В якому не можна відсвяткувати День народження, навіть якщо всі родичі наполягають на чудовому святкуванні.

Чому ви відзначаєте свій день народження? Іноді я думаю, що цей день абсолютно незрівняний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тим не менш, з якоїсь причини, дуже часто до цього дня, що я Я відчуваю, що переважає довго і навіть страх.й Важко сказати, чому це відбувається. Я впевнений, що є щось надзвичайне. Як розповісти світ, який ви є.й Ви народилися один раз і стаєте старшим. Ви отримуєте досвід та мудрість.

Чому людина повинна знати себе як людину. Ми хочемо бути видимими для інших. Це єдиний спосіб ми можемо відчувати себе важливим і любим. День народження - особливий відпочинок. Ми щасливі, тому що ми прожили ще рік. І ми сумні, адже саме на нашому день народження ми усвідомлюємо скінченність нашого життя. Ми пам'ятаємо, що ніхто не живе.

р.

Астрологія особливо любить використовувати дату народження людини. Виходячи з цього, ми отримуємо багато додаткової інформації про себе. Люди вірять, що зірки, під яким вони народилися, визначають свою долю і навіть свою ідентичність. Можливо, в певній мірі це правда. Однак це неймовірно тонка матерія, яка важко зрозуміти. Нумерологія також дуже цікава практика, коли мова йде про день народження.

Р

Можливо, через цей сакральний сенс цього дня, існує безліч надпок, які відносяться до дати нашого народження. Щодня експерти не радять розмітити. Сьогодні ми розповімо про номери, які вам необхідно бути особливо обережними.

Які дати не можна відсвяткувати
  1. 33 роки Скільки років Ісус жив? До того, як він дав своє життя людям. Багато хто вірить, що в цей період не варто відмовлятися від гучних свят. Це краще переосмислити життя, переконайтеся, що ви йдете в правильному напрямку. Ця дата вважається великим віхом, після чого починається щось більш серйозне.





  2. 40 років Не тільки віруючі, які бояться цього моменту. У багатьох культурах ця фігура пов'язана з завершенням і закінченням. Можливо, всі ці перебіги з'єднуються з тим, що у середні віки люди рідко жили до цього віку. І ті, хто пережили, Він відданий бути тихо щасливим, щоб інші не були ревніми.й На жаль, раніше медицина була значно гірше, і в цілому, умови проживання залишалися значно бажаними.





    Також вважається, що у віці 40 На довгоочікуваних відпустках ми завжди радіємо.Ви залишаєте нам все самостійно. Вони думають, що ми отримали достатньо досвіду і мудрості, щоб продовжити нашу подорож без неоцінної допомоги.

  3. 53 роки Жінки не радять відсвяткувати цю дату. Виявляється, що в цей період Є драматичні зміни жіночого психіки та тілай Гормональні зміни істотно впливають на настрій і емоційний фон. Не витрачайте енергії на непристойне свято. Нерідко це після такої жінки, що найближчі роки життя складно. Найкращим варіантом стане тихе свято в колі найближчих людей.





  4. 13 років Легко вгадувати, що кількість 13 пов'язана з найбільшою кількістю страхів і переговорів. Вони кажуть, що Душа дитини в цей день стає особливо вразливою. до злий очей. На жаль, хтось ревнощ може прийти до свята, і тому краще не відзначити цей день.





Важливо послухати не тільки до думки мудрих людей, але і до власних почуттів. Деякі люди відчувають себе вразливими для кожного дня. Важко сказати, що саме це робити з. Про дитячі спогади. травень. Людина йде занадто далеко до думки про своє існування. за цей період. Такі люди воліють витрачати цей день зазвичай або навіть самостійно.

На щастя, ви можете насолоджуватися будь-яким днем. І Ваш день народження особливо до вас. Таким чином, ви маєте право проводити його максимально комфортним.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное