На вулиці людина прийшла до мене і почала говорити, якби ми знали один одного довго, то я дізнався, що моя мама приховала від мене.

Не вдалося уявити, як Подорож з матір'ю до столиці змінить своє життя.й Невідомий чоловік розкриває основні секрети своєї матері. У той же час радісну і сумну подію кладуть хлопця перед вибором: прощати матері або відхиляти її. Що сталося і як буде діяти головний герой, ви дізнаєтеся в нашій статті.

Нещодавно я повернув 16 років, і мама запропонували піти в столицю, щоб весело і спокійно. Нещодавно в школі працює моя мама. Ми рідко йдемо в будь-яку точку, набагато менше йде. Я дуже щасливий з пропозицією матері і негайно погодився.



Це мій перший тур з матір'ю поза містом. Я не можу сказати, що ми бідні, але ми ніколи не маємо достатньо грошей. Я допоможу мені мати стільки, скільки я можу, але я знаю, що це не достатньо. Ось чому я хочу отримати хорошу освіту, щоб знайти гідну роботу. Моя мрія полягає в тому, що мама не потребує нічого іншого.

Напередодні поїздки я почав відчувати хвилювання. Я повинен бути злошеним. Не хвилюватися, це океї. В перший раз я забрав поїзд, я не відчуваю себе добре. Я був єдиним в часі. Тексти пісень, а це означає: І тоді я уявляв, що попереду мене, і все було знято з моєї руки! Слова Мами переоцінила мене. Вона завжди знає, як зробити мене безпечним.



Коли ми приїхали, я почав шукати. Навіть люди тут були різними. Як вона залишила станцію, її мама сказала, що вона повинна йти до ванної кімнати. Повернулася, і я тримала стоячи на дверцятах, захворювальник наших речей.

Таємний незнайомець Я мирно вдихав запах незнайомого міста, як я загубив минулі паси людей. І я не помітив, як хтось незнайомець прийшов до мене, і почав говорити мені, "Хай, Мішка, не повинен бути в класі прямо зараз?"



Коли незнайомець торкнувся моєї руки, я відтяг її різко і відійшов. Я ніколи не був в таких ситуаціях. Людина не розуміла, що збиралася. Починався уважно вивчити мене, а через кілька секунд він прокинув в сюрпризі: «Год!» Не можна вірити очі!

На даний момент мама залишила станцію. Вона побачила підозрюваний чоловік, що стоїть поруч з мною і побігла до нас, "Чоловік, що ви хочете? Крок назад, будь ласка! Але він не повернувся і тепер перевернув до своєї матері: «Я апологізую, без чого я хочу налякати тебе!» Я просто зробив помилку: ваш син є точним копіюванням моєї дитини!



Коли я чув це, я не можу стояти це: Що ви знаєте? Як це можливо? Вона виглядала як щось відбулося, що вона так боїться. Я доторкнувся її плече, щоб принести її до своїх почуттів. А потім вона нарешті сказала незнайомцю, "У вас є зайва хвилина?" Я хотів би говорити з вами. й

Я все ще не розумію, і просто побачила маму. Вона запропонувала сидіти в кафе поруч і почала свою давню історію: "Сон, я хочу розповісти вам щось, що може змінити вашу думку." Я розумію, якщо це відбувається. Але я хочу знати, що я люблю тебе, що відбувається. й

З блідим диханням я слухав її кожне слово. Але коли я дізнався, я хотів піти додому і забути. Моя мама розповіла мені, як вона була вагітна в її фінальному році університету, і мій дад віддав її коротко перед пологами. Коли вона дізналася, вона повинна мати близнюки, вона відмовилася вірити, і не знаю, що робити.



Немає грошей, немає квартири. Допомогло батькам, але мама розуміла, що вона не тягне двох дітей, або фізично або психічно. Виїзд батька дуже складний. Він просто зникнув від свого життя, якби він не з'явився в ній. Після народження, мама не може відновитися протягом тривалого часу. А потім вона вирішила, що вона повинна була давати одну дитину. Так мій брат близнюків закінчився в дитячому будинку, і я залишився з мамою.

Що ми робимо далі? Я зустрівся на залізничному вокзалі, прийняв мій брат практично відразу після народження. Він і його дружини давно мріяли про дітей, але вони не змогли народитися самостійно. Я не вірю, що це не мрія. Звісно, я хотів би зустріти свого брата, хоча я боявся.

р.

Я не знаю, що робити або як поговорити з мамою. Я знаю, що це було важко, щоб зробити цей вибір, але чому не вона сказала мені найближчим часом? Все моє життя!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, наскільки складні життєві ситуації, коли ви повинні зробити складні варіанти. Мати головного героя вирішили відмовитися від другої дитини не від хорошого життя. Вона проживала з цим тягаром, ніколи не в змозі зізнатися всім своєму сина. Однак доля наказав іншим чином, і доляльне засідання все одно відбулося.

Ви думаєте, що Павло зможе прощати свою матір'ю і поліпшити свої стосунки з братом його?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное