Після переїзду за кордон, життя незворотно змінився, я розповість вам, що я шкодую про себе.

«Одно місяць я зрозумів, що я не хочу заробити гроші за кордоном. Я хочу, щоб провести це! Я чув з сестри на телефоні. Катерина вже 7 років живе в Чехії. Історінки, які знаходилися в багатьох шляхах Опитування в іноземній землі.

Сьогодні видання. "Сайт" Якщо ви перейдете. жити за кордономй Про те, що життя дійсно схоже на іноземну країну!

Р

Спочатку виникло відчуття згубності, розпаду і сюрпризу. А потім з'явилася життєрадісність, інтерес, сюрприз, боути ностальгії, бджільництво! – ось як її сестра описала свої почуття в перші місяці після руху.

Звичайно, все дуже, дуже індивідуально! Кожен має власний досвід. Але питання мови безумовно стосується всіх, хто змінив країну. Людина, яка змінила своє місце проживання постійно або назавжди повинна вбирати культуру та мову країни, де живе він.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_is_go)



Ті, хто хоче зберегти рідну мову, продовжують говорити її серед своїх друзів і сімей. У будь-якому випадку, коли ви живете в країні протягом тривалого часу, мозок починає адаптуватися. З часом ви не тільки починаєте розуміти все і говорити про нову мову ідеально, ви навіть починаєте думати в ній.

Що стосується рідної мови, то навряд чи варто забути, особливо якщо ви продовжуєте говорити вдома і з родичами. Діти, що народжуються у вигнанні, можуть легко говорити російською мовою, а також мовою нової країни. Все залежить від значень сім'ї.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Travel Japan (@veronika.sakuma)



У випадку, коли важко говорити про рідну мову, а також перед. У вироках можуть схопити інші слова людей. І ось. «Таке звернення інтернету не так складно зберегти рідну мову, але нещасні випадки трапляються!» – Я чув від друга, яка мешкала в Ізраїлі протягом 22 років.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від INSURANCE UA Czech Republic (@kover_prague)



«Валізу не просто сумка для мене!» Я чув з сестри. Спочатку Катя думала, що вона просто розбирати речі з валіз на полицях в шафі, а сам вафель викине кудись далеко, на шафі, наприклад. Але це не було! З любов'ю провини ми звернулися.

"Я хочу знати місця, які знаходяться поруч. І не просто! Берлін, Дрезден, Відень... Чому ми не їдемо в Альпи? Хочу змінити картину і знову. Це захоплююче і дає велике задоволення. І я не здивую, що після Чехії я хочу жити в Німеччині або Австрії!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Sabine Travels Antalya (@redhotchilisabi)



Я завжди порівнювати ціни на чеські ціни. Я думав, що він зникне в 2-3 роки, але вже пропущений 7, і я все ще не маю на увазі курс обміну!

Цікаво, що в еміграції (в залежності від країни) час відрізняється. У Франції нормалізується на півгодини. І в Іспанії це може бути ще більше. У нас є 15 хвилин, які цілком затримують. Ну, в США, не просто запрошувати людину в кафе і відразу піти туди. Графік роботи.

Побутова в іншій країні з питанням обігріву. Не мій сестра, але мій друг Нестя, який живе в Парижі, сказав мені це. Опалення щільно. У квартирах взимку нормальна температура плюс 18. Саме тому вони люблять випікати всілякі кішки пироги. Опалення духової шафи обов'язково нагріває.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Maria Tours in Sri Lanka (@yourlanka)



І в Японії, наприклад, обігрівачі і кондиціонери включені тільки в тих приміщеннях, де вони витрачають багато часу. Ви можете швидко працювати через холодильник. Після всього, нагріваючи частину будинку, де ви не витрачаєте навіть хвилин на добу, буде незрівняно з точки зору економіки і екології.

Головний аргумент проти еміграції, який часто згадується, що вам не потрібно. «Це правда. Ви втратите не тільки свою роботу, ваш звичний соціальний коло, але навіть ваші звичайні пішохідні доріжки і магазини. І навіть запахи, кольори, старі смаки. Це правда.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@nl_dubaiteam.com



Покажіть вам трохи секрету: ніхто не хоче. Вам потрібно! Так, ви будете втратити багато, але ви будете розуміти, що все можливе. Новий світ повністю споживає. І ви точно відчуєте, що успіх матеріалу не все! – укладено її сестра.

У якій точці може громадянин, який залишив рідну землю, відчуває ностальгію? Кожен має власний час, але ви відчуваєте його. Ми завжди будемо намальовані, де ми приїжджаємо.

Я також можу дізнатися, що розчарує життя в Швейцарії нашого чоловіка. Вам потрібно думати про все заздалегідь, тому що пізно вночі ви не можете купити все!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від HOUSE TRAVEL (@tasha_croatia)



Звісно, життя в іноземній країні для когось не може бути медом, але для когось рай. Індивідуальна. Скрізь є плюси і мінуси. Але в будь-якому випадку це величезний досвід і свінгери в кожному розумінні слова.

Можливо, піти в іншу країну і залишитися, потрібно мати деякі певні риси характеру. Вони говорять, що якщо, жили в іноземній країні протягом шести місяців, ви все ще відчуваєте з місця, то ця країна не є вашими.

Що ви думаєте? Ви погоджуєтесь з цими заявами та думками?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное