Невидимі касіри розтирають зуби, порушуючи весело на молодого навантажувача, але незабаром вони дізналися, хто він дійсно був.

Важко сказати, що навантажувач У віці 30 років перспектива не найкраща. Навіть у чоловіків здоров'я не праска. І подружився з відверто низькими очікуваннями і відсутністю надії принаймні деякий кар'єрний ріст, картина дуже тьмяне і страшно.

р.

Тепер уявіть, що навантажувач отримує людину з деякими фізичними характеристиками. Робота, де важлива хороша фізична здоров'я. На додаток до труднощів з робочим процесом, такі ризики особи, які несуть в собі, серед колег і переваг. Чи варто це? Давайте спробуємо розібратися.

Для «інтерв'ю» цей час прийшов тонким чоловіком з сумними очима. Ольга Олеговна поглянула йому і зрозумів, що він точно не буде вкорінюватися в команді. Невеликий, тонкий, сидячи кроку. Не вписується зображення навантажувача в продуктовому супермаркеті. Але бесіда мала бути проведена, навіть якщо це було безладно.

до Отже, ви розумієте, що наша робота часто пов'язана з важкими навантаженнями, за якими заробітні плати не можуть триматися? Не можна пізнати на обід протягом півгодини. Дивитися, ми суворі на цьому.
- Так, я отримую. Не хвилюватися, я буду керувати.
- Зачекайте, що сталося на плече? Це травма або ...
- Я сказав вам все на телефоні, очевидно, ви не попередили. Не хвилюйтеся. Це просто дивиться дивний, але я не відчуваю себе некомфортним. Не звертайте увагу на таку дрібницю.



Головний зміщувач закочував очі. Все, що потрібно. Вантажний автомобіль ручної роботи. До того ж, вони не мали, що в магазині раніше. Не буде. Працівники все ще повинні ... Її думки перебили гучним звучанням осені кухонного начиння. Нержавіюча сталь, вона не розбиває. Але що відбувається?

Вадим увійшов в приміщення. Не занадто молодий чоловік, що працює кошеня в магазині більше року. Після новорічних свят він не може зупинитися і це день, який прийшов до роботи в дуже п'яному стані. Тепер він поглянув навколо себе, і побачивши бос, він швидко перевернув кут і відривається. Як він навіть отримати тут в цьому стані?

- Гаразд, Іван... Анатолійович. Подаруйте вам тиждень пробації. 75% Вашої заробітної плати. Давайте подивимося, що ви можете зробити, а потім ми вирішили. Наші чоловіки суворі, але справедливі. Ти не будеш лази. Але якщо ви робите, звичайно, ви повинні прийти до мене. Ми врегулюємо всі питання.
- Гаразд. З 8:00 до 20:00
- Краще половину минулого вісімка. Для брифінгу.



На наступний ранок чоловік був там. Він дав форму і давав надфінансові інструкції. Під час запровадження старі навантажувачі відкриті погляди на новачка з явним фізичним дефектом. До середини дня він навіть давав досить наступну прізвичку. Але Ванья не звертала увагу на це. Він просто зробив свою роботу.

3 дні. Не можна сказати, що тонка молода людина безпосередньо захопила зірки з неба. Ні, часто деякі завдання практично неможливі для нього. Вони витрачали більше часу на них, але все ж він устоічно справляється з ними. Його колеги теж не дуже захоплені: мовча, навіть неприпустимо. Ніяких жартів. Як мінімум він робить свою роботу, і це дрібно.

до Так, ви вже працювали протягом 3 днів. Згідно з співробітниками, ви не підходять для нашої команди. Але я виглядав на нозі безпеки. Vanya, ви дійсно заковтнули шафу? У нас є очищувач для цього.
- Хтось кидає цукеркові гиміки. Чи варто чекати до закінчення дня, щоб очистити? Соускін.
- Добре зроблено. Ви все ще працюєте в досить повільному темпі. Але ви все ще вписуєте нас. Чи болить ваша рука? Як це відбувається? Ольга Олегівна здавала пальці на внутрішній стороні шиї.
- Немає використання. Я ніколи не зробив.
- Дуже добре. Підпишіться на нашу розсилку. Ви офіційно працюєте з завтрашнього дня.



В кінці робочого дня Ванья змінив свій одяг і вже з приміщення персоналу, коли раптом колега заблокувала його шлях. Це Вадим. Він все ще пахнув як їдальня 150 грам, і він був досить живиком.

- Ну, креветки. Ви отримали своє? Чи не вдається вам впасти Ола? І для чого, для роботи, як це? Ну, звичайно, що у вас є?
- Вадим, що сталося?
до Що відбулося? Вогонь мене. З вами. Я тут працював, і ніхто не скаржав. І ви, зустрінете мене спокійно. Я не гона мене з вами. Але дозвольте мені сказати це: ви погану людину, ваня, гнать.
- Я не просто зробив свою роботу. Ви звертаєте увагу на неї. Не пропустіть своє щастя! Як перед ним, хоча.
- Ви не будете жити тут. Ми не будемо. Я пообіцяю тебе.

З цими словами, колишній співробітник магазину перетворився на власний бізнес. Не знаю, що подальша робота навряд чи буде легше в плані відносин з іншими працівниками. Але що можна зробити?

Коли він отримав додому, він змінив свій одяг, взяв душ, і пішов на крихітну кухню, щоб приготувати себе вечерю. Немає фріл, але дієта повинна мати гарну кількість вуглеводів і білка. Аня знає, що добре. Введіть номер з плитою кашу своїми руками, він мимовільно виглядав на бортовому щиті: це було все ігристим з великою кількістю медалей всередині. Є свідоцтва про честь.

р.

З того, що трагіічний інцидент пройшов менше року. У змішаних бойових мистецтв відбувся черговий конкурс. ворог, хоча він не виділяв від загальної маси бійців з його розмірами, був зруйнований бути абсолютно безглуздим. Він не піклується про красу процесу. Головне - перемогти боротьбу. Перший тур добре пішов. І в другому через неправильне захоплення Іван зламав плечовий суглоб.

І це було так ненависті, що було дуже складне функціонування в Європі. Склад, терміново і дорого. Де я можу отримати гроші? Ніде. Я мав піти до місцевих установ. Він був оперований, але результат був розчаруванням. Кар'єра спортсмена завершилася на татамі.



Важко, незважаючи на те, що він не залишився. Поки ви повинні думати про те, як зробити кінці зустрічі, а потім вирішити, що робити в майбутньому. Кар'єрні сумки злаків хороший, але як далеко ви йдете? Садові думки оточують чоловіка з усіх сторін, але твердий характер не дозволяв йому остаточно скинути.

- Ніщо, ми поламаємо, він сказав собі голос. - На нашому сайті ми будемо раді!

Життя показує нам, що не вистачає талантів для успіху. Не болить трохи удачі і багато роботи. Персентність, самодисциплін не дасть хасму в збитку перемог і перемог. Неважливо, як слабка людина фізично, внутрішня сила не дозволить йому вдатися!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное