Експерт з комунікації з негативними людьми розповів, як спілкуватися з громадянами, які завжди погані

Більшість наших читачів, ймовірно, мали цей досвід. Подруга або знайомства постійно скаржаться, що він нічого не мав в своєму житті, нічого не працював, очевидно, що деякі види кіз або просто народився в понеділок. Власне, Контакти З такими героями розуміються: вони носять тільки негативність і приймають багато життєвої енергії.



Але що робити, якщо життя постійно скаржаться не тільки кимось, але, наприклад, один з родичів? Або інша половина, колега або навіть бос виходить з наступного офісу і заливає душу? Ви не можете просто отримати і залишити. Ви будете слухати цю нудну монологію і знову, і ви будете мати, щоб грати деякі з них. Що таке причина щоденних скарг і як поводитися в таких випадках?

Таким чином, без її реалізації, «вболівальники» та «все-в-одному» намагаються зайняти свої наступні ресурси: увага та енергетика. Вони не потребують матеріальних відходів або реальної допомоги. По суті, якщо вони кладуть всі свої зусилля в правильному напрямку, вони б, рано чи пізно, обов'язково досягали успіху. Але ні. Давайте розглянемо приклади.

Деякі люди не можуть думати критично. Вони постійно потребують того, хто з-за кордону, який буде числом одного в більшості своїх рішень. Це як муфта монети для орел або хвоста перед вигином, яку футболку носити сьогодні: жовтий або червоний. Так ось людина починає збивати і розповісти, як погано це.



Більшість людей заспокоїть його першим. Найдешевші альтернативи. Але скаржаться на віртуоз уникнути їх, продовжуючи скаржитися на свою нещастяну долю. Незабаром вони почнуть погоджуватися з ним, і ця розмова нарешті завершиться.

р.

пілінг Що таке точка? Таким чином, вечеря продовжить залишатися нещастям: він не буде шукати роботу, не знайдеться половинка душі, не зробить ремонт. В короткий час він не займе ніякої дії. Чому? Так, навіть люди з-за кордону погоджуються, що це без використання. Так можна продовжити жити в комфортному ритмі. Як рослина. Що робити?

Пасивно-агресивний О, цей вид комраду цікавий тим, що він буде слухати вас, а не інший спосіб навколо. По-перше, трохи «поглинання грунту»: як є речі, які нові, як здоров'я? І ось я. І це починається з маленької монології, що речі не дуже погано, але вони завжди можуть бути кращими. Навіть якщо він виграв лотерею, «не може бути краще. й



А потім, коли ви починаєте відповісти, вони починають слухати дуже уважно. І якщо почуєте навіть трохи позитивного новина, негайно перерву. Ви добре пройшли іспити? Ви бачите, у вас є учитель. Купити новий автомобіль? О, ви і чоловік так щасливий! Купити квартиру? Я думаю, що вони допомогли.



Чому це? Все через однакову сумісність. Тільки підхід трохи відрізняється. Якщо хтось інший робить, то вони просто удачі. Ось як ці люди думають. Що вони намагаються, дають багато часу і енергії, що робить щось необхідне. Ви або хтось інший, хто більше не може. Добре, дуже складно змінити цю думку, потрібно фахівця.

Вампіри-маніпулятори «Так, ви маєте право, це буде краще для нас окремо, це мій відмова», «Я нічого не можу зробити», «Я не можу пам'ятати, що це зробити, як швидко я». Саморозвиток і постійне обговорення власних недоліків. Спочатку це можна приймати як самокритик. Але після того, як людина не має інших тем, щоб розповісти про те, що незважаючи на власні слабкості.

Такі люди зазвичай відповідають негативно на підтримку. Ви можете побачити, що вони точно відвертаються, що це не зручно або в житті або в роботі. Крім того, вони постійно повторюють своє обов’язкове слово «відповідав вам так». Таким чином, зрушуючи відповідальність на плечі інших. Він сказав мені, що вона була божевільна. Що ви зараз?



Причина проста.Вечеря намагається на образ курча, який вийшов з гнізда. Неважливо, що людина чи жінка. У будь-якому випадку, вони звертаються увагу на свою людину, і будь-яка допомога, яку вони отримують з легким спреєм байдужості: вони кажуть, роблять те, що ви хочете. Я чекаю. А тепер «асистент» вже стає природною жертвою, яка зобов’язана зробити все для свого «кіду».

Висновки

Пели насправді розчаровує. На жаль, ця поведінка дуже важко змінити. Допоможемо навіть кожен спеціаліст. Тим не менш, якщо енергозберігаючий вампір комфортний. Ну, якщо це друг або колега, то в більшості, друг. Але з родичами можна ой, як не солодкий. Важливо розуміти, що констант «в'язка» тільки посилить вже складну ситуацію. І все залежить від вашого персонажа і волі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное