Я намагався порадувати батьків мого чоловіка в будь-який спосіб, дав їм дорогі подарунки, але, можливо, я дізнався, що вони не хочуть мене відвідати.

В гостях у батьків чоловіка Катерина завжди відчував неоднозначно. Вони не висловили їх невидимість безпосередньо, але Катя чітко відчувала, що вони не були. Не вітайте тут.й Вона намагалася поділитися своїми припущеннями з чоловіком, але Вадим тільки збочений. Не робити речі. Однак, виявилося, що підозри дружини не були безпідставними.

Все почалося, коли Вадим приніс додому молодий катенка. Красивий, розумний, з прогресивними видами. Не подобалася батькам хлопця. Все вийшло занадто швидко. Все відбулося. в перший рік університету практично відразу після вступуй Батьки заплатили багато грошей, щоб забезпечити їх тільки відчай отримав хорошу освіту.



Ранні роки Вадима Вадика звернулися до його зв’язків з Катя, хоча вона тримала його, щоб зосередитися на його дослідженнях. Також батьки дізналися про те, що майбутній дочок ще більше. Вони завжди побачили свою проблему, бар’єром від Вадима та його щасливого майбутнього за кордоном. По суті, мріяли, що відразу після закінчення Вадима переїхали до Німеччини. Проживали рідні, які повинні допомогти молодим людям. Знайти престижну позицію в клініці.



Але зовнішній вигляд Катерини в житті Вадима його батьків не планував. В кінці все не вийшло, як вони хотіли б... У Німеччині Вадим повинен змащувати милу німецьку жінку, залишатися назавжди в Німеччині, і працювати в неймовірно грошових умовах в прохолодній лікарні. Однак він залишився тут і зараз часто змінив роботу в спробі знайти хорошу клініку.



Пара ще не мало дітей. Для цього батьки також розминулися Катерін. І не знаю, що вона «просіяла» золотого майбутнього свого улюбленого сина. І на черговій зустрічі, тільки в часі на Новий рік, мама Вадима відверта занадто багато.

«Чи не було свого життя!» Це через вас, ви ідиот. Ви не знаєте, що наші плани були. Чи знаєте ви, скільки грошей, які ми витрачали на забезпечення майбутнього Вадима?



Гірка фраза кинула прямо на обличчя Катя як Вадим залишив на кухні. Валентина Іванівна не знаю, що її син вже повернувся і стояв просто навколо кута. Почуття кожного слова. Він побачив, що його дружина була майже кричущою від розпаду і перемир'я. Вона підтримала йому все своє життя і завжди там. Німеччину не переходив до Німеччини через Каті. Він не схожий на це. Я хотів залишитися в моїй країні.



«Мама, як можна сказати, що до дружини? Ви і батько завжди думали про гроші. Я хотів би допомогти вам два, коли я переїхав до Німеччини. Ти ніколи не зацікавив мій погляд... Катя тепер два місяці вагітна і ми очікуємо малюка. Я недавно знайшов стабільну позицію і підписав 10-річний контракт. Я сподіваюсь на те, що ви відчуваєте краще. Але ми не будемо раді знову відвідати. І ви не побачите свого онука!



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Взаємовідносини батьків і дітей непросто. Що ускладнює їх більшість – відсутність емпатії, терпіння та розуміння. Ви не маєте дітей, щоб допомогти вам у майбутньому. Ваша дитина має мрії, бажання та амбіції. Він не є інструментом для досягнення цілей, але окремої людини.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное