Не було проблем з дитиною, а потім раптом малюк почав торкнутися кожну ніч, мама підозрювала щось неправильно.

Анастасія не мала проблем з дитиною. Він прокинувся вночі і був активний протягом дня. Але недавно жінка почала помітити, що вранці Діти регулярно лікують.й Він дуже спокійний і глухий. Лікарі подрібнюють руки: “Чи не буває!” Тим не менш, мама відчула, що проблема лежала в іншому місці. Що сталося з сином героїні, читайте сьогодні.

Анастасія та її чоловік Антон намагався мати дитину на тривалий час. Тим не менш, не вдалося зробити це. Прогнози лікарів не гарантують нічого, тому пара вирішила піти в подорож по всьому світу і дати собі час відпочити від постійного стресу.

Непристойно тиждень до довгоочікуваного відправлення, Нестя підозрювала щось неправильне. Тест на вагітність підтверджено її вдогадкою: вона стане матір'ю. Спочатку жінка не могла вірити очі. Коли я пішов до лікаря, я впевнений, що не помилився.



Поїздка за кордон, звичайно, повинна бути перенесена. Анастасія проживала щодня з вдячністю і самодоглядом. А улюблений чоловік зробив все можливе для благополуччя дружини і майбутнього малюка. Ніщо не може запобігти їх щастя. Але незрівняні ще трапляються.

Нестя прокиньте цей день з поганим почуттям. Антон мав піти в інший місто для роботи. Не хочу, щоб він пішов, але він не міг йти. Її чоловік заспокоїв її вниз і потрапив в машину. Через кілька годин стільниковий телефон Nastin почав розірватися з телефонними дзвінками.

р.

В кінці виклику, говорячи, що Антон був у пригоді. Постраждав травми, несумісні з життям. Нестя повинна приходити в підвал. Непристойна жінка кинула трубку з руки і впала на підлогу. Через кілька секунд вона зрозуміла, що її вода зламала. Вона зуміла викликати швидку допомогу і просто випустити.

Вже кілька місяців після того, як вони були Його син народився передчасно, і спочатку він залишився в лікарні. Не скаже, що вона не могла щастити чоловіка. Коли вона повернула додому з дитиною, почала своє нове життя.



В той час як вагітна, Нестя не працювала. Але тепер вона повинна працювати з чоловіком. На щастя, його помічник допоміг їй організувати робоче місце вдома, ближче до сина. Це рік і половина. У цей час жінка звикла до своєї долі, як вдова, так і одною матір'ю. Вона спробувала зосередитись на житті сина, і вона допомогла їй.

Настя назвала свого сина після батька Антона. Незважаючи на досвід, хлопчик виріс здоровою дитиною. Анастасія ніколи не була проблемою з ним. Він прокинувся вночі і був активний протягом дня. Але недавно Настя помітила, що її дитина почала лікуватися вранці. Він став глухим і втомленим.



Лікарі подрібнюють: це відбувається, цей період пройде найближчим часом або пізніше. Тим не менш, мама відчула, що проблема була чимось іншим. Поведінка дитини повторилася після дня. А Настя вирішив поставити спеціальну камеру відеоспостереження в дитячій кімнаті, щоб побачити, що відбувався до сина в сонці.

Увечері з звички повітрили дитячу кімнату і кладуть його на ліжко. А потім я почав дивитися. Половина години пізніше, на екрані з'явився хвостик. «Я не можу бути, це кішка!» думали Настя. Вона не відразу ж запускати в приміщення, вона зацікавила переглядом взаємодії кота з сином.



Фурний гість обережно підійшов до малюка і клацнув його щік. Він кинувся і почав сміятися м'яко. В кінці трохи змивається кішка. І починав його вихованця. Через кілька хвилин, Настя здогадувала, як кішка занурилася в приміщення. Вікно! Анастасія живе в приватному будинку поза містом, тому стрибки в чий будинок не проблема для кота.

А де він прийшов від і чому він прийшов, щоб побачити його сина щодня? Не встигла сховатися, а Настя приймала його до кімнати. Дякую, що мій син знову впав. Вранці Анастасія попросила сусідів, чиї коти вона була. Він виявився, що він жив поруч, в будинку літньої жінки, яка нещодавно злетіла. Відносники не хочуть взяти кота, і він став бездомним.



Настя згадувала, що чоловік колись розповів про цю стару жінку. Він іноді поїхав до міста і допоміг їй з покупками. Ця історія доторкнулася жінки, і вона вирішила, що вона візьме пишність до неї. Вона не могла забути, як ніжно кішка захопила її сина, і він захопив його. "У пам'яті вас, коханій, - сказав Анастасія, коли ввечері вона охопила сина в руках, і її новий друг очищається поруч.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія вчить нас співчуття і дає нам надію на краще. Можливо, кішка була відправлена до Анастасії, щоб вона могла переходити і не концентруватися на її гранаті. У пам'яті чоловіка, який пішов на небо, вона врятувала кішку свого сусіда, який Антон колись допоміг. У той же час улюблений син має вірний друг. Дуже дотик!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное