Наречена напередодні весілля вирішила відправити наречені SMS від імені екси, відповідь дівчини змусили його поголити голову від зайвих почуттів

Що відбувається в голові молодого чоловіка, який навчає себе коханим і дорогоюнаречена зрада Він з кимось ще? Ми не гарантуємо нічого хорошого. Раж, гормони, миттєво потрапити в кров, гнів і заспокоєння. Часом все закінчується досить.



Тільки кілька людей можуть зібрати себе разом, заспокоїти і думати: «Чому я так нерва?» Хто краще, ніж це? Не може бути повернено і не може бути зворотним. У нашій історії це відбувалося мільйони разів. І, на жаль, це буде знову. Так чому скаже?

Наречена змінила Гену ніколи не був хлопець з ідеальним виглядом або сумкою грошей за ним. Просте хлопчика з периферії, дізнався, що був про фунт, але поважився серед своїх однолітків. Але не липайте етикетки: так, юнака не шукала, щоб уособити розумний хлопець, завжди сказав, що він думає. Але він не стерпився і ніколи не болить всіх слабких, ніж він був. Це була принципова позиція.

З молодого віку він був зайнятий в гаражі, навчаючи ремонт автомобілів. Увечері - спорт, прогулянки в свіжому повітрі, іноді навіть бігати. Саме тому стиль одягу в Гені був спортивним, а на голові акуратні 3 міліметри волосся «так що ніхто не міг захопити». Половина грошей від роботи пішла до батьків. Решта коштів перейшла на особисті потреби.



Юлка, його сусід, закохався з хлопцем у віці 16 років. Але Генато був 2 роки старшим і всім фліртуванням неповнолітніх відповіли однаково просачно: «так що я не бачу і чую це знову». Зрозуміло, тому що він був в любові з Katya, дівчина з паралельного класу. Розумний, красивий, дочка багатих батьків і власник найдовшого волосся в області. Він був життєздатний сон.

І в підсумку він прийшов до неї. Причиною рапсументу молодих людей стала гучна перерва з Катериною екс-бойфрендом. Після того, як з'явився молодий чоловік часто зустрів Катерину в її в'їзді і намагався дізнатися відносини. Ген, який почув про це з кута вуха, вирішив допомогти дівчатам, і при цьому заробив трохи уваги для себе. Це призведе до двох речей: перша дата Гени і Катя, і кілька синців на обличчі Петі, колишнього миша Катерини.

Що почався як просте нечуття перетворилося в серйозні відносини. Спочатку було складно: Ген не міг помперувати свій супутник з дорогими подарунками або поїздками в кафе. Але його харизма працювала для двох. Він зробив Катя сміятися, як ніхто інший. Незважаючи на соціальні відмінності, молоді народні смаки були схожими на багато способів. Спочатку Катя не звертала увагу на це, але потім зрозумів, що вона впала в любов.



6 років. Зростали і змінилися любителі. батько Катіна спробував і влаштував дочку для дуже перспективної роботи. Незважаючи на те, що вона все ще офіційно навчалася, дівчина не могла навіть приїхати до пари в інституті, все вже було прийнято рішення заздалегідь. Змінюється ген. Він усвідомив, що ліктів, які навчали його в гаражі, як їздити авто не дуже заморожені. В гаражі, чому?

Тоді він став друзям з деякими друзями Katina і спробував себе в програмі. Я запозичила гроші, пішли на курси і почали ретельно вивчити тему. Гроші, успіх, велике життя. Тексти пісень, а це означає: Ви думаєте, що це все впав на голову прямо? Я не думаю. Відбувся хороший експерт гена. Але зарплата все ще досить висока за стандартами міста. вища за попередні викладачі.

Молода людина почала купувати себе гарними речами, почала економити на машині, Катя навіть порадила йому гарну перукарню, тому що вчорашні спортсмени з спідниці не визнавали. П'єжон, ні не приймати.



У той час як минулий, Гена вирішив прийняти найважливіший крок. Я купила кільце. Він навіть придумав місце, де він дасть йому, промова і відпочинок, детальніше. Ми повинні діяти. Згідно з планом, він повинен чекати кілька днів. Повідомляв свого друга про новинки, але він консультував Гену, щоб зробити одну річ перед таким важливим кроком. Не займе багато часу, але це допоможе зрозуміти ситуацію.

У X-годинному Гені написав до свого ф'янце з додатковим SIM від імені іншої людини. По суті, він не згадав назву. Я просто писав, "Хі, це мене." Я вирішив не писати з мого номера. Зустрінемо, я пропустіть вас так багато. Я написав адресу. Для себе він усміхнувся спокійно і втерти руки: тепер Катя прийде з роботи і почати запитати його, які ці хитрощі. Він кільце прямо під нею ніс!

Але Катя прийшов в поганий настрій. Вона мала зубний біль, щоб вона мала йти до лікаря. Позбавляючи сумки крупи, вона змінила одяг, приймала душ і пішла до лікаря. Ген не вірить, Але він захопив себе і скоро взяв таксі, заголовивши свою адресу. Він захопився невеликим кістолом і чекав.



Це право, Катя прибув на кілька хвилин. Я проходив кілька кроків, припинив і почав називати когось. Але хтось не забирав. Дівчина дивилася навколо, шукаючи знайомого обличчя. На її погляді потрійні, коли знайоме обличчя з'явилася з новинок і очолював в її напрямку.

Навіть в цій ситуації Gene підтримував внутрішній спокій. Хоча він був вогонь всередині. Катя не скаже ні. Вимкніть так. Це був рік, так як і П'я, і тепер Петро Сергеевич, успішний менеджер, з'явився в її житті. Він вже добре працює. Не потребує перспектив. Вона не хоче втратити. Коли Катя почула про кільце, вона посміхалася: вона вже давно відома. Я випадково знайшов його на полиці в центрі Gene's. Вона не збирається залишити квартиру, тому Жаннади доводиться рухатися протягом двох днів.

Зібрано, що ввечері. Ну, батьки мають квартиру, хоча Хрущов, але завжди є додаткове приміщення. Пара днів чоловіка не знайшов місця і кинувся збоку в сторону. Я знаходився з роботи. Але остаточне рішення приймало себе: нам потрібно знову грати в спорт. Живіт вже дуже помітний. Увечері немає нічого спільного.



Він навіть поголені зі свого модного стрижки: його голова прогрівається дуже багато, гель постійно протікає, і поту заповнює очі. Він виявився, без постійних романтичних подарунків до другої половини, гроші було досить навіть, щоб допомогти батькам знову і навіть врятувати щось. Ген почав з нуля. Але його душа вже не зламав котів, він знав, що в найближчому майбутньому вітер може змінитися і його справи, безумовно, підіймав.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное