Я зазвичай раджу допомогти старим жінкам, але в цей час я відмовляв мого бабуся, який запитав допомогу, я готовий розповісти вам чому.

Про нас старі У нашому суспільстві не приймаються пошкоджені речі. Більшість вас буде прощати, і більшість вас буде пробачати. Вони жили своє життя і побачили багато. Що ви шукаєте? І інші речі. Але по суті, хтось повинен довести його.



Не кожен бабуся потребує допомоги. Крім того, є ті, хто навіть у гострій потребі, ніколи не покаже і просить допомогти. Головна Не сказати, що це добре, але в порівнянні з літніми емоційними "вамперіями" набагато краще. Не годуйте їх хлібом, просто дайте їм скаржитися і замовляти їх. Вони завжди знають, як і що.

Ви знаєте, що робота в офісі не схожа на роботу в полі або шахті. Але як мініатюра 32-річної, це ще важко для мене. Завжди пам'ятаємо багато інформації і встановлюємо очі перед монітором. Все, що я хочу, гідне ставлення і величезне скло латте під час обіду.

До недавнього часу мені вдалося зробити це. Я здаюсь до першого поверху будівлі, беріть місце в кутку маленької кав'ярні і дівчині на стіні, насолоджуючись ароматним напоєм і мисленням про себе. Великого часу я розповім. Але змінилося нещодавно. На сьогоднішній день наша улюблена кав'ярня прийшла до нас.



Перший раз я бачив її в кімнаті. Вона сіла і спустошила бариста дівчина голосно про подається з лінії. І після того, як вона також «збита» кілька паличок з цукром. Я дивився, чому це було необхідно, тому що немає економії, можливо, жінка просто збирає їх.

Говорячи про її зовнішній вигляд, я дам її близько 60. Може бути більше, можливо менше. Ви можете побачити, що діти подбають про неї: хороший одяг, окуляри в дорогому кадрі, і не менше енергії. Я половинку мого віку і я їду на обід, як лимон. Навіть якщо ви хочете, ви не будете мати сили, щоб сперечатися.

Я збираюсь на кав’ярню в інший день. І вони продаються: туристична група вирішила взяти трохи газу з ними і не розрахувати, що це займе час. Ну, ми повинні бути в рядку. І після 10 хвилин, коли я майже потрапив до вирощеної мети, вона прийшла, царя, лінійка моря. З мартирою «О!» бабуся поклала черги і, без слави, стояв до мене.

Габаритний зображення

Я знаю, що це боротьба, і я не хочу відмовитися.

- Жінка, ви неправильно. Тут я маю на увазі, виконайте своє місце в рядку.
- Дівчина, пропустіть стару. Я буду замовити швидкий замовлення, п'яте моргу і перейде. Молода дівчина. У вас є море часу...
до Ви починаєте одягати зараз, а потім все цукор в кишені. Я не маю гумового перерву, щоб повернутися в лінію.
- Ви такий струмінь. Не суперечать похилого віку, ви погрожуєте! Я зателефонував поліцію!

Стара жінка перетворила все червоне, почала піднімати голос, її очі блискучі. А потім я бачив, що вона запитала нам, щоб боротися так. Вона потребує цих емоцій, і без них вона не залишить. Єдина відмінність полягає в тому, що чим більше часу і енергії я витрачаю, тим більше це займе. Ви знаєте? Як гуляти.



Ось чому я просто відвернувся і зловив очі дівчини на противагу. Вона недбала і прийнята замовлення. Моя бабуся мала щось сказати про мене і... У різко змінився, інтегруючи голос, вона попросила чоловіка за мною, щоб дати її прохід. Він був молодий, не знав, що сказати. Ши, починав рум'янам і спробувати вичавити кілька слів.

- Шановний. Стійка на спині лінії. Якщо хлопець приховує вас, то кожен за ним доведеться давати теж, що невірно. Ви повинні переключати місця. Хлопець, ви готові піти на спину лінії?
до Ні, спасибі.
до Це чудово. Жінки, візьмуть на місце.



Щоб зізнатися, такий холодний і впевнений у собі тон від працівника установи не чекав. Вона повинна втратити нерви. Я знаю, що робота не залишає цього знаку.

Але я теж здивував скандальну реакцію. Як тільки вона зрозуміла, що вона не мала прибутку, вона відразу взяла її місце. Немає більше звинувачень, не більше фривоної поведінки. Я отримав напій, майже автоматично. Вона сіла на столі, чекала на напій, щоб остудити, а менше половини. Тексти пісень, а це означає: Тоді вона просто стояв і залишив без слова.

Хтось сказав, чому ти болить твої бабусі? Я невірно. Ні. Вона просто усвідомила в певній точці, яка втратила здатність харчуватися на чужій енергії в цьому місці. Не потрібен чай. Як і упаковка з цукром. Але негативні і підвищені тони є ще однією справою.



У той момент, коли відвідувачі та співробітник установи об’єдналися, стара жінка зрозуміла, що вона не мала нічого спільного. Я не знаю, якщо вона покаже тут або просто пауза. Але я не думаю, що ми знову побачимо в цьому кав'ярні. Так мій емоційний відпочинок і відновлення не загрожує.

Фото в статті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное