличчя не було, як і її покійний чоловік. Він дивився на світло і почав свою історію.



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Суспічення завжди знищить любов. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Як ви знаєте, хто ви можете довіряти і хто ви не можете?

Що ви думаєте, що незнайомець сказав Светі? Повідомте нам про ваші вагітні коментарі. І на нашому сайті буде реальне продовження історії.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное