Я попросив мого сусіда, чому вона кладе склянку солі в туалеті, тепер я дотримую її приклад щодня.

Блокування в туалеті - це неприємна проблема, що всі стикаються з часом. Але не всі знають. Як усунути блокажу в туалеті Швидкий і простий. Хоча такі методи вже були винайдені і успішно спробували багато.

І сьогодні видання. "Сайт" поділиться незвичайним життєвим хаком читача, який бореться за допомогою звичайної солі. І це метод, незалежно від того, як смішний він може здаватися, дійсно працює. Випробувано більше одного покоління.



Як усунути залогу в туалеті «У мене є найгірша непереносимість побутових хімічних речовин». Я не знаю, як зафіксувати залогу в каналі. Тоді я повернувся за пораду мого бабуся-незбирача, по дорозі пояснивши, що запах у туалеті хребта досить неприємний.



Я був досить дивний, коли мій бабуся серйозно радить мене поставити склянку солі в туалеті щодня. Сіль туалету? Дійсно? Але вона наполягалася, і я не мав вибору, але спробувати цей дивний спосіб.

В результаті заливають ціле скло грубої солі в туалет і заливають 2-3 л гарячої води (прямо в злив). Я чекав близько півгодини, а потім заливають ще кілька літрів води зверху. Потім вона подушила воду пару разів. І я був дуже щасливим, що бабуся працювала!



Це був відкриттям для мене, що сіль є таким багатогранним помічником. Цей простий продукт справляється з вологою, а неприємні запахи усуває, а жир видаляє, і запобігає появі різних шкідників. Доступний інструмент, який робить навіть найбрудніші місця.

Р

Звісно, я не заливав склянку солі в туалет щодня. Я вирішив, що столова ложка була досить, тому що навіть це було достатньо для профілактики. І про один раз на місяць я зробив найбільшу очистку, яку я сказав вам.

Сіль допомагає мені зараз, коли потрібно мити. І знову одна столова ложка досить. І якщо в раковині є залога, перемішую сіль оцтом, залийте її в раковину і залиште її на годину. Працює! Я буду раді, якщо ці маленькі хитрощі допоможуть комусь, жінка вчинила.



Хочу подякувати Анастасії за цей оригінальний спосіб (як і за бажання допомогти іншим людям). Зверніть увагу також, що при очищенні порцеляни та унітазних унітаз слід обережно, оскільки окропом цей матеріал можна легко пошкодити.

Отже, не буде зайвим познайомитися з іншими способами, які ми вже говорили про це. З цією корисною інформацією завжди знати Як усунути блокажу в туалетіНавіть якщо у вас немає необхідних побутових хімічних речовин (або якщо ви не хочете використовувати їх).







Також поділитися думками про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное