Раніше вона ліпили вигнуті котлети і фрикадельки різних розмірів, але варити вчив, як зробити їх гладкими і апетитними.

Штукатурка Це може допомогти навіть найщасливіші господині. Часом не існує часу для довгих фусів з м'ясниками або м'ясниками, тому всі м'ясні кульки мають різну форму. Це не такий важливий показник, але іноді він може завдати шкоди навіть смаженню. Малогабаритні котлети можна обсмажити, і більше ризиків, що залишилися сирими всередині. Що допоможе зберегти ситуацію?



Форма для котлет Про нас соковита Вони можуть мати абсолютно різні форми. Хтось не любить і робить їх своїми руками, і для когось зовнішній вигляд котлета є фундаментально важливим. Я хочу зустріти не тільки смак, але ідеальну форму страви. Хто не хоче чути такий комплімент?

Ручно зробити кожен ріжучий, звичайно, це можливо. Але ви повинні витрачати час на порівняння нових продуктів з попереднім. Чи не це занадто великий? Чи не занадто заточений? Не падає в процесі смаження? Є багато питань, але є вихід.



Кращий спосіб економії ситуації допоможе формам для котлет. Вони допомагають підготувати, наприклад, м'ясні препарати для бургерів. Коли є величезний потік бургери чекаю на касовий реєстр, немає часу на затримку. Тому використовуються спеціальні преси, які допомагають м'яти отримати бажану форму.

Є навіть форми, які віддалено нагадують контури котлетів в Києві. Крім того, ця форма схожа на пристрій для випікання горіхів з конденсованої начинкою. Я знаю, що не я? Так точка цієї форми полягає в тому, щоб заповнити її м'ясом і деякими начинками, якщо ви хочете. Потім знову викласти шар фаршу фарше і натиснути верхню сторону конструкції.



Просте життя рубати Але який пристрій допоможе вам швидко і без зайвих перешкод, щоб зробити велику кількість кальмар? Мій улюблений округ Проста ложка морозива прийде на порятунку. Такі ложки можуть бути різних розмірів, які ідеально підходять для великої родини або грандіозного бенкету. Великі крапки для коханого чоловіка, дрібні пашти для зручного використання в великій компанії.

Отже, майбутній ріеллет не прилипає до ложки для морозива, потрібно змащувати пристрій крапель рослинного масла. І це буде набагато краще, якщо ложки морозива були пластмаси. Робота з ними буде трохи простіше і простіше. А після знайомства з таким життєздатним рубатим, робота для ложок обов'язково збільшиться.



Що робити, якщо немає цвіль або ложок під рукою, але все ще потрібно зробити гладкі і красиві котлети? Деякі домогосподарки рекомендують використовувати регулярні пластикові кришки. Також потрібно змащувати маслом, а потім покласти відповідну кількість фаршу всередині. Так легко і швидко можна зробити котлети однакового розміру.



Зручна форма для котлет Щоб зробити котлети і фрикадельки можна також виміряти ложкою. Якщо це дозволяє, чому не зробити це простіше? До речі, пластик для перепелиних яєць теж добре справляється з одночасним приготуванням десятків котлет. А потім можна розмістити таку форму в морозильній камері і не турбуватися про безпеку презентабельного зовнішнього вигляду страви. Таким чином котлети не деформуються.



Чи є на Вашій кухні? Ви віддаєте перевагу ліпити ці м'ясні ласощі виключно своїми руками або спробувати наші цікаві життєві хакі? Поділіться своїм досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное