Як правило, я щасливий допомогти старим жінкам, але в цей час я повернув мій бабуся, який запитав про допомогу, готовий розповісти вам чому.

Про нас старі У нашому суспільстві не приймаються пошкоджені речі. Більшість вас буде прощати, і більшість вас буде пробачати. Вони жили своє життя і побачили багато. Що ви шукаєте? І інші речі. Але по суті, хтось повинен довести його.

Габаритний зображення

Не кожен бабуся потребує допомоги. Крім того, є ті, хто навіть у гострій потребі, ніколи не покаже і просить допомогти. Головна Не сказати, що це добре, але в порівнянні з літніми емоційними "вамперіями" набагато краще. Не годуйте їх хлібом, просто дайте їм скаржитися і замовляти їх. Вони завжди знають, як і що.

Ви знаєте, що робота в офісі не схожа на роботу в полі або шахті. Але я, мініатюрна дівчина 32 років, все жорстка. Завжди пам'ятаємо багато інформації і встановлюємо очі перед монітором. Все, що я хочу, гідне ставлення і величезне скло кави латте під час обіду.

До недавнього часу мені вдалося зробити це. Я здаюсь до першого поверху будівлі, беріть місце в кутку маленької кав'ярні і дівчині на стіні, насолоджуючись ароматним напоєм і мисленням про себе. Великого часу я розповім. Але змінилося нещодавно. На сьогоднішній день наша улюблена кав'ярня прийшла до нас.



Перший раз я бачив її в кімнаті. Вона сидить і оголена гучно з бариста дівчина про подається з лінії. І після того, як вона також «збита» кілька паличок з цукром. Я дивився, чому це було необхідно, тому що немає економії, можливо, жінка просто збирає їх?

Говорячи про її зовнішній вигляд, я дам її близько 60. Може бути більше, можливо менше. Ви можете побачити, що діти подбають про неї: хороший одяг, окуляри в дорогому кадрі, і не менше енергії. Я половинку мого віку і я їду на обід, як лимон. Навіть якщо ви хочете, ви не будете мати сили, щоб сперечатися.

Я збираюсь на кав’ярню в інший день. І вони продаються: туристична група вирішила взяти трохи газу з ними і не розрахувати, що це займе час. Ну, ми повинні бути в рядку. І після 10 хвилин, коли я майже потрапив до вирощеної мети, вона прийшла, царя, лінійка моря та інших речей. З мартирою «О!» бабуся поклала черги і, без слави, стояв до мене.



Я знаю, що я збираюся боротися, і я не хочу відмовитися.

- Жінка, ви неправильно. Тут я маю на увазі, виконайте своє місце в рядку.
- Дівчина, пропустіть стару. Я буду замовити швидкий замовлення, п'яте моргу і перейде. Молода дівчина. У вас є море часу...
до Ви починаєте одягати зараз, а потім все цукор в кишені. Я не маю гумового перерву, щоб повернутися в лінію.
- Ви такий струмінь. Не суперечать похилого віку, ви погрожуєте! Я зателефонував поліцію!

Стара жінка перетворила все червоне, почала піднімати голос, її очі блискучі. А потім я бачив, що вона запитала нам, щоб боротися так. Вона потребує цих емоцій і без них вона не залишить. Єдина відмінність полягає в тому, що чим більше часу і енергії я витрачаю, тим більше це займе. Ви знаєте? Як гуляти.



Ось чому я просто відвернувся і зловив очі дівчини на противагу. Вона недбала і прийнята замовлення. Моя бабуся мала щось сказати про мене і... У різко змінився, інтегруючи голос, вона попросила чоловіка за мною, щоб дати її прохід. Він був молодий, не знав, що сказати. Ши, починав рум'янам і спробувати вичавити кілька слів.

- Шановний. Стійка на спині лінії. Якщо хлопець приховує вас, то всі за ним також доведеться давати, і це неправо. Ви повинні переключати місця. Хлопець, ви готові піти на спину лінії?
до Ні, спасибі.
до Це чудово. Жінки, візьмуть на місце.

133368

Щоб зізнатися, такий холодний і впевнений у собі тон від працівника установи не чекав. Вона повинна втратити нерви. Я знаю, що робота не залишає цього знаку.

Але я теж здивував скандальну реакцію. Як тільки вона зрозуміла, що вона не мала прибутку, вона відразу взяла її місце. Більше не розмиваючи всіх і все, не більше фривотивної поведінки. Я отримав напій, майже автоматично. Зніміть на столі, чекав до тих пір, поки напій охолоне і випив менше половини. Тексти пісень, а це означає: Тоді вона просто стояв і залишив без слова.

Хтось сказав, чому вони болять Бабця? Я невірно. Ні. Вона просто усвідомила в певній точці, яка втратила здатність харчуватися на чужій енергії в цьому місці. Не потрібен чай. Як і упаковка з цукром. Але негативні і підвищені тони є ще однією справою.



У той момент, коли відвідувачі та співробітник установи об’єдналися, стара жінка зрозуміла, що вона не мала нічого спільного. Я не знаю, якщо вона покаже тут або просто пауза. Але я не думаю, що ми знову побачимо в цьому кав'ярні. Так мій емоційний відпочинок і відновлення не загрожує.

Фото в статті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное