До кожного, хто пішов в будинок Нюри, вона може похвалитися тим, що вона Федя була «інтелектуальною» і «відомий письменник». й

Робота в сільських районах означає не тільки спосіб заробітку грошей, але і виживання, як це таке. Якщо ви не багата людина, ви нічого не можете зробити в с. Але, на жаль, не всі розуміють це і все ще намагаються сидіти, де вони не належать. А потім скаржаться на життя тут.



Після того, як Нюра приніс її з міста певним Fedor. Він був добре в'яленим блідом, який б потерти його окуляри футболкою або футболкою. До кожного, хто пішов в будинок Нюри, вона може похвалитися тим, що вона Федя була «інтелектуальною» і «реальним письменником». й



Довгий час Fedor дійсно обгрунтував свою назву культурної фігури. Щоранку він вивів машинку і провів весь день під яблуним деревом. І в цей час Нюра з особливим зеалом і гордістю займалася будинком і приготуванням для неї.

Зацікавлений інтерес інших з часом і був замінений скептиком. Як ви просто сидите протягом всього дня і клацніть на цьому машинці? Деякі жінки навіть дивляться на Fedor. Після того, як вони ніколи не побачили, що він допомагає нікому. Чому виникає людина в будинку, який нічого не робить?



Сама Нюра, надихнула яскраве почуття любові, також поступово почала мити до землі. Вона помітила, що Fedor отримав вагу. Звісно, не має дієти харчування. Це всі торти варто. Але це лише половина неприємностей.

Поступово Nyura усвідомила, що протягом дня вона бачить Fedor тільки в трьох позах: спати на клумбі, писати під яблуню і їсти її приготування на кухні. Ця ситуація здалася неправильною жінкою. Вона була визначена, щоб звільнити свого хлопця.



Peels - Приходьте, допоможи мені, - Fyodor витягнув рукав Nyur.

- Тепер я не можу, у мене є важливий діалог, - сказав Федор, не відпускаючи очі на аркуш в машинці.

до У вас є діалог, клімакс, якийсь захід! Він посидить на 3 місяці, і в будинку він ніколи не забив ніготь! Ви людина або що?

р.

Через тиждень Федір з ідеологічних причин Нюра. На щастя, вона не дуже захопила і вирішила, що на черговій поїздці вона виявить краще чоловіка. Як друзі пізніше сказали, для «реального письменника» був санаторій. Він спить, їсти, і це зміст з життям. Хто хоче?

Тому не помилитися і подумайте, що село буде розуміти свічку. Лентяєв і в містах не особливо люблять, а в сільських районах ще більше.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? При переході на нову територію рекомендується розглянути всі плюси і мінуси нового життя. Федор вирішив скористатися «плюсом» в повному обсязі, в той час як повністю ігноруючи важливі «кони», які складалися в роботі і участі. Ви не повинні робити це.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное