Сусід сказав, що мій шляхетник бачив в компанії деяких леді, rushing home to expose the traitor.

До неї. дивний Для вашої улюбленої половини? Це просто нам! Це речі, які роблять пару міцніше. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. На жаль, з часом рутин починає переважати. Люди повністю визнають один одному з усіх боків, і немає більшої кількості номерів для містерій. Ні.

Р

Наш читач, хоча одружений відносно недавно, вже зіткнувся з деякими непорозуміннями. Важко тримати очей на все, коли ваша увага приділяється приготуванню материнства. Відповідальність, гормони, коли-небудь мінливий настрій. Мій чоловік отримує дивний. Що робити в цьому випадку, який слухати?

Хороший сюрприз історія Привіт. Я хочу поділитися з вами моїм оповіданням, що сталося, або, швидше, буває в сім'ї в цей день. Я не знаю, що робити, мій нерви розтягуються як рядки. Увечері все, що залишається, щоб чистити в подушці перед сном. Не прослуховуйте. Але все в порядку.

Мій чоловік і я ще молодий пара. Трохи більше 30. Наші відносини будувалися досить довго з різним успіхом. На першому я не хочу нічого робити з ним, але потім якось ми отримали. Влад є дуже тихою і спокійною людиною. Він, ви знаєте, що другий чоловік виконавець. Я люблю це, коли багато людей навколо.



Ми зустрілися, коли я отримав від коледжу. Владік працював протягом декількох років, і я зацікавився розмовою з хлопцем, який також закінчив той самий курс, як мене. Але після розмови з ним за пару днів я зрозумів, що хлопець страждає через його колишньої любові, яка почалася в школі. У той час ми не змогли бути разом, і наступного разу ми пішли на рік пізніше. А потім загортаємо все.

Ми запровадили нашим батькам один одному. Ми знайшли гарну квартиру, відремонтувавши її і починали жити разом. У нас є весілля. Дуже добре піднявся Влад. І після того, як тест на вагітність показав мені 2 смуги. З тих пір, як було пропущено шість місяців, і тепер я повинен витрачати більшу частину мого часу самостійно. Чоловік має нестандартний графік роботи, тому він часто відсутній увечері.



Кілька моїх друзів мають однакову ситуацію: молоді люди можуть залишити для бізнесу в середині ночі. Але вони звикли до неї. Немає способу я можу. Для того щоб не сидіти в чотири стіни, я часто виходив вдень, щоб ходити по місту. Лікар рекомендував таку фізичну активність до мене, і я використовувався для навантажень: це не для нічого, що я провів мій дитинства в спортивних клубах і секціях.

Тепер до точки: нещодавно, бабуся-невих, які завжди сидять на в'їзді, приглушені мене з новинами. «Ваш чоловік, красивий, поки ви пішли, жінка бере вас додому. Це другий раз, до речі. Ви повинні поговорити з ним. У нас є дворик, насправді, з високими моральними та принципами. Немає бульйонів тут! ?



Збираючи будинок після тривалої прогулянки, я дійсно бачив сліди квартири мого чоловіка: деякі речі були переміщені, холодильник був відсутній йогурт і кілька ковбас. Ну, є, мати, до життя, як кіно. Зрада і все. Якось я відірвав до вечора, а потім пішов до друга, щоб скаржитися на життя. Я не сказав нічого до мого чоловіка, тому я думав, що це занадто рано.

Але це не може тривати. Дуже важко для мене з моїм характером не давати появу в поточній ситуації, а через 2 дні я, сердитися і в нічному соні, стояв над чоловіком, що лежить в ліжку і в високих тонах роз'ясував ситуацію. За 5-10 хвилин Влад боровся і спробував уникнути відповіді. Але бачу, що я не збираюся відмовитися, я пішов на зустріч.



Вимкнено, так. Він приніс жінку в будинок. Але причина цього не була зрадою, але бажання порадувати мене, її другу половину. Він планував витрачати гроші на дизайнера, щоб вона була б дизайн нас гарною і красивою дитячою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Як свідчить, що він продемонстрував мені фотографії нашого приміщення, деякі ескізи майбутньої дитячої, останні повідомлення від дизайнера. Щоправда, зрозуміло, що професійні роботи, нічого не скаржалось. Я, звичайно, відреагував чоловіка за зайву секрецію і яскравість обраних кольорів, але так, за раду виникнення. Доброго дня. Дуже велика гора знизилася на плечі.

р.

Але щось про цю історію все одно мене турбує. Деякі дивні, ледь відчутні відьми в спині голови. Зателефонуйте, якщо ви будете, жіноча інтуїція. Прогулянка по днях, згадуючи від часу до всього, що сталося, вона сліпила на мене. Марія Право! Дизайнер Марія, блондинка з блондинками кучеряві волосся. Я пам'ятав, що жінка вона була.

Багато років тому мій чоловік був в любові з нею. Я, це його висока школа любові. Мій чоловік і у мене була спокійна розмова. Я не почав. Вимкнено, так. «Місто не дуже великий, тому не легко знайти іншого фахівця. Вони були в відносинах 100 років тому, що що? Кожен довго забутий. В цілому не потрібно стрибати до висновків. Ми одружені



Як ви бачите, це не робить мене краще. Чоловік продовжить працювати з дизайнером Марія, але не надовго: залишається тільки розпочати ремонт. Відповіді на всі мої питання сухим чином: це океї, не робіть його. Друзі кажуть, що він приховує щось. Мій чоловік каже, що у мене є пренатальна параноя. Я не маю ідей, які вірять. Але я тримаю тихо в свою подушку перед сном. Ніж бачить будь-яку сторону.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное